Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura | VW Volkswagen | New Beetle

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | VW Volkswagen New Beetle | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

22 Mar 14:55 Vetura , Pejë

Vw Beetle

10 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
27 Dhj 20:19 Vetura , Shtime

Vw buba 1.9 tdi 2003

2 800 EUR

05 Dhj 13:07 Vetura , Gjakovë

Buba

Viti: 1999
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
22 Sht 00:04 Vetura , Drenas

Beelte

1 300 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
20 Shk 18:04 Vetura , Lipjan

shes sharanin i ardhur nga anglija per pjes

1 350 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
05 Dhj 23:06 Vetura , Prishtinë

U Shiit ushiiiit

1 900 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
15 Nën 10:11 Vetura , Therandë

Shitet vwbetle 1.6benzin shum i rujten n gjendje prefekte

2 100 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
25 Tet 08:31 Vetura , Ferizaj

SHITET VETURA WW BETLE 1.9 TDI RKS I SKADUAR

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
13 Sht 09:22 Vetura , Pejë

Shitet buba

2 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
06 Mar 16:37 Vetura , Gjilan

Passat 2 1.8

1 000 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
12 Nën 07:21 Vetura , Klinë

vw bub

Viti: 2002
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
03 Nën 14:20 Vetura , Prishtinë

vw BUBA 1.9 Tdi

1 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Tet 23:12 Vetura , Gjilan

buba

2 100 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
25 Qer 14:42 Vetura , Prishtinë

Me klim funksunale

2 800 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
27 Maj 18:49 Vetura , Prishtinë

U shitt flmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm

2 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Mar 18:18 Vetura , Prishtinë

VW Buba 1.8 b extra e rujtne ndrrim i munshum

2 600 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
17 Mar 15:58 Vetura , Prishtinë

shitet New beetle

2 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 0 - 4 999
14 Jan 16:22 Vetura , Prishtinë

Shitet buba 1.9 dizell

3 350 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
10 Nën 09:47 Vetura , Viti

VW BEETLE BENXIN ME KLIM RKS 10 MUAJ

2 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
02 Sht 21:32 Vetura , Vushtrri

SHITET VETURA

Viti: 1999
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
01 Maj 19:55 Vetura , Prishtinë

Pjese te ndryshme per new beetle buba

10 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
23 Pri 20:28 Vetura , Besianë

Shes veture

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Pri 19:43 Vetura , Prishtinë

Shitet new beetle

09 Pri 09:52 Vetura , Prishtinë

New bettel

3 800 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
15 Mar 14:50 Vetura , Prishtinë

urgjent

3 800 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Dhj 21:26 Vetura , Pejë

VW Buba 1200

7 000 EUR

Viti: 70-at
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
11 Dhj 08:58 Vetura , Gjakovë

shitet vetura

1 700 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
02 Tet 22:23 Vetura , Prishtinë

wv bub

2 200 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Maj 13:02 Vetura , Prishtinë

Buba 2.0 benzin super e mir ndrrim i mindshem

2 900 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
07 Maj 12:49 Vetura , Gjilan

Volkswagen New beetle 1.9 TDI 90 ps

3 500 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Shk 19:10 Vetura , Prishtinë

shitet ose ndrrohet beetle 1.9 i thjesht

1 900 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
17 Tet 17:47 Vetura , Ferizaj

new beetle buba .1.9dizell ndrrim

4 100 EUR Price Reduced

07 Gush 21:08 Vetura , Malishevë

New betle

2 700 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
01 Maj 17:20 Vetura , Drenas

VW New Beetle -03

3 100 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
26 Pri 23:44 Vetura , Prizren

shitet ose nderroher me automatik

3 200 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
15 Pri 17:21 Vetura , Prizren

shitet ose nderrohet me automatik

3 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
23 Mar 13:58 Vetura , Skenderaj

Buba

3 000 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Mar 18:48 Vetura , Skenderaj

VW Buba

3 000 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Mar 17:43 Vetura , Prizren

New Beetle

4 400 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
12 Mar 16:58 Vetura , Skenderaj

VW Buba

3 000 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Mar 10:40 Vetura , Skenderaj

VW Buba

3 000 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Mar 13:48 Vetura , Vushtrri

VW Buba model 75

Viti: 70-at
Kilometrazha: 0 - 4 999
02 Mar 17:43 Vetura , Vushtrri

Shes urgjen w breshka viti 75

1 500 EUR

Viti: 70-at
Kilometrazha: 0 - 4 999
28 Shk 19:51 Vetura , Skenderaj

VW Buba -99

3 000 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Shk 16:48 Vetura , Skenderaj

Buba

3 000 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Shk 15:27 Vetura , Prishtinë

Nderroj VW Buba 2.0 benzin

Viti: 2001
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
15 Shk 23:59 Vetura , Prishtinë

Shitet buba 1.9 tdi u shiiitttt

3 666 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Shk 16:05 Vetura , Skenderaj

Buba

3 000 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
14 Shk 12:43 Vetura , Pejë

ww beetle

Viti: 2003
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
06 Shk 08:59 Vetura , Prizren

VW volkswagen new beetle

Viti: 1999
Kilometrazha: 170 000 - 179 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | VW Volkswagen New Beetle | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione