Gjilan | Makina | Vetura | VW Volkswagen | Golf Plus

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje Gjilan,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | VW Volkswagen Golf Plus | Gjilan ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 14:02 ,

Golf 5 plus 1.9 tdi viti 2007

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 13:01 ,

VW GOLF PLUS 2008 1.9TDI

5 750 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:23 ,

Golf 6 Plus 2.0 TDI -Automatik

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 09:52 ,

Golf Plus 1.2 Tsi comfort Line

6 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Dje 08:16 ,

Pjese per VW Golf 5 Plus 1.9 - 2.0 TDI / 2.0 FSI

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
09 Pri 23:35 ,

Golf 6+ DSG

7 150 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
02 Pri 07:50 ,

polo 1.2 tdi . klima

4 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Mar 17:34 Shitorja ,

VW Golf 6 Plus ( Automatik )

Viti: 2011
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
14 Shk 16:13 ,

Pjes per vw golf 5 + 1.9Tdi-2.0Tdi 8v/16v

Viti: 2006
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
06 Shk 21:48 ,

Golf 6+ DSG

7 250 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
31 Jan 15:42 ,

I SHITUR - AUTO SALLONI GAGI

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
31 Jan 15:42 ,

I SHITUR - AUTO SALLONI GAGI

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
04 Dhj 22:56 ,

Vw golf 6 plus dsg 1.6 dizel

7 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Nën 18:20 ,

Golf 5 plus 1.9 dsg

6 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
22 Nën 17:04 ,

GOLF 6 PLUS -2010

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
19 Nën 18:40 ,

Shitet vetura golf 6 plus viti 2012

5 300 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Nën 03:53 ,

Golf 5 plus dizel 1.9 viti 2007

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
09 Tet 12:44 ,

Shes motorrine e golf dyshine

Viti: 1988
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Sht 14:16 ,

Golf Vl plus 113.000 km i doganuar

6 400 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
22 Sht 07:48 ,

Golf4 tdi l te kuqe U SHIT 2500€ FLM Merrjep

2 600 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
12 Sht 09:04 ,

GOLF 6 Plus 2.0 DSG Highline

8 650 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Gush 09:45 ,

I SHITUR - AUTO SALLONI GAGI

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Korr 18:42 ,

GOLF 5 plus

6 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
29 Maj 19:37 ,

VW Golf 5 plus 1.9

5 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
25 Maj 12:30 ,

Shes Golf plus 1.9 TDI 77KW

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
06 Mar 16:16 ,

shitet mdrrohet rks 2.0

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
03 Shk 13:50 ,

Shitet golf V + 1.9 tdi dsg rks

5 950 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Jan 13:20 ,

Golf 4 tdi l te kuqe

4 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
21 Jan 12:16 ,

Golf 4 I te kuqe

4 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
20 Jan 11:05 ,

Shitet Golf V Plus 1.9 TDI

6 999 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Jan 12:55 ,

Shitet Golf V Plus 1.9

6 999 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Dhj 15:05 ,

Shit Golf 5Plus 1.9 TDI

6 999 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Dhj 14:45 ,

Shitet Golf 5Plus

6 999 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Dhj 16:11 ,

Shitet golf 5 plus DSG 1.9

6 400 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Nën 15:02 ,

shes veturen

7 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Nën 23:09 ,

Shitet

8 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Nën 15:55 ,

Shitet golf 5 plus DSG 1.9

6 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Tet 16:39 ,

GOLF 5PLUS 1.9TDI 2006 tiptop

6 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Sht 09:54 ,

Golf V plus

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Sht 16:12 ,

SHITET GOLF 6 PLUS

6 300 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
10 Gush 12:13 ,

Golf VII Lounge

15 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
08 Gush 08:43 ,

Golf 5 Plus, 2000 cc - Tip Top

6 400 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Qer 09:04 ,

Golf 6 Plus

9 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
09 Pri 14:03 ,

GOLF VI 2012

9 200 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
13 Mar 17:16 ,

golf 5 plus per pjes

2 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
20 Shk 18:01 ,

U shittttt

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
28 Jan 20:36 ,

u shit golf 6 plus blumotion

8 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Dhj 21:29 ,

SHITET Golf 6 Plus 1.6 Disel Viti 2010

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | VW Volkswagen Golf Plus | Gjilan juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione