Malishevë | Makina | Vetura | VW Volkswagen | Golf

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje Malishevë,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | VW Volkswagen Golf | Malishevë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 02:38 ,

Golf 3

2 000 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Dje 20:35 ,

SHES GOLF 4 TDI-I 1.9

4 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 16:38 ,

Shitet

2 750 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 11:32 ,

Shes apo ndrroi perparsi mersedes 200 ose 250 apo 190

Viti: 1992
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 02:19 ,

Golf 3

1 400 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
08 Maj 23:24 ,

ushit

Viti: 1993
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
08 Maj 21:56 ,

VW Golf 2 1.6 -89

1 000 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
08 Maj 21:54 ,

VW Golf 2 1.6 -89

1 000 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
08 Maj 20:32 ,

shes golf 2

750 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Maj 01:59 ,

Golf 1.9 TDi

1 300 EUR Price Reduced

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
06 Maj 20:46 ,

Golf 5

5 950 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Maj 19:28 ,

Shes golf 5 ngjendje teper tmir

5 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
05 Maj 08:28 ,

Shitet Golf 4

Viti: 1999
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
04 Maj 08:54 ,

Golf 1 cabrio gti

6 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
03 Maj 09:15 ,

VW Golf 4 1.9 TDI 2002 rks

4 800 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
03 Maj 09:12 ,

Shes golf 5 2.0 tdi rks

6 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Maj 09:11 ,

Shes golf 5,2.0 dizell rks Automatik

5 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Maj 16:41 ,

Golf 4 pacifik pa dugan ardhur nga gjermania

1 400 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
25 Pri 20:00 ,

Golf 4

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
23 Pri 19:34 ,

Golf 4

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Pri 17:35 ,

Shiten veturat

Viti: 2013
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
20 Pri 18:00 ,

Golf 5 2.0

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Pri 17:22 ,

VW Golf 4 dizel

Viti: 1999
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
20 Pri 16:49 ,

Golf 4

3 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
20 Pri 14:49 ,

GOLF 7 GTD

15 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Pri 16:06 ,

Shitet golf 3 tip top ndrrim me bmw

1 250 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
18 Pri 23:44 ,

Blej vetura rks

250 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Pri 22:56 ,

Golf IV

3 800 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
15 Pri 21:04 ,

Fellne me.goma dimrit

130 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
15 Pri 12:52 ,

Golf

400 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 0 - 4 999
12 Pri 21:09 ,

Golf 4

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
12 Pri 02:21 ,

golf 3

1 450 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
08 Pri 15:40 ,

ushit

Viti: 1996
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
08 Pri 10:09 ,

Golf 4

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Pri 11:18 ,

Golf 4

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
31 Mar 21:20 ,

golf 3 TDI

1 200 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
30 Mar 20:17 ,

shitet

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Mar 11:01 ,

VW Golf 1.6

6 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
29 Mar 19:56 ,

Golf 2 shum i rujten

700 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
29 Mar 11:18 ,

Shes golf 2 1.8 benxin

550 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Mar 15:03 ,

Shitet motorri 1.6 dizell

Viti: 1984
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
24 Mar 19:59 ,

golf 3

1 200 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
24 Mar 17:57 ,

Shitet golf 4 1.9 sdi 2 dyr

3 300 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
24 Mar 07:16 ,

Shitet golf 4 disel sdi karavan klimatronik me kuk

3 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
22 Mar 16:32 ,

Shitet golf 4 , 1.9 tdi me 3 të kuqe

5 150 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
22 Mar 14:44 ,

Golf 2

Viti: 1990
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Mar 15:24 ,

Golf 3 GTD

1 250 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
19 Mar 12:51 ,

Golf 2 per marakli

600 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
18 Mar 14:09 ,

Golf 4

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
18 Mar 13:29 ,

fellne

380 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 5 000 - 9 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | VW Volkswagen Golf | Malishevë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione