Drenas | Makina | Vetura | VW Volkswagen | Golf

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje Drenas,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | VW Volkswagen Golf | Drenas ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Dje 22:20 ,

shitet ndrrohet vp 2000 clim rks

2 999 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 14:20 ,

GOLF 7 1.6 TDI I DOGANUAR RKS EKSTRA I RUJTUN 2014

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 13:31 ,

golf 7 2.0 DSG automatik full

8 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 13:31 ,

Ww golf 7 2.0 tdl 4x4

8 700 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 13:30 ,

Golf 6 2.0 DSG automatik

5 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 13:30 ,

Ww golf 7 1.6 1 vit rks

9 999 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 13:29 ,

Ww golf 7 TDI pa dogan

7 800 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 13:01 ,

Golf 3

800 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 07:58 ,

GOLF 7 2.0 GTD 184 PS AUTOMATIK

16 350 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Maj 19:40 ,

golf 6 2010

7 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
11 Maj 22:02 ,

Golf 7 Rline 2.0 TDI 2014 FULL EXTRA

12 800 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Maj 19:00 ,

golf 2 tdi 1.9 viti 90 rigjistrim 22 06 2021 qmimi 1000 e

1 000 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
11 Maj 01:03 ,

Ushitt *FLM*

5 EUR Price Reduced

Viti: 1990
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
10 Maj 22:31 ,

Ushitt *FLM*

5 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
10 Maj 19:36 ,

Shitet Golf 4 Pacific 2003 TD(I) 74 Kw

4 400 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 0 - 4 999
10 Maj 09:09 ,

Golf 7 2.0 TDI BLUEMOTION

9 200 EUR Price Reduced

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Maj 20:41 ,

shes dritat me lleda per golf 4 2003

80 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
08 Maj 20:00 ,

Shitet golf 2 1.6 turbo ne gjendje te mir

580 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
07 Maj 19:39 ,

Ushitt *FLM*

5 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
07 Maj 19:39 ,

Ushitt *FLM*

5 EUR Price Reduced

Viti: 1990
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
07 Maj 19:30 ,

Shitet rimorko

200 EUR Price Reduced

Viti: 2019
Kilometrazha: 0 - 4 999
05 Maj 13:44 ,

Shes GOLF 7 RLINE 2.0 TDI 2014 FULL EXTRA

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Maj 19:39 ,

Shitet Golf4

Viti: 1999
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
04 Maj 08:49 ,

Golf 6 GTI

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Maj 16:13 ,

Shesë Veture

900 EUR

Viti: 1986
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
01 Maj 14:14 ,

shitet 1 fellne 16

30 EUR Price Reduced

Viti: 2017
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
30 Pri 20:03 ,

Gashi

2 200 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
29 Pri 16:00 ,

Golf 2 1.3 ingjeksion

Viti: 1989
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
28 Pri 21:41 ,

Drenas

Viti: 1984
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Pri 16:52 ,

Golf 7

14 600 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
27 Pri 21:51 ,

Shitet Golf 3 1.4 Benzin qmimi 1250 €

1 250 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Pri 21:59 ,

Dizi

430 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
25 Pri 22:28 ,

Golf 5 1.9 Tdi U SHIIIIIIITTTTTTT FLM

4 650 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Pri 18:28 ,

Shitet Golf4 SDI

Viti: 1999
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
25 Pri 18:28 ,

Shitet Golfi

600 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
25 Pri 11:57 ,

fara lled golf 4

80 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
24 Pri 21:52 ,

I blej veturat qe nuk doganohen per pjes

499 EUR Price Reduced

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Pri 20:32 ,

Shitet Golfi 1.4 benzin ne gjendje te mir pa dogan

430 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
22 Pri 10:06 ,

Shes GOLF 7 RLINE 2.0 TDI FULL EXTRA

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Pri 20:51 ,

golf 7 full extra

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Pri 19:23 ,

FELLNE ME GUMA

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
18 Pri 17:24 ,

Punojme strofulla koliba ushqimore sipas porosise

Viti: 2019
Kilometrazha: 0 - 4 999
15 Pri 20:15 ,

Golf 3 dizell 1.9 SDi

1 450 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
15 Pri 13:32 ,

Golf 6 2.0 DSG automatik pa dogan

7 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
14 Pri 22:18 ,

Ushitt *FLM*

5 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
14 Pri 22:18 ,

Ushitt *FLM*

5 EUR Price Reduced

Viti: 1990
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
14 Pri 11:55 ,

Shitet

950 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
13 Pri 12:58 ,

shes golf 7 GTD automatik 2013

Viti: 2013
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
12 Pri 16:37 ,

Golf 2 1.6 dizell

Viti: 1989
Kilometrazha: 30 000 - 34 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | VW Volkswagen Golf | Drenas juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione