Vushtrri | Makina | Vetura | VW Volkswagen | Golf

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje Vushtrri,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | VW Volkswagen Golf | Vushtrri ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

14 Maj 10:34
Linku:
,

VW Golf DSG new model

15 900 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 160 000 - 169 999

Sot 09:43 ,

Fellne 15 Coll me Goma per Golf 3 Golf 2 Passat opel Astra

155 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Sot 09:42 ,

Golf 4,1.9 tdi,pacifik 2003

3 510 EUR Price Reduced

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 09:40 ,

Golf 5, 1.9 tdi,viti 2004

4 900 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:39 ,

Golf 5,1.9 tdi

4 800 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:35 ,

Golf 3 1.9 Dizel i Thjesht RKS ☎️ 044808024

Viti: 1998
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 09:34 ,

Fellne 15 Coll 195.65.15 per Golf 3 Golf 2

Viti: 2003
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
Sot 09:33 ,

Boshpomp per Golf 4 1.9 TDI

55 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 08:43 ,

SHES GOLF 3 TURBO DIZEL SHUM I RUJTUM

Viti: 1992
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 07:58 ,

GOLF

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 02:15 ,

Shes Golf 3 Benzine 1.6

1 200 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:41 Shitorja ,

GOLF 5 DIESEL 1.9 TDI MAUEL I DOGANUAR RKS EXTRA I RUJT

5 650 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:26 ,

Shiten fellnet per VW skoda seat audi

350 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 23:23 ,

Golf 6 2.0 TDI 2011 140 PS ����

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 22:40 ,

GOLF 7 2.0 GTD RKS

15 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:51 ,

Shes Golf 3 Benzine 1.6

1 200 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:33 ,

GOLF 6 PLUS 1.6 TDI 2011 PA DOGAN

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:05 ,

SHES GOLF 7 2.0 TDI 6 shpejci I DOGANUAR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:57 ,

SHES GOLF 5 2.0 TDI SPORT LINE

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:49 ,

GOLF 4 1.9 TDI RKS 2 MUJ KLIM FUNKSIONALE GOMA TE REJA IRI

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 19:45 ,

GOLF 4 1.9 TDI 2002 RKS EDITION KLIM XHAMA ME RRYM I RI

Viti: 2002
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 17:46 ,

Golf 6 TDI 2.0 RKS

7 600 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 17:45 ,

Golf 6 2.0 RKS Manuall

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 15:33 ,

Golf 4 karavan 1.9 SDI. Pa dogan

870 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 15:25 ,

SHITET PLLACI rrug kryesore Prishtine-Mitrovice per BIZNES

Viti: 2014
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Dje 15:10 ,

GOLF 4 1.9 TDI 2002

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 15:10 ,

GOLF 5 2.0 TDI AUTOMATIK DSG F1 2005

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 14:54 ,

GOLF 7 2.0 TDI GTD 184ps

Viti: 2013
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 14:54 ,

GOLF 7 1.6 TDI PA DOGAN I PO SA ARDHUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 12:09 ,

Vw Golf 1.6 TDI viti 2011 me dogan

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 08:13 ,

SHES GOLF 4 1.9 TDI I THJESHT NE GJENDJE SHUM TE MIR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
14 Maj 22:35 ,

Golf 5 Automatik Dsg

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Maj 17:00 ,

Golf 4 1.9 Tdi regjsgim7 muj 2001

Viti: 2001
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
14 Maj 16:53 Shitorja ,

VW GOLF VII 2.O TDI AUTOMATIK BMT

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
14 Maj 14:47 ,

SHITET PLLACI rrug kryesore Prishtine-Mitrovice per BIZNES

Viti: 2012
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
14 Maj 11:07 ,

Golf 6 2.0 TDI (DSG)

9 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Maj 10:34
Linku:
,

VW Golf DSG new model

15 900 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
14 Maj 10:06 Shitorja ,

VW GOLF VII 1.6 TDI BMT AUTOMATIK 2018

Viti: 2018
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
14 Maj 07:23 ,

Golf 4

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
13 Maj 21:48 ,

Golf 4 1.6b SR RKS

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Maj 20:14 ,

SHITET PLLACI rrug kryesore Prishtine-Mitrovice per BIZNES

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
13 Maj 13:36 ,

Golf automatik

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
13 Maj 10:23 ,

SHITET PLLACI rrug kryesore Prishtine-Mitrovice per BIZNES

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
12 Maj 17:17 ,

GOLF 7 ~ GTI ~ FULL OPSION

13 800 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
12 Maj 17:17 ,

GOLF 7 GTD AUTOMATIK PA DOGANE 154 MI KM LIBER SERVISI

Viti: 2014
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
12 Maj 12:33 ,

Golf 3 Dizell ështe 190mi km rexhistrimi rks 1998 Full extra

1 750 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
11 Maj 22:15 ,

shes golf 2 1.6 dizel bajm edhe ndrrim

Viti: 1990
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
11 Maj 18:31 ,

SHITET PLLACI rrug kryesore Prishtine-Mitrovice per BIZNES

Viti: 2012
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
11 Maj 15:33 ,

Golf 7 1.6 2013 Blumotion

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Maj 10:02 ,

Vetur

1 150 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
10 Maj 17:11 ,

Shitet

8 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 10 000 - 14 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | VW Volkswagen Golf | Vushtrri juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione