Artanë | Makina | Vetura | VW Volkswagen | Golf

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje Artanë,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | VW Volkswagen Golf | Artanë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

10 Maj 16:50 ,

Shitet navigator golf 7 R

Viti: 2015
Kilometrazha: 0 - 4 999
05 Maj 01:06 ,

OKAZION

2 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
29 Pri 22:24 ,

Golf 4

3 450 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
02 Pri 04:22 ,

Golf

4 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
31 Mar 23:55 ,

shitet

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Mar 10:39 ,

Golf6

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
18 Mar 10:39 ,

shitet gollf.4 rks 11muj benzin 2300e

2 300 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 0 - 4 999
23 Shk 11:23 ,

AUTO-SHALA:BLEJM TE GJITHA LLOJET E VETURAVE 24/7

1 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
12 Jan 13:39 ,

Shitet

2 300 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
11 Jan 22:39 ,

Shitet Golf 5

2 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
06 Jan 17:12 ,

vw golf

2 100 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
30 Dhj 10:39 ,

Golf 5

3 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
17 Dhj 23:39 ,

Shitet...

4 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
21 Nën 12:51 ,

Golf

2 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
12 Nën 08:48 ,

Golf 4 1.9 TDi

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Nën 21:29 ,

Shitet golf 2 16 turbo dizell

605 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
10 Nën 20:35 ,

golf 5 okazion

3 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Nën 15:44 ,

Golf 6 2011

7 300 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
20 Tet 20:07 ,

Shitet Golf 5 okazion

4 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
06 Sht 10:26 ,

Shitet golf 4 1.9

2 050 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
08 Gush 20:16 ,

Shitet gollfi

150 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
04 Korr 23:17 ,

shes golf 2

Viti: 1986
Kilometrazha: 0 - 4 999
24 Qer 12:03 ,

Mjeti ndodhet ne Tiran

8 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
27 Maj 14:19 ,

VW Golf 3 dizell1.9 ne gjendje prefekte

980 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
26 Maj 18:17 ,

shitet golf 3 dizell1.9 ne gjendje prefekte

980 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
21 Maj 12:34 ,

Shitet

250 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
10 Maj 07:00 ,

shitet gol 2 ne gjendje tmir 91

450 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
09 Shk 11:49 ,

golf 2

Viti: 1984
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
01 Tet 20:42 ,

Shitet golf 4

2 500 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
13 Sht 11:52 ,

VW Golf 7 dizel

12 200 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
05 Gush 17:04 ,

Golf 5

3 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
25 Pri 22:26 ,

*SHES FELLNET URGJENT*?

Viti: 2018
Kilometrazha: 0 - 4 999
17 Mar 21:21 ,

Shitet golf 2 1.6 dizell

900 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
11 Mar 21:01 ,

golf 6 tdi 2012

Viti: 2012
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
19 Jan 14:14 ,

Shitet Golf 2

1 300 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
05 Jan 11:13 ,

volsvagen golf

2 200 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
01 Tet 09:41 ,

Shitet golf 4

4 200 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Qer 17:47 ,

Bejm blerjen veturav Kompanija jon ne ter Kosoven

450 EUR Price Reduced

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
20 Mar 23:17 ,

Golf 4 manual Look R32 - 01

1 EUR Price Reduced

Viti: 2001
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
27 Shk 20:48 ,

u shit

1 680 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Nën 11:05 ,

VW Golf 2 dizel

450 EUR Price Reduced

Viti: 1989
Kilometrazha: 0 - 4 999
27 Tet 16:05 ,

Kerri hitlerit 30,000

Viti: 50-at
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
11 Tet 10:23 ,

Shitet

5 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
17 Sht 12:16 ,

Golf 5

4 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
07 Korr 19:23 ,

Golf 2 dizell

630 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
02 Qer 22:53 ,

pjes per golf 4 astra g

3 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
09 Maj 10:38 ,

Kolic te traktorit

1 000 EUR Price Reduced

Viti: 2002
Kilometrazha: > 500 000
15 Pri 11:26 ,

Golf

1 000 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
11 Pri 16:04 ,

golf 4

1 800 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
09 Pri 21:08 ,

felga

220 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 0 - 4 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | VW Volkswagen Golf | Artanë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione