Lipjan | Makina | Vetura | VW Volkswagen | Golf

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje Lipjan,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | VW Volkswagen Golf | Lipjan ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 00:21 ,

BLEJM VETURA ME DHE PA DOGAN AKSIDENT DEFEKT ETJ

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 23:23 ,

VW Golf 6 1,6tdi 2012 sapo doganuar

7 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:56 ,

SHES GOLF 3 BENZIN 1.8.RKS DERI 13.07.2021.

999 EUR Price Reduced

Viti: 1993
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 22:47 ,

SHITET WV GOLF 5 DIZEL 1.9 TDI RKS 03.12.2021

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 22:20 ,

golf 6 automatik 2.0 gtd disell

10 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 21:50 ,

Shitet shporeti Electrik

60 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
Dje 21:49 ,

��shes 4 goma me fellne nr.14 te reja M+S ��

250 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Dje 20:59 ,

Golf 6 2.0 TDI DSG Automatik Match 2012

1 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 20:32 ,

Bejm pastrimin e farave dhe ndrrimin e xhamave

1 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 19:19 ,

golf 2 bezi 1.6 viti 1991

480 EUR Price Reduced

Viti: 1991
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Dje 19:11 ,

Golf 5 2.0 GTI -FABRIKISHT turbo full opcione 2009

6 299 EUR Price Reduced

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 19:11 ,

VW Golf 6 2.0 TDI 2009 ComfortLine

7 777 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 19:10 ,

Golf 4 1.9 TDI 2002 AUTOMATIK model SPECIAL full

3 450 EUR Price Reduced

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 18:07 ,

GOLF IV AUTOMATIC 1.9 TDI 2003 RKS

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 17:39 ,

Golf 6 1.4 TSI DSG 118 kw viti 2011 ����

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 17:37 ,

Golf 7 2.0 TDI DSG Highline — RKS —

13 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 17:36 ,

Golf 7 1.6 tdi bluemotion viti 2013

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 17:31 ,

Shtitet Golf 7

1 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 15:12 ,

VW GOLF 5 2.0 TDI

4 750 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 13:18 ,

VW Golf 7 1.6 TDI Me dogan te paguar

10 700 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 13:15 ,

VW Golf 7 2.0 Highline Full opsion

12 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 13:04 Shitorja ,

Vw Golf 7 2.0 GTI "Automatik" DSG. Viti 2015

16 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 13:03 Shitorja ,

Wv Golf 7 2.0 GTI "Automatik" DSG viti 2015

16 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 11:38 ,

GOLF 6 2.0tdi VITI 2010 140ps 6 SHPEJTESI FULL OPSIONE

8 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 11:36 ,

GOLF 6 2.0 AUTOMATIK VITI 2010 GJENDJE TOP

9 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 10:04 ,

GOLF 4 1.9 TDI RKS 7/2021

3 750 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 09:16 ,

Golf 7 2.0 TDI BLUEMOTION

9 200 EUR Price Reduced

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 08:59 ,

Blej vetura per pjese pa dogan

1 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
Dje 07:44 ,

Shiten pjes per golf 3

1 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
05 Maj 22:51 ,

VW Golf 7 1.6 Tdi DSG 130.000Km 12.2014 "Dogan Homologim"

11 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
05 Maj 19:23 ,

Shes Golf 5 dizel 1.9 tdi

4 900 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Maj 17:49 ,

Ushit flm egzoft pronari ri ����

1 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 0 - 4 999
05 Maj 12:00 ,

Golf 2 1.6 Dizell Fabrikisht 2 muj rks

490 EUR Price Reduced

Viti: 1988
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
05 Maj 10:50 ,

Golf 4 1.9 TDI 74kw(101ps) PACIFIC

4 800 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
04 Maj 19:42 ,

VW Golf 2 benzin

1 800 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
04 Maj 18:03 ,

Shitet VW Golf 6

9 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
03 Maj 22:07 Shitorja ,

Blejm Vetura Gjtih Regjioni e Kosoves 24/7 Onlie

8 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
03 Maj 21:30 ,

Shiten pjest per golf 4 metamela tejashtit

1 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
03 Maj 20:33 ,

Shitet golf 3 1,6 benzin plin ne gjendje te rregullt

530 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
03 Maj 18:00 ,

Shitet Golf 7 2.0 TDI 150ps

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Maj 16:50 ,

Shitet golf 3 1,6 benzin plin ne gjendje te rregullt

530 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
02 Maj 20:10 ,

golf 2 1.9 TDI

800 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
29 Pri 09:07 ,

Shes Pjes Per Golf 3 Benzin 1.8

Viti: 1994
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Pri 08:46 ,

Shitet gollf 3 1.6

Viti: 1994
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
28 Pri 08:33 ,

Shitet Gollf 3 1.6 i

Viti: 1994
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
27 Pri 20:51 ,

golf 2 1.9

800 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
26 Pri 16:15 ,

Shitet golf 2 1.6 dizell ne gjendje te rregullt

350 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
26 Pri 15:23 ,

Shitet GOLF IV TDI 1999

3 500 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
25 Pri 10:54 ,

Golf 7

9 800 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
24 Pri 19:21 ,

SHITET GOLF7

1 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 25 000 - 29 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | VW Volkswagen Golf | Lipjan juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione