Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura VW Volkswagen Golf Të gjitha në Prizren

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje Prizren,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | VW Volkswagen Golf | Prizren ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 10:12 Vetura , Prizren

Blejm vetura te aksidentuara

Viti: 2005
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 21:01 Vetura , Prizren

Golf 4 Arl 150 ps

1 900 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 20:54 Vetura , Prizren

Golf 7 1.6 tdi automatike

12 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 18:21 Vetura , Prizren

VW Golf 4 1.9 TDI Manual 2001 RKS

Viti: 2001
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Dje 18:04 Shitorja Vetura , Prizren

VW Golf 7

Viti: 2014
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 17:35 Shitorja Vetura , Prizren

VW Golf 7 TDI

Viti: 2015
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 16:29 Vetura , Prizren

Golf 7 1.6TDi 81KW

1 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 13:54 Vetura , Prizren

Golf 5 - United �� 2008 gjendje perfekte

7 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 13:13 Vetura , Prizren

Gol Vll 1.4 TSI DSG R line

14 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 12:51 Vetura , Prizren

GOLF 4 1.9 TDi 1999

3 800 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 09:34 Vetura , Prizren

Golf 8 DSG

Viti: 2020
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
Dje 08:30 Vetura , Prizren

Golf 7

21 Sht 21:06 Vetura , Prizren

GOLF 7 GTD 2014 Panoram

20 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
21 Sht 19:08 Vetura , Prizren

Golf VII - 7. 2.0 TDI

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Sht 18:06 Vetura , Prizren

Golf 7 2.0 TDI Viti 2015 (RKS) DSG

Viti: 2015
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
21 Sht 18:06 Vetura , Prizren

Golf 7.5 Viti 2017 1.6 TDI DSG

Viti: 2017
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
21 Sht 18:04 Vetura , Prizren

Golf 8 2.0 TDI Viti 2020 Me Dogan

Viti: 2020
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
21 Sht 18:03 Vetura , Prizren

VW Golf 7.5 facelift 1.6 Viti 2018 DSG

Viti: 2018
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Sht 11:37 Vetura , Prizren

Golf 7 1.6BlueMotion 2015 105pess

7 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Sht 10:27 Vetura , Prizren

Golf 7 1.4 TSI 2013 Manual

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Sht 04:57 Vetura , Prizren

Golf 7

8 709 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Sht 04:35 Vetura , Prizren

VW GOLF 8 2.0 TDI Automatik Me Dogan 91xxx Km ( Ndrrohet )

31 000 EUR

Viti: 2021
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
21 Sht 04:34 Vetura , Prizren

Shitet VW Golf 4 1.9 TDI Pa Dogan

Viti: 2003
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
19 Sht 23:23 Vetura , Prizren

Shitet VW GOLF 6 2.0 TDI Bluemotion

10 950 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Sht 23:15 Vetura , Prizren

Golf 7.5

18 000 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
16 Sht 12:49 Vetura , Prizren

Pa regjistrim

1 300 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
15 Sht 21:11 Vetura , Prizren

Motorra 1.6 dizell per golf 2.3.gjeta.audi 80 t2 t3 etj

Viti: 1988
Kilometrazha: 0 - 4 999
15 Sht 16:14 Vetura , Prizren

Golf 7 rline

16 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Sht 07:48 Vetura , Prizren

Golf 4

5 550 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
13 Sht 18:18 Vetura , Prizren

Golf

4 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
13 Sht 05:58 Vetura , Prizren

Shitet

1 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
12 Sht 21:21 Vetura , Prizren

Golf 5 pa dogan

1 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Sht 00:53 Vetura , Prizren

Golf 7

1 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
08 Sht 23:05 Vetura , Prizren

Tenda, tavolina , karrika dhe dekore

35 EUR

Viti: 2022
Kilometrazha: 0 - 4 999
07 Sht 14:04 Vetura , Prizren

Golf VII 7 2.0 TDI

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Sht 10:12 Vetura , Prizren

Shitet

2 500 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
05 Sht 07:32 Vetura , Prizren

Golf Vll

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Sht 19:54 Vetura , Prizren

golf 3 1.9 turbo

1 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
04 Sht 12:08 Vetura , Prizren

Golf 7.5 FaceLift 2.0 TDI 4Motion Pa Dogan ( Ndrrohet )

11 200 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
03 Sht 09:03 Vetura , Prizren

Golf 4tdi

3 300 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
31 Gush 12:50 Vetura , Prizren

Shes golf 4 1 vit rks 1.4 benzin me klim

2 950 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
31 Gush 05:27 Vetura , Prizren

Golf 6

82 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Gush 22:32 Vetura , Prizren

Shitet Golf 3

1 950 EUR Price Reduced

30 Gush 09:16 Vetura , Prizren

Golf 6

8 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Gush 21:10 Vetura , Prizren

Golf 1

3 500 EUR

Viti: 1983
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
25 Gush 23:36 Vetura , Prizren

golf 3

1 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
25 Gush 17:26 Vetura , Prizren

Shitet makina me tablla te huaja

1 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
25 Gush 16:32 Vetura , Prizren

Shitet vetura

1 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
23 Gush 02:25 Vetura , Prizren

VW Golf 7 1.6 Disel Automatik DSG 2013

12 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
20 Gush 11:51 Vetura , Prizren

Golf VII 7 2.0 TDI

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | VW Volkswagen Golf | Prizren juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione