Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

VW Volkswagen në shitje - Zgjidhni më të mirin për ju!

Golf , 73873
Passat , 25116
T3 , 799
T4 , 5950
T5 , 2328
T6 , 252
181 , 185
Amarok , 172
Arteon , 41
Beetle , 397
Bora , 1486
Buggy , 28
Caddy , 10701
CC , 428
Corrado , 52
Crafter , 491
e-Golf , 329
Eos , 48
Fox , 203
ID.3 , 3
ID.4 , 2
Iltis , 7
Jetta , 2714
Käfer , 15
LT , 719
Lupo , 476
New Beetle , 78
Phaeton , 180
Polo , 6119
Routan , 7
Santana , 12
Scirocco , 83
Sharan , 1127
T1 , 25
T2 , 1876
T-Roc , 23
Taro , 7
Tiguan , 1811
Touareg , 1023
Touran , 6294
up! , 97
Vento , 1040
XL1 , 16
Model tjetër , 1332

Ne kemi një sërë veturash VW Volkswagen në shitje të modeleve dhe viteve të ndryshme prodhimi në gjithë Kosovën.


Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar VW Volkswagen automatik, manual, me doganë apo pa doganë, në këtë kategori ju mund të gjeni VW Golf, VW Passat, VW Tiguan, VW Polo dhe seri të tjera të VW Volkswagen në shitje.

21 Sht 04:44
Linku:
Vetura , Klinë

Vw golf 5

5 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 06:32
Linku:
Vetura , Prishtinë

Passat B7 ne gjendje super perfecte. Cmimi i pa diskutueshem

11 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 16:44
Linku:
Vetura , Prishtinë

Golf 7 Automatik 2016

15 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Dje 19:21
Linku:
Vetura , Gjilan

GOLF 7 2.0 TDI “DSG-AUTOMATIC”

17 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
18 Sht 10:23
Linku:
Vetura , Prishtinë

Passat Variant

24 900 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 140 000 - 149 999

Sot 13:23 Shitorja Vetura , Fushë Kosovë

BLEJM VETURA DEFEKT MOTORR MENJAQ DIZNE AKSIDENT

Viti: 2017
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Online
Sot 13:22 Shitorja Vetura , Klinë

BLEJM VETURA DEFEKT MOTORR MENJAQ DIZNE AKSIDENT DEFEKT

Viti: 2020
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Online
Sot 13:22 Shitorja Vetura , Drenas

BLEJM VETURA DEFEKT MOTORR MENJAQ DIZNE AKSIDENT DEFEKT

Viti: 2013
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Online
Sot 13:01 Vetura , Prishtinë

Golf 7 2015

7 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:00 Vetura , Gjilan

Beetle 1.9 Dizel vp 2000 Rks 7 Muj

3 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 12:32 Vetura , Prishtinë

VW GOLF 6 1.6 TDI I DOGANUAR 2013

7 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:31 Vetura , Prishtinë

VW POLO FACE LIFT 1.4 TDI I DOGANUAR 2015

7 400 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:31 Vetura , Prishtinë

VW GOLF 7.5 TDI DSG AUTOMATIK I DOGANUAR 2019

15 400 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:18 Shitorja Vetura , Ferizaj

POLO 1.4 TDI VITI 2014 ME DOGAN

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:09 Vetura , Mitrovicë

Golf 6 Automatik 2.0 2012

9 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 11:51 Vetura , Prishtinë

Golf 7 2.0tdi 2014 me dogan rks 1vit

12 400 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:51 Vetura , Prishtinë

Passat B8 2.0tdi 2018 pa dogan

9 300 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:50 Vetura , Prishtinë

Passat B8 2.0tdi Automatic 2016 rks 6muj

13 600 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 11:25 Shitorja Vetura , Prishtinë

VW Passat 2.0 Tdi Automatik Viti 2013 Rks 10 Muj Full Extra

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:25 Shitorja Vetura , Prishtinë

VW PASAT 3C Automatik DSG 2.0 HIGHLINE MODEL 2007 REGJISTRIM

Viti: 2006
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 11:25 Shitorja Vetura , Prishtinë

VW Passat 2.0 Tdi Automatik Viti 2016 Me Dogan + 383 44 83

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:25 Shitorja Vetura , Prishtinë

VW Passat 2.0 Tdi Automatik Viti 2014 Me Dogan + 383 44 83

10 499 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:25 Shitorja Vetura , Prishtinë

VW Passat 2.0 Tdi Automatik Viti 2016 Me Dogan + 383 44 83

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:24 Shitorja Vetura , Prishtinë

VW Passat 1.6 Tdi Automatik Viti 2016 Me Dogan + 383 44 838

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:24 Shitorja Vetura , Prishtinë

VW Golf VI 1.4B Viti 2011 Rks

6 999 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:24 Shitorja Vetura , Prishtinë

VW Golf 7.5 1.6 Tdi Viti 2018 Me Dogan + 383 44 838 848 +

Viti: 2018
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:13 Vetura , Mitrovicë

Touran 2.0 Tdi Automatik Dsg,Navi,Acc Senzora

145 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:25 Vetura , Mitrovicë

Polo 1.4 Tdi

4 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:58 Vetura , Lipjan

Pasat

2 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 09:44 Vetura , Rahovec

Shitet Vv Caddy 1.6 Tdi 2011Klim

5 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 09:44 Vetura , Rahovec

Shitet Vv T5 1.9 Tdi 2006

41 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 09:43 Vetura , Rahovec

Shitet Vv Caddy 2.0 viti 2007

29 EUR Price Reduced

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:42 Vetura , Rahovec

Shitet. VV Golf 7. 2.0. TDI 2013

10 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 09:42 Vetura , Rahovec

Shitet Vv Caddy 1.6 Tdi 2012 i ri����

5 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:41 Vetura , Rahovec

Shitet Vv Caddy 1.9 Tdi 2006 Klim

3 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:39 Vetura , Rahovec

Shitet Opel Combo 1.3 Cdi. 2008 klim

2 499 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:38 Vetura , Rahovec

Shitet Vv T5 1.9 Tdi 2008 Klim Maxxi

5 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:37 Vetura , Rahovec

Shitet Vv Caddy 1.6 Tdi 2011 Maxxi Klim

5 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:24 Vetura , Prishtinë

VW GOLF 7 1.6TDI DSG 2015 BlueMotion I DOGANUAR RKS

1 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:10 Vetura , Prishtinë

Blejm vetura

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 09:10 Vetura , Prizren

Blejm Vetura

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 09:10 Vetura , Prishtinë

Blejm vetura

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:10 Vetura , Prishtinë

BLEJM VETURA TE AKSIDENTUARA

Viti: 2008
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 09:09 Vetura , Prizren

Blejm vetura te aksidentuara

Viti: 2005
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 09:09 Vetura , Prishtinë

Blej vetura te aksidentuara

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:55
Linku:
Shitorja Vetura , Prishtinë

Golf 7.5

Viti: 2017
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Shitësit të Besuar
Sot 08:43 Vetura , Viti

Golf 7 2.0 TDI 4Motion 2013 keyless me Dogan t’paguar ngaCH

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:43 Vetura , Viti

Golf 7 1.2 TSI Benzinë 2015 Manual 6 shpejtesi me Dogan

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 08:43 Vetura , Viti

Golf VII GTD 2.0 TDI 2015 Manual 169 mij KM sapoimportuar CH

Viti: 2015
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 08:42 Vetura , Pejë

Golf 7

9 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:41 Vetura , Viti

Golf 6 1.6 TDI 2010 me pamje GTD Manual ne top gjendje RKS

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:41 Vetura , Prizren

Vw Passat B8 2.0 TDI DSG6

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 08:40 Vetura , Viti

Touran 2.0 TDI DSG 2011 Automatik Highline RKS me 5 Ulse

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:39 Vetura , Gjakovë

SHARAN TDI 2000 RKS 1.9 disell

Viti: 2000
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
Sot 08:39 Vetura , Viti

Golf 7 1.4 TSI DSG 2013 Automatik RKS i parë i Zvicrres

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

Po kërkoni një veturë VW Volkswagen të shkëlqyeshme me një çmim të arsyeshëm? Mos shikoni më tej! I gjithë inventari ynë është i përditësuar dhe i disponueshëm në internet dhe ne vazhdimisht shtojmë vetura të reja në listat tona, kështu që kontrolloni vazhdimisht për të parë se çfarë ka të re.


MerrJep numëron mijëra shpallje për VW Volkswagen në shitje të postuara nga persona fizik, sallone të veturave si dhe direkt nga pronarët e veturave. Pavarësisht nevojave tuaja, ju mund të zgjidhni lehtësisht se nga kush të blini, pa pasur nevojë të shkoni sa në një sallon në tjetrin, direkt nga faqja jonë.


Modelet e veturave VW Volkswagen që mund t'i gjeni në MerrJep.com


Vetura për të gjithë! VW Volkswagen janë të gjitha makina familjare që mund t'ju ndihmojnë të jetoni jetën në maksimum. Pavarësisht nëse i përdorni ato për të shkuar në destinacione të përditshme ose të niseni për pushime familjare jashtë vendit, sfera e Volkswagen do t'ju çojë atje me rehati dhe stil.


Gjatë kërkimit tuaj në këtë kategori ju do të gjeni modele të shumta të VW duke përfshirë VW Touran, VW Touareg, VW Golf 5, VW Passat, VW Caddy, VW Jetta të serive më të njohura me një klikim të vetëm.


Ku mund të blini vetura VW Volkswagen?


Nëse po kërkoni një marrëveshje të mirë me një shitës të VW Volkswagen, keni ardhur në vendin e duhur. Në MerrJep.com, ju do të gjeni zgjedhjen më të mirë të veturave VW Volkswagen për shitje pranë jush.


Për të gjetur më lehtë shpallje për VW Volkswagen në shitje, të cilat përkojnë me kërkesat tuaja, ne ju rekomandojmë të përdorni filtrat për kërkim duke përfshirë kilometrazhin, transmetuesin, vitin e prodhimit, karburantin dhe çmimin e veturës.


Nëse gjatë kërkimit tuaj për VW Volkswagen ju nuk hasni në një veturë që plotëson kërkesat tuaja, MerrJep.com ju mundëson të bëheni pjesë e platformës tonë duke regjistruar shpallje falas.


Disa rekomandime për shitje të shpejtë të veturës VW Volkswagen


Një mënyrë e shkëlqyeshme për të shitur veturën tuaj VW Volkswagen në internet është krijimi i një reklame shumë specifike për tregun tuaj.


Ju duhet të krijoni një shpallje që i tërheq blerësit potencialë në treg për automjetin tuaj, të ngarkoni disa fotografi të mira dhe një përshkrim të mirë të automjetit. Eshtë një ide e mirë të përfshini historinë e automjetit dhe një listë të çdo përmirësimi që keni bërë.


Titulli: Gjatë regjistrimit të shpalljeve juve do ju kërkohet të vendosni një titull për shpalljen tuaj. Në mënyrë që shpallja juaj të arrijë më shpejtë tek shitësi, ne ju rekomandojmë të formuloni titullin në formën e duhur duke shkruajtur "VW Volkswagen në shitje".


Përshkrimi - Në përshkrim mund të përfshini karakteristikat e veturës që shisni. Pra nëse shisni VW Golf 5, VW Polo, VW Passat, etj, automatik, me doganë ose pa doganë, me targa të huaja apo jo dhe informacione të tjera rreth veturës.


Fotografitë - Nëse dëshironi që të listoni sa më shumë detaje rreth veturës tuaj, atëherë, ju mund gjithashtu të shtoni fotografi të modelit të veturës VW Volkswagen që shisni.
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione