Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura VW Volkswagen Golf Në shitje (Shitet, Shes) në Kosovë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Në shitje (Shitet, Shes) | Vetura | VW Volkswagen Golf | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Dje 19:21
Linku:
Vetura , Gjilan

GOLF 7 2.0 TDI “DSG-AUTOMATIC”

17 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
12 Sht 22:38
Linku:
Vetura , Prishtinë

BELGA Rent A Car Prishtina Aeroport Prej 15€/dite!

15 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
16 Sht 20:23
Linku:
Vetura , Vushtrri

Golf 7 2.0

12 200 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:55
Linku:
Shitorja Vetura , Prishtinë

Golf 7.5

Viti: 2017
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Shitësit të Besuar
Dje 16:44
Linku:
Vetura , Prishtinë

Golf 7 Automatik 2016

15 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Online

Sot 09:57 Shitorja Vetura , Fushë Kosovë

BLEJM VETURA DEFEKT MOTORR MENJAQ DIZNE AKSIDENT

Viti: 2017
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Online
Sot 09:57 Shitorja Vetura , Drenas

BLEJM VETURA DEFEKT MOTORR MENJAQ DIZNE AKSIDENT DEFEKT

Viti: 2013
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Online
Sot 09:57 Shitorja Vetura , Klinë

BLEJM VETURA DEFEKT MOTORR MENJAQ DIZNE AKSIDENT DEFEKT

Viti: 2020
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Online
Sot 09:42 Vetura , Rahovec

Shitet. VV Golf 7. 2.0. TDI 2013

10 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 09:24 Vetura , Prishtinë

VW GOLF 7 1.6TDI DSG 2015 BlueMotion I DOGANUAR RKS

1 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:09 Vetura , Prizren

Blejm vetura te aksidentuara

Viti: 2005
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 09:09 Vetura , Prishtinë

Blej vetura te aksidentuara

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:55
Linku:
Shitorja Vetura , Prishtinë

Golf 7.5

Viti: 2017
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Shitësit të Besuar
Sot 08:43 Vetura , Viti

Golf 7 2.0 TDI 4Motion 2013 keyless me Dogan t’paguar ngaCH

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:43 Vetura , Viti

Golf 7 1.2 TSI Benzinë 2015 Manual 6 shpejtesi me Dogan

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 08:43 Vetura , Viti

Golf VII GTD 2.0 TDI 2015 Manual 169 mij KM sapoimportuar CH

Viti: 2015
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 08:42 Vetura , Pejë

Golf 7

9 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:42 Vetura , Prishtinë

Golf 7 2015

7 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 08:41 Vetura , Viti

Golf 6 1.6 TDI 2010 me pamje GTD Manual ne top gjendje RKS

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:39 Vetura , Viti

Golf 7 1.4 TSI DSG 2013 Automatik RKS i parë i Zvicrres

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:38 Vetura , Viti

Golf 7 R_Line 1.6 TDI DSG 2016 me Dogan t’paguar nga Zvicrra

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:35 Vetura , Prishtinë

VW GOLF 6 2.0 TDI DSG 2011 EXTRA E MIRË

10 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 08:35 Vetura , Viti

Golf 7 2.0 TDI DSG 2017 Alltrack 4Motion 157mij KM me Dogan

Viti: 2017
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 08:32 Vetura , Prishtinë

GOLF 7 1.6 TDI DSG AUTOMATIC 2015

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 08:30 Vetura , Fushë Kosovë

Golf Vll 2014 pa dogan

8 700 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:28 Vetura , Viti

Golf 6 Plus 1.4 TSI DSG 2012 Automatik RKS i dytë n’KS

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 08:22 Vetura , Viti

Golf 7 GTD 2.0 TDI DSG 2014 Automatik me Dogan t’paguar CH.

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:16 Vetura , Gjilan

Shitet gollfi 5

5 450 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 07:57 Vetura , Skenderaj

Shitet

Viti: 2004
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Sot 07:33 Vetura , Mitrovicë

Golf 6 Automatik 2.0 2012

9 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 06:52 Vetura , Prishtinë

VW GOLF 7.5 R-LINE AUTOMATIK

16 500 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 06:47 Vetura , Lipjan

Golf 7 2.0 TDI Automatik KM 189 mij isapo ardhur ����

12 800 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 06:44 Vetura , Lipjan

Golf 7.5 TDI ��GTD facelift 2018 i Doganur Full opcione

22 999 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 06:24 Vetura , Gjakovë

Shitet

1 100 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 06:19 Vetura , Drenas

Golf-7, 2.0-Tdi, viti 8/2014

9 800 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 05:59 Vetura , Fushë Kosovë

VW GOLF 2013 AUTOMATIK

1 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 05:57 Vetura , Fushë Kosovë

GOLF 7 GTD

1 EUR Price Reduced

Viti: 2014
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 05:27 Vetura , Gjilan

Golf 7 DSG F1 2.0 Tdi I Dogan. VI/2023 nga Zvicra

15 300 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 05:23 Vetura , Viti

VOLKSWAGEN GOLF VII 1.6 Tdi AUTOMATIK DSG PA DOGAN

10 400 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 04:50 Vetura , Fushë Kosovë

Golf 7 1.6 Manual TDI

8 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 04:27 Shitorja Vetura , Prishtinë

EDI Rent a Car - +38345235555 cmimi duke filluar nga 19.99€

Viti: 2011
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 02:27 Shitorja Vetura , Prishtinë

EDI Rent a Car - +38345235555 cmimi duke filluar nga 19.99€

Viti: 2015
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 00:50 Shitorja Vetura , Prishtinë

EDI Rent a Car - +38345235555 cmimi duke filluar nga 19.99€

Viti: 2012
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 00:27 Vetura , Fushë Kosovë

Golf 6 Lok GTD

85 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 00:27 Vetura , Pejë

Golf 1.9 TDI

1 400 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 00:21 Vetura , Prizren

GOLF 4 1.9 TDi 1999

3 800 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:10 Vetura , Mitrovicë

Shitet Toka

Viti: 2007
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Dje 22:58 Vetura , Besianë

GOLF 7 GTD 2.0 TDI -135kw 184ps�� AUTOMATIC DSG PA DOGAN

13 300 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:58 Vetura , Besianë

GOLF 7 GTD 2.0 TDI 184 ps ��Automatic DSG Sound System

12 800 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:29 Vetura , Gjakovë

VW GOLF 1.9 TDI - 2005

5 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 22:28 Vetura , Gjakovë

VW GOLF 5 TDI 2.0 AUTOMATIK - 2009

6 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 22:26 Vetura , Fushë Kosovë

Golf 7 2017

1 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Dje 22:15 Vetura , Pejë

Golf 7®️line

17 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 22:00 Vetura , Gjilan

Iveco 3.0 Dizel V.p2007 Rks I Par Kosov ����

7 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 450 000 - 499 999
Dje 21:53 Vetura , Pejë

VW Golf 1,6Tdi 2016 automatik

11 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 140 000 - 149 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Në shitje (Shitet, Shes) | Vetura | VW Volkswagen Golf | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione