Lipjan | Makina | Vetura | VW Volkswagen | Golf

Golf , 2296
Golf Plus , 45

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje Lipjan,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | VW Volkswagen | Lipjan ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Dje 21:31
Linku:
,

GOLF 2.0 TDI R-LINE PANORAM MODEL 2015 SUPER GJENDJE

13 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999

Sot 00:16 ,

VW Golf 6 1,6tdi 2012 sapo doganuar

7 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:08 ,

Shes

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:37 ,

��shes 4 goma me fellne nr.14 te reja M+S ��

250 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Dje 21:31 ,

GOLF 2.0 TDI R-LINE PANORAM MODEL 2015 SUPER GJENDJE

13 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 21:16 ,

Golf 6 1.6 tdi

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:08 ,

Golf 6 2.0 tdi

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:08 ,

VW Golf 7 1.6 Tdi DSG 130.000Km 12.2014 "Dogan Homologim"

Viti: 2014
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 20:44 Shitorja ,

Blejm Vetura Gjtih Regjioni e Kosoves 24/7 Onlie

8 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 20:26 ,

Golf 3 1.8 Benzin Rks 1 muaj

630 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 20:01 ,

GOLF IV AUTOMATIC 1.9 TDI 2003 RKS

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:07 ,

golf 2 bezi 1.6 viti 1991

480 EUR Price Reduced

Viti: 1991
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Dje 18:03 ,

Shitet VW Golf 6

9 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 17:36 ,

Golf 4 1.9 TDI 2002 AUTOMATIK model SPECIAL full

3 450 EUR Price Reduced

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 17:36 ,

Golf 5 2.0 GTI -FABRIKISHT turbo full opcione 2009

6 299 EUR Price Reduced

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 17:36 ,

VW Golf 6 2.0 TDI 2009 ComfortLine

7 777 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 13:31 ,

VW Golf 2 benzin

1 800 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 00:16 ,

SHITET WV GOLF 5 DIZEL 1.9 TDI RKS 03.12.2021

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
12 Maj 23:04 ,

Shitetet Golf + 2016

1 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
12 Maj 20:29 ,

Golf 3 Benzin 1.6 Rks 9 Muj - 92 Ushitt Flmm..!!

1 EUR Price Reduced

Viti: 1992
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Maj 17:40 ,

Golf 7 2.0 TDI DSG Highline — RKS —

13 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
12 Maj 15:02 ,

VW GOLF VII 1.6 TDI AUTOMATIK VP 2013 libra servisit 130.mi

12 200 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
12 Maj 13:56 ,

Shitet Golf 7

1 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
12 Maj 12:51 ,

VW Golf 7 1.6 TDI Me dogan te paguar

10 700 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
12 Maj 12:33 ,

Shitet Gollf 3

Viti: 1994
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
12 Maj 11:47 ,

Golf 7 sportvan 1.6 tdi bluemotion 2014

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
12 Maj 11:44 ,

Golf 6 1.4 TSI DSG 118 kw viti 2011 ����

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
12 Maj 11:41 ,

Golf 7 1.6 tdi bluemotion viti 2013

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Maj 10:43 ,

GOLF 7. 2.0 TDI R-LINE PANORAM MODEL 2015 SUPER GJENDJE

13 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
12 Maj 10:30 ,

Shitet

500 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 0 - 4 999
12 Maj 10:03 Shitorja ,

Wv Golf 7 2.0 GTI "Automatik" DSG viti 2015

16 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
12 Maj 10:03 Shitorja ,

Vw Golf 7 2.0 GTI "Automatik" DSG. Viti 2015

16 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
12 Maj 09:20 ,

VW Golf 7DSG\F1 Sportsvan 045290107

Viti: 2015
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
12 Maj 08:36 ,

Shes Golf 5 dizel 1.9 tdi

4 900 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Maj 00:55 ,

Golf 6 2.0 TDI DSG Automatik 2012 Match

1 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
11 Maj 23:25 ,

VW Golf 6 1.6 Tdi Manual 12.2010"I Doganuar' Rks Full Opsion

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Maj 21:24 ,

golf 6 automatik 2.0 gtd disell

10 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
11 Maj 16:51 ,

Shitet shporeti Electrik

60 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
11 Maj 12:26 ,

Golf 6 2.0 TDI DSG Automatik Match 2012

1 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
11 Maj 08:29 ,

Blej vetura per pjese pa dogan

1 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
10 Maj 18:29 ,

Golf 4

4 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Maj 18:29 ,

Shitet Golf 5 1.9dizell Gjendje Perfekte ��

4 950 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Maj 18:17 ,

Golf 7 1.6 TDi Sportvan 2014

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
10 Maj 11:20 ,

GOLF 6 2.0 AUTOMATIK VITI 2010 GJENDJE TOP

9 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Maj 09:59 ,

RENT A CAR

15 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
10 Maj 09:09 ,

Golf 7 2.0 TDI BLUEMOTION

9 200 EUR Price Reduced

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Maj 09:09 ,

BLEJM VETURA ME DHE PA DOGAN AKSIDENT DEFEKT ETJ

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
10 Maj 08:00 ,

Shiten pjes per golf 3

1 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
09 Maj 20:47 ,

Në shitje vetura Golf III

850 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Maj 15:04 ,

Golf 2

500 EUR Price Reduced

Viti: 1991
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
08 Maj 22:06 ,

I rezervuar

4 750 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | VW Volkswagen | Lipjan juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione