Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura VW Volkswagen Jetta Në shitje (Shitet, Shes) në Kosovë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Në shitje (Shitet, Shes) | Vetura | VW Volkswagen Jetta | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 10:12 Vetura , Prishtinë

Blejm vetura

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 12:11 Vetura , Gjakovë

VW Jetta 2.0 TDI DSG Automatik

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
21 Sht 05:10 Shitorja Vetura , Gjakovë

VW JETTA 2.0TDI DSG - i sapo Doganuar ����

1 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Online
21 Sht 04:50 Vetura , Prishtinë

VW Jetta 2.0tdi 2014

10 600 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Sht 23:53 Vetura , Gjilan

Jetta

10 200 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
19 Sht 08:33 Vetura , Vushtrri

vw jetta 1.6 dsg sport blumotion

8 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
17 Sht 20:42 Vetura , Mitrovicë

Shitet Jetta

1 500 EUR Price Reduced

Viti: 1987
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
17 Sht 12:52 Vetura , Drenas

Jeta Dizell 1.6 turbo instercoler

550 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
16 Sht 12:57 Vetura , Lipjan

VW JETA 2.0 TDI DSG AUTOMATIK

11 600 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Sht 22:28 Shitorja Vetura , Prishtinë

U SHIT NGA AUTO SALLON ALEA

Viti: 2016
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
14 Sht 12:54 Vetura , Vushtrri

Shes Jetta benzin rks

550 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 0 - 4 999
14 Sht 10:48 Vetura , Prishtinë

VW Jetta 2.0 TDI Blue Motion - 2015 Automatik

13 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
13 Sht 09:16 Vetura , Kastriot

Shitet vw Jetta 2.0 tdi 2005

5 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
12 Sht 12:08 Shitorja Vetura , Prishtinë

RENT A CAR BONISI +38345883888 Cmimi Nga 19.99

Viti: 2013
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
11 Sht 15:58 Vetura , Ferizaj

vw jetta 1.9 tdi

6 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Sht 18:11 Vetura , Drenas

Xheta ne gjendje tnir teknike

Viti: 1989
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
05 Sht 12:21 Vetura , Ferizaj

VW Jetta 2.0 Diesel Viti 2006 Rks 1 vit

5 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
30 Gush 11:38 Vetura , Vushtrri

Jetta 2015

7 700 EUR Price Reduced

26 Gush 20:26 Vetura , Fushë Kosovë

Blej pikapa te gjitha llojet prej 200-2000

270 EUR Price Reduced

Viti: 1989
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
22 Gush 20:47 Vetura , Mitrovicë

Volkswagen Jetta

9 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Gush 20:47 Vetura , Mitrovicë

Volkswagen Jetta

9 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Gush 20:47 Vetura , Mitrovicë

VOLKSWAGEN JETTA 1.6 TDI 2014

9 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Gush 08:22 Vetura , Gjilan

Shitet

12 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
12 Gush 05:00 Vetura , Dardanë

VW Jeta dizell

600 EUR Price Reduced

Viti: 1986
Kilometrazha: 450 000 - 499 999
12 Gush 04:32 Vetura , Vushtrri

Jeta 1.6

1 150 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
07 Gush 02:09 Vetura , Ferizaj

2015 Volkswagen Jetta TDI

1 EUR Price Reduced

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Gush 22:10 Vetura , Gjilan

Jetta 2.0 Tdi Vp 2006 Rks

6 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
03 Gush 21:15 Vetura , Vushtrri

VW JETTA 1.9TDI 2006 AUTOMATIK DSG HIGHLINE FULL EKSTRA��

6 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
31 Korr 00:30 Vetura , Mitrovicë

Jetta

1 400 EUR

27 Korr 18:40 Vetura , Kaçanik

Shitet 1.6 d

430 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
23 Korr 09:33 Vetura , Prishtinë

BLEJM VETURA

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
22 Korr 16:51 Vetura , Gjilan

2014 volkswagen jetta

7 600 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Korr 10:12 Vetura , Prishtinë

BLEJM VETURA E AKSIDENTUME

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
20 Korr 13:48 Vetura , Gjakovë

Jetta

1 300 EUR

Viti: 1983
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
19 Korr 06:58 Vetura , Gjilan

Jetta

5 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
16 Korr 03:25 Vetura , Malishevë

Shitet

450 EUR

Viti: 2023
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
14 Korr 12:10 Vetura , Fushë Kosovë

Blejm vetura ne gjith Kosoven

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
13 Korr 12:58 Vetura , Prishtinë

VW Jetta

Viti: 1987
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
10 Korr 13:32 Vetura , Pejë

Shitete Jetta 2.0 TDI DSG Automatic 2010

8 199 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
04 Korr 19:57 Vetura , Pejë

Shitet

8 199 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
04 Korr 18:05 Vetura , Prizren

Jetta

500 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
29 Qer 09:03 Vetura , Gjilan

Shitet jetta

1 000 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
28 Qer 08:45 Vetura , Vushtrri

Vw Jetta 1.9tdi pa dogan e sa po ardhun

2 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
27 Qer 09:36 Vetura , Mitrovicë

Jetta

1 400 EUR

25 Qer 17:05 Vetura , Besianë

Shes VW Jetta

1 600 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
20 Qer 14:09 Vetura , Dardanë

JETTA AUTOMATIK

3 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
16 Qer 13:47 Vetura , Besianë

Gjeta dizell 1,6 fks 5 muj

1 280 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 0 - 4 999
15 Qer 05:48 Vetura , Fushë Kosovë

Shitet vetura Jeta 2.0 SE TDI

2 900 EUR

15 Qer 05:39 Vetura , Prishtinë

Shitet wenta ne gjendje shum te mir

1 200 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
12 Qer 18:09 Vetura , Prizren

Jetta

350 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 30 000 - 34 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Në shitje (Shitet, Shes) | Vetura | VW Volkswagen Jetta | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione