Pejë | Makina | Vetura | VW Volkswagen | Jetta

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje Pejë,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | VW Volkswagen Jetta | Pejë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

07 Maj 10:05 ,

jetta

Viti: 1991
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
07 Maj 10:05 ,

jetta

Viti: 1991
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
07 Maj 08:58 ,

jetta

Viti: 1991
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
18 Pri 16:34 ,

U SHIT FLM

Viti: 1991
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
15 Pri 08:09 ,

Shes

Viti: 2013
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
13 Pri 17:59 ,

jetta

Viti: 1991
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
13 Pri 17:59 ,

fellne

Viti: 1991
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
13 Pri 17:59 ,

jetta

Viti: 1991
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
13 Pri 17:59 ,

jetta

Viti: 1991
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Pri 12:48 ,

jeeta

Viti: 1991
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
03 Pri 09:04 ,

Jetta

Viti: 1991
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
28 Mar 23:34 ,

Jetta Gl 1.9 Turbo Diesel

2 200 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Mar 01:14 ,

Jetta

1 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
24 Mar 23:24 ,

Jetta

1 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
24 Mar 22:24 ,

U shit flm merr jep Vw Jetta 1.3 Benzin-Plin Rks

700 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Mar 18:20 ,

U SHIT FLM

Viti: 1990
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
13 Mar 19:40 ,

Shes Jeta 1.9 Dizell,Fabrikisht Dizell

Viti: 1990
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
09 Mar 00:17 ,

Shitet Vw Jetta 1.3 Benzin-Plin Rks

850 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Jan 10:11 ,

Jetta

Viti: 2010
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
26 Dhj 04:38 ,

Shes veturen Jetta

Viti: 1987
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Dhj 15:07 ,

Shes Jetta 2.5

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Nën 20:23 ,

U SHIT FLM

Viti: 1988
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
10 Nën 09:23 ,

Shes Jetta Turbo dizel 1.6

400 EUR

Viti: 1986
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
02 Tet 08:04 ,

Shes gjeta

400 EUR

Viti: 1986
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
12 Sht 17:23 ,

Vw Jetta

650 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Gush 16:38 ,

VW JETA 2.0 TDI 2014 DSG E SAPO DOGANUAR

7 EUR Price Reduced

Viti: 2014
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
30 Gush 10:59 ,

Jetta

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
28 Gush 23:06 ,

Jetta

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
25 Gush 13:31 ,

SHITET JETTA DIZEL

470 EUR

Viti: 1986
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
22 Gush 14:57 ,

1 hahaha

120 EUR Price Reduced

Viti: 50-at
Kilometrazha: 450 000 - 499 999
15 Gush 11:56 ,

jetta

500 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
19 Korr 23:39 ,

Ww jetta

550 EUR

Viti: 1986
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
19 Korr 19:27 ,

Shes Jetta 1.6 Dizel i Thjesht Gjendje shum tmir

499 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
02 Korr 17:59 ,

VW jetta

550 EUR

Viti: 1986
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
02 Korr 10:13 ,

VW Jetta dizel

530 EUR

Viti: 1986
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
01 Korr 22:10 ,

VW Jetta 2.0

6 400 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
16 Qer 22:04 ,

U shit

Viti: 1990
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
28 Maj 16:45 ,

Jetta 1.6 mini turbo

1 300 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
20 Mar 12:49 ,

Jetta

450 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
13 Shk 08:27 ,

VW Jetta Dizel 1.6

500 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
22 Jan 09:57 ,

Shitet

550 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Jan 16:44 ,

Vw Jetta 1.6 tdi dsg 2012

9 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
15 Dhj 14:52 ,

Shes gjeten DIZELL 1.6

450 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Dhj 14:32 ,

Shes gjeten 1.3 benzin

750 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
04 Dhj 09:56 ,

Shes Veturen Jetta

Viti: 1989
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
03 Dhj 19:16 ,

Vw Jetta dizel 1.6

Viti: 1989
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
03 Dhj 09:07 ,

VW Volkswagen Jetta

Viti: 1989
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
02 Dhj 15:16 ,

Jetta Dizel 1.6

Viti: 1989
Kilometrazha: 30 000 - 34 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | VW Volkswagen Jetta | Pejë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione