Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

VW Volkswagen në shitje - Zgjidhni më të mirin për ju!

Golf , 72477
Passat , 24491
T3 , 788
T4 , 5852
T5 , 2209
T6 , 235
181 , 183
Amarok , 162
Arteon , 38
Beetle , 397
Bora , 1466
Buggy , 27
Caddy , 10473
CC , 417
Corrado , 51
Crafter , 472
e-Golf , 284
Eos , 47
Fox , 191
ID.3 , 3
ID.4 , 1
Iltis , 7
Jetta , 2693
Käfer , 15
LT , 709
Lupo , 474
New Beetle , 76
Phaeton , 164
Polo , 5949
Routan , 7
Santana , 12
Scirocco , 82
Sharan , 1097
T1 , 25
T2 , 1866
T-Roc , 14
Taro , 6
Tiguan , 1657
Touareg , 997
Touran , 6147
up! , 86
Vento , 1033
XL1 , 16
Model tjetër , 1307

Ne kemi një sërë veturash VW Volkswagen në shitje të modeleve dhe viteve të ndryshme prodhimi në gjithë Kosovën.


Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar VW Volkswagen automatik, manual, me doganë apo pa doganë, në këtë kategori ju mund të gjeni VW Golf, VW Passat, VW Tiguan, VW Polo dhe seri të tjera të VW Volkswagen në shitje.

29 Maj 23:13
Linku:
Vetura , Ferizaj

GOLF 8

27 500 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
15 Maj 15:42
Linku:
Shitorja Vetura , Prishtinë

Vw Tiguan 2.0 Tdi Highline 2017

Viti: 2017
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
25 Maj 15:43
Linku:
Vetura , Prishtinë

Pasat b7

7 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 14:35
Linku:
Vetura , Prishtinë

VW Tuguan R-Line 2.0 TDI 4 Motion

30 500 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 10:39
Linku:
Shitorja Vetura , Prishtinë

EDI Rent a Car - +38345235555 cmimi duke filluar nga 19.99€

Viti: 2015
Kilometrazha: 100 000 - 109 999

Sot 12:23 Vetura , Prishtinë

KOMBI T5 M 1.9 TDI 2006 ISAPOARDHUR

1 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:12 Vetura , Prishtinë

Pasat B8 2.0 TDI 2016 AUTOMATIK i Ri

1 EUR Price Reduced

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:24 Vetura , Prishtinë

Shes Goma Rezerv per Tiguan

1 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 09:41 Vetura , Prishtinë

Bëjm Transporti ne Gjith Kosoven

1 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Sot 09:28 Vetura , Fushë Kosovë

Gollf 6 plus

1 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:23 Vetura , Fushë Kosovë

GOLF VII DISEL 2015

1 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 09:09 Vetura , Prishtinë

VW GOLF 5 PLUS 2.0TDI 2005 I DOGANUAR RKS

1 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:09 Vetura , Prishtinë

VW TOUAREG 2.5TDI 4x4 2004 I DOGANUAR RKS 8 muaj

1 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:07 Vetura , Prishtinë

VW Polo 1.4 TDI Rks klim

1 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:06 Vetura , Vushtrri

Polo 1.2 TDI R line * I DOGANUM*1VIT RKS*

1 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

Po kërkoni një veturë VW Volkswagen të shkëlqyeshme me një çmim të arsyeshëm? Mos shikoni më tej! I gjithë inventari ynë është i përditësuar dhe i disponueshëm në internet dhe ne vazhdimisht shtojmë vetura të reja në listat tona, kështu që kontrolloni vazhdimisht për të parë se çfarë ka të re.


MerrJep numëron mijëra shpallje për VW Volkswagen në shitje të postuara nga persona fizik, sallone të veturave si dhe direkt nga pronarët e veturave. Pavarësisht nevojave tuaja, ju mund të zgjidhni lehtësisht se nga kush të blini, pa pasur nevojë të shkoni sa në një sallon në tjetrin, direkt nga faqja jonë.


Modelet e veturave VW Volkswagen që mund t'i gjeni në MerrJep.com


Vetura për të gjithë! VW Volkswagen janë të gjitha makina familjare që mund t'ju ndihmojnë të jetoni jetën në maksimum. Pavarësisht nëse i përdorni ato për të shkuar në destinacione të përditshme ose të niseni për pushime familjare jashtë vendit, sfera e Volkswagen do t'ju çojë atje me rehati dhe stil.


Gjatë kërkimit tuaj në këtë kategori ju do të gjeni modele të shumta të VW duke përfshirë VW Touran, VW Touareg, VW Golf 5, VW Passat, VW Caddy, VW Jetta të serive më të njohura me një klikim të vetëm.


Ku mund të blini vetura VW Volkswagen?


Nëse po kërkoni një marrëveshje të mirë me një shitës të VW Volkswagen, keni ardhur në vendin e duhur. Në MerrJep.com, ju do të gjeni zgjedhjen më të mirë të veturave VW Volkswagen për shitje pranë jush.


Për të gjetur më lehtë shpallje për VW Volkswagen në shitje, të cilat përkojnë me kërkesat tuaja, ne ju rekomandojmë të përdorni filtrat për kërkim duke përfshirë kilometrazhin, transmetuesin, vitin e prodhimit, karburantin dhe çmimin e veturës.


Nëse gjatë kërkimit tuaj për VW Volkswagen ju nuk hasni në një veturë që plotëson kërkesat tuaja, MerrJep.com ju mundëson të bëheni pjesë e platformës tonë duke regjistruar shpallje falas.


Disa rekomandime për shitje të shpejtë të veturës VW Volkswagen


Një mënyrë e shkëlqyeshme për të shitur veturën tuaj VW Volkswagen në internet është krijimi i një reklame shumë specifike për tregun tuaj.


Ju duhet të krijoni një shpallje që i tërheq blerësit potencialë në treg për automjetin tuaj, të ngarkoni disa fotografi të mira dhe një përshkrim të mirë të automjetit. Eshtë një ide e mirë të përfshini historinë e automjetit dhe një listë të çdo përmirësimi që keni bërë.


Titulli: Gjatë regjistrimit të shpalljeve juve do ju kërkohet të vendosni një titull për shpalljen tuaj. Në mënyrë që shpallja juaj të arrijë më shpejtë tek shitësi, ne ju rekomandojmë të formuloni titullin në formën e duhur duke shkruajtur "VW Volkswagen në shitje".


Përshkrimi - Në përshkrim mund të përfshini karakteristikat e veturës që shisni. Pra nëse shisni VW Golf 5, VW Polo, VW Passat, etj, automatik, me doganë ose pa doganë, me targa të huaja apo jo dhe informacione të tjera rreth veturës.


Fotografitë - Nëse dëshironi që të listoni sa më shumë detaje rreth veturës tuaj, atëherë, ju mund gjithashtu të shtoni fotografi të modelit të veturës VW Volkswagen që shisni.
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione