Besianë | Makina | Vetura | VW Volkswagen | Golf

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje Besianë,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | VW Volkswagen Golf | Besianë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 10:25 ,

GOLF VII 1.6 TDI 2013

1 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:42 ,

Vw golf VI

6 999 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Dje 20:17 ,

GOLF 7 2.0 TDi PA DOGAN 157 .000 KM 2013

Viti: 2013
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 19:52 ,

Golf 7 M1 1.6TDI (I-te kuqe) BlueMotion

8 800 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Dje 18:28 ,

Shitet golf 7rline 2.0 2014

15 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 18:14 ,

Golf 7 2.0 Dsg ��������

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 17:49 ,

VW GOLF 7 FACELIFT BLUEMOTION 1.6 TDI DSG AUTOMATIK PA DOGAN

11 300 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 17:22 ,

Golf 7 dsg 1.6 tdi i posa ardhur nga gjermania

1 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 09:56 ,

Golf 6 2.0 TDI 6shpjsi HIGHLAIN

8 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 01:17 ,

Golf 2 1.6turbo shitet ose ndrrohet

Viti: 1989
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 00:57 ,

Urgjent shitet golf 6

6 999 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
16 Pri 12:39 ,

Golf 7 2.0 tdi viti 2013 automatik

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
16 Pri 00:25 ,

GOLF 6 1.6 TDI MANUAL RKS 1 VIT ME KLIMTRONIK

72 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
15 Pri 11:39 ,

RENT a CAR X▪︎ VETURA me QERA - 044 900 660

19 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 0 - 4 999
14 Pri 10:47 ,

Shitet vetura golf 6

7 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
14 Pri 09:46 ,

shitet

900 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
13 Pri 23:38 ,

Pasqyre krom me sinjalizues

20 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
13 Pri 19:08 ,

Golf 2

Viti: 1988
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
13 Pri 19:08 ,

Golf 3

Viti: 1993
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
13 Pri 17:47 ,

Golf 3 Gti

3 000 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
13 Pri 12:46 ,

Fellne

260 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
13 Pri 12:45 ,

Shes golf 6 1.6 dizel viti 2011 per me shum info +3834946505

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
12 Pri 01:40 ,

shes jetta 2 1.9 tdi

120 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
11 Pri 21:09 ,

Golf 3

1 900 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Pri 19:56 ,

Besibesi

5 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Pri 10:30 ,

Shitet golf 6 GTI 2.0 i ardhur nga Zvicra����

7 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
10 Pri 20:46 ,

Shitet urgjent golf 2

Viti: 1997
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Pri 17:46 ,

Shitet Rimorkio

350 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 0 - 4 999
09 Pri 00:12 ,

Shes fellnet

550 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 0 - 4 999
08 Pri 22:13 ,

Golf 6 GTD 2.0 170pss

10 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
08 Pri 15:00 ,

Golf 6 Pulla ne timon

5 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
08 Pri 14:57 ,

Autotransport

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
08 Pri 08:36 ,

urgjend

Viti: 1989
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
07 Pri 23:26 ,

Pjes

1 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 0 - 4 999
07 Pri 21:25 ,

Ushittt

4 650 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Pri 22:29 ,

Golf 6 MATCH Edition 10.2012

6 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Pri 21:38 ,

Gollf2 dizel1.6

900 EUR Price Reduced

Viti: 1987
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
06 Pri 11:42 ,

Golf 3 1.9turbo rks dej dhjetor

1 200 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 0 - 4 999
04 Pri 13:58 ,

Shitet Golf 2 benzin 1.6 i qlajmrum

450 EUR

Viti: 1985
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
01 Pri 12:06 ,

Shitet Golf 2

840 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Pri 11:28 ,

Shiten fellnet me goma

200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 0 - 4 999
31 Mar 16:15 ,

Shitet golf 6 tdi 1.6 dizel viti 2011 per info +38349465050

9 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
29 Mar 15:04 ,

Golf 6

7 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
28 Mar 18:16 ,

VW Golf 1.6 TDI

8 100 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
27 Mar 21:42 ,

Vw golf 5 1.9 TDI

4 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Mar 10:04 ,

golf 2

700 EUR Price Reduced

Viti: 1988
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Mar 09:55 ,

golf 2 4x4 syncro gjip

1 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
27 Mar 09:26 ,

Shitet golf 5 1.9tdi

5 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
26 Mar 15:47 ,

Gollf6 2

1 100 EUR

Viti: 1986
Kilometrazha: 300 000 - 349 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | VW Volkswagen Golf | Besianë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione