Gjilan | Makina | Vetura | VW Volkswagen | Jetta

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje Gjilan,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | VW Volkswagen Jetta | Gjilan ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Dje 21:35 ,

Jetta 2.0 TDI 2006 RKS High Line

5 200 EUR Price Reduced

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 07:04 ,

Gjeta

5 250 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
26 Pri 23:26 ,

Jetta 1.6 dizel 2010 godiste

7 799 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
20 Pri 08:33 ,

Pjese per VW Jetta 1.9 - 2.0 TDI / 2.0 FSI

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
17 Pri 13:57 ,

Volkswagen Jetta 2.0 DSG AUTOMATIK

10 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Shk 15:58 ,

Shitet vetura

6 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
22 Shk 16:21 ,

Vw jetta 2.0 benzin shitet

5 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
05 Shk 12:13 ,

shitet

5 600 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
21 Jan 10:18 ,

Shitet

1 450 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
20 Jan 16:10 ,

Shes Jeta 1.6 benzin rks 1 vit

1 150 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
16 Jan 10:31 ,

VW JETTA 2.0 TDI DSG

8 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
12 Jan 13:34 ,

Shitet

1 550 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
12 Jan 13:34 ,

Shitet

Viti: 1992
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
21 Dhj 16:54 ,

Jetta

500 EUR

Viti: 1986
Kilometrazha: 450 000 - 499 999
08 Dhj 20:14 ,

Xheta

600 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
06 Dhj 10:32 ,

Shes Jeta

Viti: 1990
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
26 Nën 08:29 ,

Shes ose ndrroj jetta 2 1.6ithjesht

900 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Nën 09:06 ,

Vw Jetta 2.0 Benzin -Automatik--Rks8Muj-BojNdrrim-

4 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 0 - 4 999
18 Nën 16:40 ,

shes urgjent

850 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
14 Nën 13:32 ,

shes urgjent

850 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
14 Nën 13:32 ,

shes urgjent

850 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
31 Tet 01:45 ,

Vw jetta 2.0 benzin shitet

1 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
31 Tet 01:37 ,

2013 jetta benzin

5 300 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Tet 15:34 ,

jetta 1.6

6 200 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Sht 13:39 ,

SHITET

8 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
02 Sht 16:24 ,

Jetta 2.0 Automatik

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
31 Gush 20:57 ,

Shitet Gjeta 1.6 benzin Tip Top Urgjent

Viti: 1989
Kilometrazha: 0 - 4 999
25 Gush 10:17 ,

VW Jetta

700 EUR

Viti: 1986
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
14 Gush 09:26 ,

shitettt super jetta

1 750 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
20 Korr 21:50 ,

U Shit Flm MerrJep

850 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 0 - 4 999
18 Maj 20:02 ,

U Shit Flm MerrJep

700 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 0 - 4 999
16 Pri 22:10 ,

Shitet ose Ndrrohet

450 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Shk 20:17 ,

Jetta 1.6 dizel

550 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
12 Shk 13:17 ,

Shitet

650 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
01 Shk 20:55 ,

Shes Gjeten 1.6 dizell gjendje trregullt

450 EUR

Viti: 1986
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
27 Jan 14:50 ,

VW Jetta 1.6 disel ne gjendje te rregullt

450 EUR

Viti: 1986
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
12 Jan 15:01 ,

Jeta ne gjendje te regullt

1 150 EUR

Viti: 1986
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Dhj 12:05 ,

Urgjent

700 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
01 Dhj 00:13 ,

U SHIT FLM MERRJEP

1 400 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 0 - 4 999
02 Nën 19:42 ,

VW Jetta 2.0 TDI Automatic DSG 2013

9 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
26 Tet 18:03 ,

Ushittttt

670 EUR Price Reduced

Viti: 1986
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
17 Tet 23:58 ,

shes ose ndroj me diezell

700 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
03 Tet 12:41 ,

shitet

1 300 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
01 Tet 09:52 ,

Shitet ndrrohet jetta ne gjendje te rregullt

420 EUR Price Reduced

Viti: 1989
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Sht 08:51 ,

shes ose ndroj golf2.audi80.vekter...regjistrim ka

800 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
28 Sht 08:39 ,

shes ose ndroj me golf2 ose audi80 diezell

800 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
24 Sht 13:21 ,

wv jetta

1 100 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
11 Sht 19:30 ,

Jetta 1.6

800 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 0 - 4 999
27 Gush 09:14 ,

vetura

1 400 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
20 Gush 20:47 ,

URGJENT JETA 1.6 B SHUME I MIRE URGJENT

444 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 20 000 - 24 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | VW Volkswagen Jetta | Gjilan juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione