Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura VW Volkswagen LT Të gjitha në Kosovë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | VW Volkswagen LT | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 20:32 Vetura , Fushë Kosovë

LT 2.5 Disel

2 900 EUR

Shitësit të Besuar
Sot 18:40 Vetura , Fushë Kosovë

LT 2.5

2 500 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Shitësit të Besuar
Sot 17:16 Vetura , Besianë

Furgoni me platformë ngritëse me dogan

6 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 11:55 Vetura , Prishtinë

Shes Lt 35 2001 7 ulse

1 EUR

28 Nën 17:28 Vetura , Prishtinë

Ellte

Viti: 1998
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
27 Nën 19:56 Vetura , Besianë

Vw lt

4 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
27 Nën 06:00 Vetura , Ferizaj

LT 35 2.5 Tdi viti 2006 Me klim

4 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Nën 14:53 Vetura , Mitrovicë

Kamionet LT-35 motorr 2.5 tdi Pa dogan

3 800 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
25 Nën 13:14 Vetura , Pejë

Shitet LT 28 Tubrbo interkollor

1 400 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Nën 05:15 Vetura , Lipjan

Shitet

3 200 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
20 Nën 10:14 Vetura , Fushë Kosovë

Shitet Shlepi Per Auto Bartje

12 999 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
19 Nën 05:04 Vetura , Lipjan

Shitet

3 200 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
16 Nën 10:49 Vetura , Lipjan

Shitet

3 200 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
16 Nën 09:18 Vetura , Lipjan

Shitet

3 200 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
15 Nën 09:34 Vetura , Lipjan

Shitet

3 200 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
14 Nën 15:49 Vetura , Lipjan

Shitet

3 200 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
09 Nën 18:08 Vetura , Viti

Shitet LT- 2.5

Viti: 2004
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
03 Nën 11:22 Vetura , Shtime

Shitet kamioneta Lt 35

2 000 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
02 Nën 18:03 Vetura , Dragash

BLEJ VETURA

1 555 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
01 Nën 08:50 Vetura , Gjilan

Kombi LT-35 2.5 me klim

4 700 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Tet 10:13 Vetura , Ferizaj

LT 35 Maxi 2.5 TDI viti 2002

4 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
15 Tet 23:57 Vetura , Prishtinë

Taxi Me Kamion. 045-889-197

Viti: 1997
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
08 Tet 10:27 Vetura , Therandë

Vw Lt Shitet

5 900 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Sht 18:17 Vetura , Fushë Kosovë

Kombi LT

1 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
21 Sht 05:04 Vetura , Prishtinë

LT 2.5TDI PA DOGAN SHUMË GJENDJE TMIR 149EU BAHET DOGANA

3 900 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
15 Sht 21:50 Vetura , Mitrovicë

Shes LT 35

Viti: 1981
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
09 Sht 19:50 Vetura , Ferizaj

Shitet kombi LT 2.5 Cmimi 7500€

7 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
07 Sht 18:59 Vetura , Prishtinë

Kamion lt35 ndrohet me vetur

5 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
02 Sht 14:37 Vetura , Malishevë

Shitet busi

9 450 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
28 Gush 11:57 Vetura , Prizren

Kamionet 2.8 Tdi e sapo ardhur nga ch ��������

5 400 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Gush 08:30 Vetura , Burim

Shitet. Volkswagen

6 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
13 Gush 04:04 Vetura , Therandë

VW LT 35 2.8 TDI Shlep/Autobartje

1 EUR

05 Gush 22:42 Vetura , Prishtinë

Taxi Me Kamion

Viti: 1997
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
31 Korr 11:21 Vetura , Therandë

Shlep/Autobartje

1 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
23 Korr 01:06 Vetura , Pejë

SHITET SHLEPI VW LT46

Viti: 2000
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
04 Korr 07:33 Vetura , Prishtinë

LT 2.5TDI PA DOGAN SHUMË GJENDJE TMIR 149EU BAHET DOGANA

3 700 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
25 Qer 11:46 Vetura , Kaçanik

Lt3 35 2.5

3 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
20 Qer 22:10 Vetura , Gjilan

Shiten 2 komba Iveko 2000 2.8 dhe LT 2005 2.8 dizell

Viti: 2005
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
17 Qer 12:28 Vetura , Gjilan

Lt 35 2.8 2001

3 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
08 Qer 08:25 Vetura , Prishtinë

LT 2.5TDI PA DOGAN SHUMË GJENDJE TMIR 150EU BAHET DOGANA

3 750 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
22 Maj 14:30 Vetura , Gjakovë

vw Lt me frigo

1 234 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
10 Maj 21:00 Vetura , Gjakovë

shitet LT

3 500 EUR

Viti: 1986
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
07 Maj 15:26 Vetura , Gjilan

Iveco

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
07 Maj 03:49 Vetura , Lipjan

Shitet

Viti: 1997
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Mar 15:18 Vetura , Ferizaj

Lt 30 2.5 tdi -04 rks 9 muaj Ndrrim me T5 3 ulse

Viti: 2004
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
06 Mar 22:21 Vetura , Rahovec

Lt 2,5 tdi

1 650 EUR

23 Shk 04:36 Vetura , Ferizaj

bees

4 900 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
22 Shk 13:19 Vetura , Ferizaj

I SHITUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
20 Shk 02:58 Vetura , Fushë Kosovë

VW LT 2.8 - Kombi

7 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Shk 18:29 Vetura , Vushtrri

Shitet kamioni lt

1 500 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | VW Volkswagen LT | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione