Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura | VW Volkswagen | Golf

Golf , 60118
Golf Plus , 1393

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Shitet | Vetura | VW Volkswagen | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 14:28
Linku:
,

GOLF 7

1 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 17:28
Linku:
,

BELGA Rent A Car Prishtina Aeroport Prej 15€/dite!

15 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 17:28
Linku:
,

BELGA Rent A Car Prishtina Aeroport Prej 15€/dite!

15 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
07 Maj 10:34
Linku:
,

Golf 6+ dsg

7 100 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 13:18
Linku:
,

Golf VI City Van

6 250 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

Sot 19:14 ,

GOLF 7 GTI

Viti: 2015
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 19:14 Shitorja ,

Blejm Vetura Gjtih Regjioni e Kosoves 24/7 Onlie

8 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 19:14 ,

BLEJM VETURA ME DHE PA DOGAN AKSIDENT DEFEKT ETJ

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 19:14 ,

BLEJM VETURA TE GJTHA LLOJET NE KREJT KOSOVEN

2 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 19:14 ,

BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET NE TER KOSOVEN 24/7

Viti: 2012
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
Sot 19:13 ,

GOLF-1.6 TDI-VITI -2010 -MANUAL.

5 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 19:13 ,

GOLF 7 R

Viti: 2015
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 19:13 ,

BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET NE TER KOSOVEN 24/7

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 19:13 ,

Golf 7 2.0 TDI R_Line Highline 4Motion 2013 me Dogan

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:12 ,

GOLLF 7 1.6 TDI V.P 2013 PA DOGAN NGA GJERMANIA

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:12 ,

BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET NE TER KOSOVEN 24/7

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 19:12 ,

Shitet Golf 6 2.0 TDI 2011 me Dogan e Homologim

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:11 ,

Shitet Golf VI 1.6 TDI Viti 2011 Me Dogan Homologim

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:07 ,

Shitet Golf 6 1.6 TDI Confortline 2012 me Dogan e Homologim

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:04 ,

Shitet VW Golf VII 1.6 TDI Viti 2014 Dogan Homolog

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 19:03 ,

Golf Plus 2011, Me dogan ����

7 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 19:02 ,

Shitet Golf 7 1.6 TDI i vitit 2013 me dogan e homologim

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:58 ,

GOLF 7 1.6TDI SPORTVAN AUTOMATIC 2016

11 900 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:57 ,

SHITET GOLF 4, 1.9 TDI

3 900 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 18:57 ,

SHITET GOLF 7, 2.0TDI- DSG, VITI 2015

14 400 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 18:55 ,

Golf 4

1 350 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 18:55 Shitorja ,

GOLF 5 DIESEL 1.9 TDI MAUEL I DOGANUAR RKS EXTRA I RUJT

5 650 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:55 ,

Shitet golfi 6 2.0 viti 2009

7 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 18:55 ,

Golf 7 2.0 TDI R-line

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 18:54 ,

VW Golf 6 -2011

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 18:54 ,

urgent shes golf 4 tdi

2 400 EUR Price Reduced

Viti: 1998
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
Sot 18:54 ,

VW Golf 6 -2011

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:53 ,

urgent shes golf 4 tdi

2 490 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 18:52 ,

Golf 3 1.9 disel

1 000 EUR Price Reduced

Viti: 1992
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 18:50 ,

VW GOLF 7 1.6 TDI AUTOMATIK

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:49 ,

VW Golf 7 2.0 TDI DSG Highline Full Extra

8 800 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:48 Shitorja ,

golf 7 2.0 dizel automatik

14 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 18:47 Shitorja ,

golf 2.0 dizel automatik

15 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 18:47 ,

Shitet Golf 4 1.9 TDI viti 2003 RKS 10/2021

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:47 ,

VW GOLF 7 1.6 TDI START STOP DISTRONIK KAMER RKS -2013

10 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 18:46 ,

shitet golf 7 2014 pa dogan

7 650 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 18:46 ,

Shitet Golf 7 2.0 TDI DSG Automatik 2013 me Dogan

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:46 ,

Golf VI 2.0tdi Automatic 2009 rks 3muj

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:46 ,

GOLF VII modeli Cup 2.0tdi Automatic 2015

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 18:42 ,

Golf Vl 1.6 2011 190mi km Me Libra

Viti: 2011
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 18:42 ,

Golf Vl GTD 2012 160Mi km Me Libra

Viti: 2012
Kilometrazha: 10 000 - 14 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Shitet | Vetura | VW Volkswagen | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione