Gjilan | Makina | Vetura | VW Volkswagen | Golf

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje Gjilan,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | VW Volkswagen Golf | Gjilan ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

12 Pri 15:52
Linku:
,

Golf Vll 1.6 TDI

9 999 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

Sot 12:10 ,

Shitet golf 4 tdi 74 kw

4 400 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:52 ,

BLEJM VETURA PA DOGAN GJITHA LLOJET

Viti: 2000
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
Sot 11:50 ,

BLEJM VETURA PA DOGAN ( VIBER +38345405605 )

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 11:50 ,

VW RADIO RNS310

Viti: 2012
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Sot 11:50 ,

BLEJM VW CADDY OSE OPEL COMBO

Viti: 2004
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 10:56 ,

Shitet Golf 5 1.9 TDI 6 Shpejtsi

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 10:55 ,

Shitet Vetura Golf 6 2.0 TDI Viti 2011

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 10:53 ,

Shitet Golf 6 2.0 TDI AUTOMATIK DSG Viti 2012

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:45 ,

gollf4 1.9 tdi

4 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Sot 10:24 ,

Shes Golf 4 1.9TDI Automatik

3 100 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:23 ,

Shes Golf 4 1.9TDI Automatik tiptronik

4 400 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:12 ,

Rent a car ALD

Viti: 2007
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 09:55 ,

VW GOLF 7 2.0 TDI DSG R-LINE - 2016

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:34 ,

GOLF 5 - 2.0 TDI * DSG * AUTOMATIK/TIPTRONIK - RKS 10 MUJ

5 900 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:54 ,

Golf 6 1.4 TSI

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 04:43 ,

golf 2

1 300 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 03:48 ,

Branik Golf 4

Viti: 2003
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 02:24 ,

golf 3

Viti: 1992
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 02:24 ,

GOLF 6 1.6TDI 2010 9 MUAJ RKS

7 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 02:15 ,

Golf 7 2.0 4x4

Viti: 2013
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
Dje 23:41 ,

Golf 4 1.9 TDi(74kw-101Ps) V.p2002 Rks 9 Muj

4 400 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 22:34 ,

Vw Golf 4 1.9 TDI Viti 2002 Model SPECIAL

4 400 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:08 ,

GOLF VII GTI AUTOMATIK 140.000KM I SAPODOGANUAR “full opsion

16 700 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 21:49 ,

VW Golf 2 1.3 B+P. Vp.89 Rexhistrim 17.11.2021

800 EUR Price Reduced

Viti: 1989
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:00 ,

Golf 6 2.0 TDI -2012

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 16:26 ,

Golf 2

650 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 15:00 ,

VW GOLF 5 1.9

6 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 13:04 ,

Golf 3 Kabriolet 2.0 Benzin GTI Vp 95 Rks Skadum

2 200 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 12:43 ,

VW GOLF 1.3 BENZIN -91

750 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 12:02 ,

U shit e gzofte pronari i ri

1 200 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
Dje 11:09 ,

Golf plus 2.0 tdi 2011 RKS 1 VIT

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 10:22 ,

Golf 1 kabriolet

5 300 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Pri 23:00 ,

VW Golf 4 Benzin 1.6 -Rks 27-05-2020-Boj Ndrrim-

3 200 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 0 - 4 999
12 Pri 21:50 ,

Golf 2

1 800 EUR Price Reduced

Viti: 1992
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
12 Pri 21:47 ,

Golf 2

2 300 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
12 Pri 21:01 ,

gollf4 1.9 tdi

4 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
12 Pri 20:55 ,

Golf 7

Viti: 2017
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
12 Pri 20:30 ,

Golf V 2008

6 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Pri 18:59 ,

Shitet Golf 7 1.6 TDI

7 EUR Price Reduced

Viti: 2015
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
12 Pri 15:52
Linku:
,

Golf Vll 1.6 TDI

9 999 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Pri 14:56 ,

Golf 2 Originale

1 800 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 0 - 4 999
12 Pri 11:40 ,

AUTO BARTJE 24H “AUTO BULI” (SHLEP)

Viti: 2016
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
12 Pri 11:02 ,

Shitet Golf dizel Urgjent

1 100 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
12 Pri 01:41 ,

Golf 4 2005

44 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 0 - 4 999
11 Pri 23:23 ,

Golf 4

2 450 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Pri 23:23 ,

Shes Golf 5 TDI

5 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
11 Pri 19:14 ,

vw polo 1.6 2012 disel

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Pri 18:58 ,

shitet golf 6 tdi style

Viti: 2011
Kilometrazha: 0 - 4 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | VW Volkswagen Golf | Gjilan juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione