Skenderaj | Makina | Vetura | VW Volkswagen | Golf

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje Skenderaj,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | VW Volkswagen Golf | Skenderaj ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 00:21 ,

Golf 6 2.0 2012

10 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:26 ,

shitet golf 7 2014 pa dogan

7 650 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 22:48 ,

Samsung M30, 64GB, 4GB RAM, 3 Kamera, faceid

135 EUR Price Reduced

Viti: 2001
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 22:09 ,

Shitet golfi 4 1.4.16v ngjendje shum tmir isa po ardhun

799 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 21:54 ,

golf 2

500 EUR

Viti: 1985
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Dje 20:29 ,

VW GOLF 6 1.6TDI 2011 9 MUAJ REGJISTRIM FULL OPSIONE

7 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 13:59 ,

Golf Vl GTD 2012 160Mi km Me Libra

Viti: 2012
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Dje 13:38 ,

BLEJ KATALIZATORA

Viti: Më të vjetër se 50-tat
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 01:21 ,

Golf mk2 GTI

Viti: 1990
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
05 Maj 19:00 ,

Golf 4

800 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
05 Maj 17:29 ,

Golf 7

14 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
05 Maj 14:59 ,

Shes golfin 2

550 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 0 - 4 999
05 Maj 10:06 ,

Pasat 2.0 DSG (automatik)

10 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Maj 12:01 ,

Shes golf 2 bashk me rimorkio

850 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 0 - 4 999
04 Maj 09:49 ,

Golf 2 dizell

700 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 0 - 4 999
03 Maj 21:37 ,

Golf 4 1.9 Tdi pa dogan

1 200 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
03 Maj 15:44 ,

Golf 6 GTD

Viti: 2011
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
01 Maj 14:54 ,

Golf 2

Viti: 1984
Kilometrazha: > 500 000
30 Pri 21:41 ,

Shitet golf 2

550 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 0 - 4 999
30 Pri 09:47 ,

VW GOLF 7

8 999 EUR Price Reduced

Viti: 2014
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
28 Pri 14:25 ,

Shitet golfi 4 1.9 dizell isa po ardhun vp 2000

970 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
27 Pri 23:24 ,

Shitet golfi 2

650 EUR Price Reduced

Viti: 1987
Kilometrazha: 0 - 4 999
27 Pri 03:40 ,

Shitet golf 2

550 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 0 - 4 999
26 Pri 20:36 ,

Shes Golf 4 1.9. tdi

2 800 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
24 Pri 18:41 ,

Golf 2

1 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Pri 17:52 ,

Golf gti motorrin dizel 1.6 ndrroj rks skadum tash

480 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
23 Pri 10:00 ,

Golf 4

2 500 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Pri 20:09 ,

u shit Flm merrjep

Viti: 2012
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
21 Pri 21:31 ,

Golf 4 2003

4 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
20 Pri 06:24 ,

Golf 2 tip top 1.6

500 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
19 Pri 11:18 ,

UUUU SHITT FLMM GOLF 5 1.9TDI 6 SHPEJTESI RKS 1 VIT

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Pri 19:09 ,

shitet ose ndrrohet golf2

Viti: 1987
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
10 Pri 21:41 ,

Blej vetura AKSIDENTUAR ose NDESHJE

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
09 Pri 13:44 ,

Shitet golfi 1.3 benzin ne gjendje te mir pa dogan

430 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
07 Pri 21:17 ,

golf 2

150 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
07 Pri 20:15 ,

Ulse per golf 5

60 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
07 Pri 17:16 ,

Golf 3 -benzine rks deri me 2021

550 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
07 Pri 08:08 ,

Golf 2 diesel 89

600 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
04 Pri 18:08 ,

GOLF 3 1.9 TURBO DIZELL 1 VIT REGJISTRIM

Viti: 1992
Kilometrazha: 0 - 4 999
03 Pri 16:24 ,

Gofl 5 1.9 dizel rks ni vit

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
03 Pri 02:42 ,

Shitet Golf 2

1 050 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
03 Pri 02:42 ,

Golf3

1 350 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
03 Pri 02:42 ,

Golf3

1 350 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
01 Pri 18:16 ,

Golf2 1.6 Dizel Fabrikisht

450 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
31 Mar 20:19 ,

Shiten nr 14

59 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
31 Mar 20:15 ,

Pjes per Golf 2

2 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
31 Mar 20:13 ,

Shitet motorri 1.6 turbo dizel

220 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
31 Mar 11:24 ,

golf 3 1.9 115 ps

1 650 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 0 - 4 999
30 Mar 09:39 ,

Shiten Fellent 14 4Shtrafa

130 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 10 000 - 14 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | VW Volkswagen Golf | Skenderaj juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione