Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura | VW Volkswagen | Golf

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Shitet | Vetura | VW Volkswagen Golf | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Dje 13:17
Linku:
Shitorja ,

GOLF 7 R20 4MOTION

24 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
13 Maj 12:39
Linku:
,

U Shit FLM MERRJEP

5 999 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 18:46
Linku:
Shitorja ,

VW Golf 7 – 2.0 TDI

9 300 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:51
Linku:
,

BELGA Rent A Car Prishtina Aeroport Prej 15€/dite!

15 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
12 Maj 14:33
Linku:
,

GOLF 7

1 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

Sot 07:35 Shitorja ,

Blejm Vetura Gjtih Regjioni e Kosoves 24/7 Onlie

8 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 07:35 Shitorja ,

Vw Golf 7 1.6 TDI Bluemotion

Viti: 2016
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 07:33 Shitorja ,

VW Passat 1.6 TDI

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 07:33 ,

Yamaha 1300 MidnightStar viti 2012 RKS���� *ÇMIMI FIX*

7 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
Sot 07:31 Shitorja ,

Vw Golf 6 2.0 GTD

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 07:30 ,

Blejm Vetura Rks Aksidentuar Defekt Pa Dogan Etj

2 100 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 07:24 ,

GOLF V 1.9 TDI VITI 2005 RKS

4 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 07:23 ,

SHITET GOLF 5 1.9 TDI NAVIGACION RKS

4 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 07:22 ,

shitet ndrrohet vp 2000 clim rks

2 999 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 06:58 ,

SHITET- GOLF 4

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 06:55 ,

Golf III 1.9 TDI Sport 190 PS Rks 6 Muj

1 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 06:44 ,

GOLF 6 PLUS 1.6 TDI 2011 MODEL TEAM DOGAN HOMOLOGIM

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 06:43 ,

GOLF 6 1.6 TDI 2011 HAIGHLINE ME DOGAN HOMOLOGIM

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 06:17 ,

Golf 4 ne gjendje shum te mir 1.9 TDI pa tkuqe

3 100 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Sot 05:29 ,

POLO 1.2 BENZIN 2013 I DOGANUAR PER INFO 045 688 208

5 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 05:08 ,

Golf 7 2.0 GTD Automatik 2015 "i Doganuar" Full Opcione 045

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 05:00 ,

Golf 7 2.0 GTD Automatik 2015 Sound System "i Doganuar" Full

16 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 05:00 ,

GOLF 6 GTD AUTOMATIK 2011 I Doganuar full opcione 045 688 20

10 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 04:27 ,

golf 1 1.6 dizell

Viti: 70-at
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 04:07 ,

Shitet Golf 6

8 100 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 03:39 ,

Golf 7 Tdi i Regjistruar 1 Vit Plotë

9 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 03:38 ,

GOLF 6 1.6 TDI MATCH 2012

9 300 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 03:09 ,

Shitet Golf 5 DSG Ndrrim me Bmw

6 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 02:20 ,

shitet golf 4

23 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 02:19 ,

Golf 3

1 400 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 02:14 ,

Golf 5

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 02:04 ,

Golf 2 1.6

Viti: 1991
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 01:35 ,

Shese Golf 6, 2.0 TDI Qmimi me marrveshje

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:32 ,

GOLF 4 1.9 TDI 11 MUJ REGJISTRIM 2000

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 00:28 ,

Autotransport

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 00:28 ,

Golf 4 1.4 16v benzin 1vit rks Tip top!URGJENT

2 599 EUR Price Reduced

Viti: 1998
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:27 ,

Felne per golf 5 18 col

200 EUR Price Reduced

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 00:02 ,

GOLF 6 R LINE 2.0 TDI DSG 194 PS

9 600 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:51 Shitorja ,

VW GOLF 7 2.0 TDI AUTOMATIK 2014 / ME DOGAN

13 400 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 23:43 ,

Golf 7

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:43 ,

GOLF 2.0 TDI R-LINE PANORAM MODEL 2015 SUPER GJENDJE

13 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 23:42 Shitorja ,

VW Golf VII 1.6 Tdi Viti 2014 Automatik

11 499 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:40 Shitorja ,

VW Golf VI+ 2.0Tdi Viti 2010 Rks Veq 7777€ + 383 44 838 8

7 777 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 23:39 Shitorja ,

VW Golf VII 1.6 Tdi Bluemotion Viti 2016 Me Dogan Homologim

8 888 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:38 Shitorja ,

VW Golf VII 2.0 Tdi DSG Viti 2013 Rks 8 Muj

13 699 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:35 ,

VW Golf 2 -88

450 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 23:19 ,

VW Golf 6 1,6tdi 2012 sapo doganuar

7 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:15 ,

SHITET GOLF 6 1.6 TDI DSG AUTOMATIK 2011

6 600 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 23:13 ,

Golf 4 1.9 TDI (I) të kuqe 74 kw

3 999 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 23:11 ,

Golf 7 TDI 1.6 2016

12 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 23:11 ,

Pjes per kerre Golf 5

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Shitet | Vetura | VW Volkswagen Golf | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione