Shtërpcë | Makina | Vetura | VW Volkswagen | Golf

Golf , 41

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje Shtërpcë,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | VW Volkswagen | Shtërpcë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 09:51 ,

Golf 6

7 100 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
07 Maj 23:51 ,

Golf 5

4 250 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
17 Mar 09:38 ,

Auto sevise & pjes (BENI)

490 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
11 Shk 19:22 ,

Prodajem Golf 2 1.6 benz plin

600 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
24 Dhj 09:58 ,

Golf 7

12 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
24 Dhj 01:15 ,

Golf 7

12 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
24 Dhj 01:03 ,

Golf 7

12 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
19 Nën 03:54 ,

BLEJM VETURA AKSIDON DEFEKT PA DEFEKT QE SE PERDOR

3 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
07 Nën 19:23 ,

Golf 2 HITNO

750 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Tet 08:33 ,

VW Golf IV

1 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
23 Gush 08:28 ,

Golf 5 TDI 2.0 16v me dogan te pagume ne serbi

3 650 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Maj 14:10 ,

Fellne R15 tip top

110 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
11 Maj 14:10 ,

Fellne R15 me 5 shtrafa

120 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
12 Pri 22:11 ,

Auto pjese “ARBENI”

670 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
09 Pri 18:39 ,

Fellne 15

115 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
19 Mar 10:47 ,

Auto servise “ARBENI”

499 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
30 Dhj 10:36 ,

URGJENT Golf 5 1.4 benzin viti 2008

3 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
13 Dhj 09:28 ,

AUTO SERVISE “ARBENI”

680 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
09 Dhj 10:25 ,

Volkswagen Golf 1,9 TDI

900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
02 Gush 08:33 ,

AUTO SERVIS “ARBENI”

250 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
11 Korr 15:55 ,

Golf 2 1.6 disel

650 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
06 Korr 16:58 ,

Golf 3 1.6 benzin plin

500 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
18 Qer 20:52 ,

Golf 3

450 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
13 Qer 07:52 ,

AUTO SERVIS “ARBENI”

250 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
13 Qer 07:24 ,

Golft 2

500 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
28 Maj 01:10 ,

Shitet

1 100 EUR

Viti: 1985
Kilometrazha: > 500 000
14 Maj 10:08 ,

Golf 3 1.4 benzine

150 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
24 Shk 18:51 ,

Golf 3

1 500 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
24 Shk 18:19 ,

Golf 3

1 500 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
24 Jan 23:49 ,

Golf 2

1 100 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
15 Sht 16:48 ,

Shitet Vetura

3 200 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 0 - 4 999
10 Pri 19:28 ,

Golf 3

800 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Nën 22:47 ,

VW GOLF 5

6 100 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Tet 19:32 ,

Golf 5

5 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
29 Sht 14:57 ,

Golf 3 1992 godina benzin/plin

1 100 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Sht 23:18 ,

Golf 3 1992 benzin-plin

1 100 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Sht 23:17 ,

Golf 2 benzin-plin 1992 godiste

1 100 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Korr 16:05 ,

shitet gollf 2dizell 1.6

600 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
02 Dhj 17:27 ,

Golf 5 1.9TDI 66KW-90KS

5 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
15 Qer 10:19 ,

Golf 2 1.8 benzin-plin

Viti: 1992
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
09 Pri 00:28 ,

Golf 2 1,6 benzin plin

1 400 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
05 Dhj 16:16 ,

shitie pikup

650 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | VW Volkswagen | Shtërpcë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione