Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura VW Volkswagen Golf Të gjitha në Malishevë

Golf , 1781
Golf Plus , 9

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje Malishevë,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | VW Volkswagen | Malishevë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Dje 20:57 Vetura , Malishevë

VW GOLF III 1.9 TDI KLIM FUNKSIONALE RKS 10.8.2023

1 900 EUR Price Reduced

Viti: 1994
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Dje 19:21 Vetura , Malishevë

Shes golf 8 2021 model active

Viti: 2021
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
Dje 17:46 Vetura , Malishevë

Golf 4

Dje 05:49 Vetura , Malishevë

Golf 7

10 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
20 Sht 14:43 Vetura , Malishevë

Shitet Gollf

4 400 EUR Price Reduced

Viti: 1999
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
19 Sht 23:20 Vetura , Malishevë

Golf 8 TDI DSG 73km veq me dogan i ri����

30 900 EUR

Viti: 2022
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
18 Sht 22:36 Vetura , Malishevë

shitet

1 200 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Sht 18:45 Vetura , Malishevë

U shit Faleminderit merrjep

3 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
09 Sht 21:47 Vetura , Malishevë

Golf 5

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
08 Sht 14:51 Vetura , Malishevë

Golf 5

50 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
05 Sht 19:32 Vetura , Malishevë

Shes golf 2 syncro dhe fiat punto

3 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
25 Gush 23:53 Vetura , Malishevë

Golf4 1.9 TDI n gjendje t mire

Viti: 1999
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
10 Gush 20:18 Vetura , Malishevë

Golf 4

5 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
09 Gush 12:54 Vetura , Malishevë

Golf 5 1.9 TDI

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
07 Gush 02:33 Vetura , Malishevë

Golf

6 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
26 Korr 16:44 Vetura , Malishevë

Golf 5

6 900 EUR Price Reduced

25 Korr 18:14 Vetura , Malishevë

golf 5 2.0 si i ri

7 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
14 Korr 13:51 Vetura , Malishevë

Golf 3 1.8 benzin

1 000 EUR

14 Korr 10:21 Vetura , Malishevë

golf 2

2 000 EUR

Viti: 70-at
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
14 Korr 10:21 Vetura , Malishevë

golf 2

2 000 EUR

Viti: 70-at
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
14 Korr 10:20 Vetura , Malishevë

golf 2

2 000 EUR

Viti: 70-at
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
14 Korr 05:53 Vetura , Malishevë

Golf 5 United 2008

7 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
11 Korr 08:30 Vetura , Malishevë

Shes

5 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
03 Korr 20:09 Vetura , Malishevë

Golf 5

Viti: 2004
Kilometrazha: 0 - 4 999
25 Qer 19:07 Vetura , Malishevë

Shes veturen VW Golf 7

16 300 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
22 Qer 12:36 Vetura , Malishevë

shitet golf 2 1.6 benzin tip top

550 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
15 Qer 10:55 Vetura , Malishevë

vetur

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
13 Qer 11:24 Vetura , Malishevë

Blejm vetura

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Qer 12:48 Vetura , Malishevë

Shes Golf 4 Pacifik 2 tkuqe 2003

6 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
04 Qer 14:11 Vetura , Malishevë

Karriga per Golf 4 me Airbag

80 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 0 - 4 999
02 Qer 21:19 Vetura , Malishevë

Golf 3

Viti: 1992
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
02 Qer 03:03 Vetura , Malishevë

Golf4 karavan

Viti: 2001
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
27 Maj 18:34 Vetura , Malishevë

Golf 3

Viti: 1992
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
27 Maj 16:42 Vetura , Malishevë

Volkswagen Golf VII Variant Allstar BMT

7 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Maj 16:20 Vetura , Malishevë

Golf 7 bluemotion lounge 1.6 tdi

8 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Maj 15:39 Vetura , Malishevë

Golf 3

Viti: 1992
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
16 Maj 01:37 Vetura , Malishevë

Golf 3

Viti: 1992
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
11 Maj 21:39 Vetura , Malishevë

Kerkoj Golf 4

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Maj 20:59 Vetura , Malishevë

Golf 3

Viti: 2003
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
10 Maj 08:04 Vetura , Malishevë

Golf 3

Viti: 1992
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
09 Maj 04:11 Vetura , Malishevë

VW GOLF 7 2.0 DSG

14 200 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Maj 20:18 Vetura , Malishevë

Shiten gomat me bandash per Golf 6

260 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
01 Maj 18:22 Vetura , Malishevë

Golf 3

Viti: 1992
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
30 Pri 15:45 Vetura , Malishevë

blejm vetura te aksidentuara

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Pri 11:30 Vetura , Malishevë

Golf 5 - Automatik, Motorri: 1.9, Viti: 2005, 280k

6 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
25 Pri 20:22 Vetura , Malishevë

Golf 3

Viti: 1992
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
24 Pri 14:51 Vetura , Malishevë

Golf 3

Viti: 1992
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
20 Pri 20:16 Vetura , Malishevë

Golf 3

Viti: 1992
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
17 Pri 13:05 Vetura , Malishevë

Golf 3

Viti: 1992
Kilometrazha: 300 000 - 349 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | VW Volkswagen | Malishevë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione