Mitrovicë | Makina | Vetura | VW Volkswagen | Golf

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje Mitrovicë,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | VW Volkswagen Golf | Mitrovicë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Dje 13:15
Linku:
,

Golf VI City Van

6 250 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

Sot 12:36 ,

Golf 6 1,6TDI iDoganuar 1 vit regjistrim.

6 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 12:18 ,

Golf 6 TDI 77 kw Pa Dogan 2012

5 600 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:15 ,

Golf 6 TDI 77 kw Pa Dogan 2011

5 250 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:37 ,

Golf 6 style 2012 , tdi, pa dogane , gjendje perfekte.

5 200 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:37 ,

Golf 6 , 2011 , 1.6 tdi pa dogane .

5 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:01 ,

Golf 2.0 Tdi Sportline Navigacion Kamera Xenon LED 2011

8 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:51 ,

SHITET- GOLF 4

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 10:26 ,

Golf 5

4 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Sot 09:24 ,

golf 3 1.9 disell

1 500 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 04:00 ,

ZHBLLOKOJMË ICLOUD TË IPHONAVE 5€

5 EUR Price Reduced

Viti: 2002
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 02:39 ,

Golf 4 1.9 Tdi // RKS // Extra i rujtun

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:16 ,

GOLF 4 1.9 TDI RKS 7 MUJ FULL OPSJON

Viti: 2001
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 19:15 ,

Golf 7 GTD 2.0 TDI DSG 2014

24 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Dje 18:47 ,

golf 6

8 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 17:56 ,

fellne

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 17:49 ,

Golf 5 1.9 TDI viti 2006 rks 10 muj

53 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 15:36 ,

Privat

6 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 13:59 ,

Golf Vl 1.6 2011 190mi km Me Libra

Viti: 2011
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 13:45 ,

golf 3 1.9 turbo disell pa dogan

600 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 13:34 ,

golf 3 1.9 tdi

600 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 13:15
Linku:
,

Golf VI City Van

6 250 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 11:34 ,

Golf 3 1.9

1 500 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 11:33 ,

Golf 3 1.9

1 300 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
Dje 11:02 ,

Golf 7 2.0 tdi

11 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 10:37 ,

Golf 6

8 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 10:16 ,

Golf 4 1.9 Tdi (I) kuqe i Regjistrum RKS 5 muj super gjendje

3 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 08:26 ,

Shiten alufellge pere golfe 6.7.N.205.55.16

Viti: 2020
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Dje 08:08 ,

Golf 7

Viti: 2015
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 03:38 ,

GOLF 6 1.6 TDI MATCH 2012

9 300 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 01:49 ,

Golf 4

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Maj 22:38 ,

Blej vetura me tabela te huaja per pjes

1 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
05 Maj 22:26 ,

Golf 7

Viti: 2017
Kilometrazha: 0 - 4 999
05 Maj 21:23 ,

shitet golfi 2

750 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
05 Maj 20:58 ,

golf6

1 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Maj 17:02 ,

Rimorkio per vetura

1 650 EUR Price Reduced

Viti: 2008
Kilometrazha: 0 - 4 999
05 Maj 14:18 ,

Shes Golf 3 Super Gjendje

1 600 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
04 Maj 22:16 ,

Golf 2 1.6 Turbo Dizel

350 EUR Price Reduced

Viti: 1989
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
04 Maj 12:07 ,

Shes Golf 7

1 EUR Price Reduced

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
03 Maj 23:33 ,

VW Golf 7 2.0 tdi 2015

12 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Maj 08:35 ,

Shitet gollf 4 info edhe viber 044965491

3 600 EUR Price Reduced

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
03 Maj 00:21 ,

VW Golf 7 1.6 TDI 2014

12 200 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
02 Maj 22:19 ,

Golf 4 – Special ��������

4 600 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
02 Maj 19:29 ,

GOLF 2 1.6 DISEL, RKS 2 MUAJ

950 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Maj 17:38 ,

SHITET PLLACI rrug kryesore Prishtine-Mitrovice per BIZNES

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
02 Maj 14:38 ,

Golf 7

11 400 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Maj 13:04 ,

Golf 6 viti 2011 muj 12 higline tdi Led

Viti: 2011
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
01 Maj 17:03 ,

Golf 2

500 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
01 Maj 12:52 ,

Golf 1.6tdi style, 2012 gjendje perfekte,

5 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Pri 11:07 ,

Golf 3 1.9

Viti: 1993
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Pri 12:09 ,

Golf 7

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | VW Volkswagen Golf | Mitrovicë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione