Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura | VW Volkswagen | Passat

Passat , 23300
Passat CC , 742

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | VW Volkswagen | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

19 Mar 10:57
Linku:
Vetura , Prishtinë

Vw Passat Alltrack 2.0 tdi Automat

95 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Mar 12:18
Linku:
Vetura , Pejë

Passat 2.0 TDi DSG SEL Special Edition Limited

13 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Mar 10:56
Linku:
Vetura , Prishtinë

Vw Passat Alltrack 2.0 tdi Automat

95 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Mar 13:02
Linku:
Vetura , Ferizaj

Passat B8, 1.6 Automatik

14 500 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
17 Mar 21:40
Linku:
Vetura , Fushë Kosovë

Passat B7

11 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999

Sot 11:10 Vetura , Prishtinë

VW PASSAT B7 2.0 TDI 6 SHPEJSI RKS 6 MUJ 1 PRONAR ME SERVISE

8 300 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:09 Shitorja Vetura , Prishtinë

Urgjent Passat B8

10 000 EUR Price Reduced

Viti: 2015
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 11:07 Vetura , Gjakovë

��AUTO:RONA BLEJM -VETURA 24/7 KESH TRANSPORTI ESHT I YNI

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 11:05 Shitorja Vetura , Ferizaj

VW Passat2.0 TDI Highline Facelift

Viti: 2019
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:05 Vetura , Prishtinë

VV PASSAT B8 2.0 TDI DSG AUTOMATIC VP 2015

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 10:58 Vetura , Prishtinë

VW Passat B7 bluemotion DSG 2.0

10 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
Sot 10:56 Vetura , Fushë Kosovë

PASSAT 3C 2.0 MOTOR I GOLFIT 6

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 10:54 Vetura , Prishtinë

Passat B8 2018 TDI DSG 120 Ps Gjendje Perfekte

14 900 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:48 Vetura , Prishtinë

PASSAT 2.0 TDI DSG 150PS

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 10:47 Shitorja Vetura , Prishtinë

PASAT B7 KARAVAN 2.0TDI AUTOMATIK 2011

8 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 10:47 Vetura , Prishtinë

PASSAT 2.0 TDI DSG 170 PS 4 MOTION HIGHLINE

11 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 10:47 Vetura , Pejë

Shitet Passat B7 per arsye mos perdorimi 9990

9 990 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:41 Vetura , Besianë

PASSAT CC 2.0 TDI mundesi ndrrimi

8 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:35 Vetura , Mitrovicë

Passat B8 2.0 TDI 190 PS 4 Motion 11/2015 RKS

13 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 10:34 Vetura , Prishtinë

Passat 1.9 Dizell RKS 10 Muj

1 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 10:32 Vetura , Prishtinë

PASSAT AUTOMATIK HIGHLINE FULL OPSIONE

12 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:26 Vetura , Prishtinë

Pasat 1.9 Tdi i Ri gjendje

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:21 Vetura , Prishtinë

VW PASSAT 2.0 TDI DSG

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 10:18 Vetura , Prishtinë

PASSAT B8 2.0TDI AUTOMATIK ME DOGAN I SAPO ARDHUR - 2015

Viti: 2015
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 10:18 Vetura , Pejë

VW PASSAT TDI

3 300 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 10:17 Vetura , Prishtinë

VW PASSAT 3C 2.0 - AUTOMATIK - DSG - 2007

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:17 Shitorja Vetura , Gjakovë

PASSAT B7 2.0TDI DSG HIGHLINE

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:17 Vetura , Prishtinë

PASSAT 2.0 TDI 190 PS 4 MOTION R LINE AUTOMATIK FACELIFT

Viti: 2017
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:16 Shitorja Vetura , Gjakovë

VW PASSAT CC 2.0TDI BMT

Viti: 2014
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 10:16 Vetura , Pejë

Passat B7 2.0tdi Dsg 140hp

12 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:16 Vetura , Prishtinë

VW PASSAT 2.0 - AUTOMATIK - VITI 2012 -

9 650 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 10:14 Shitorja Vetura , Gjakovë

PASSAT B7 2.0TDI BMT PANORAM

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 10:13 Vetura , Ferizaj

VW Passat B8 2.0Diesel 4Motion Automatik

18 500 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 10:12 Shitorja Vetura , Prishtinë

PASSAT Cc 2.0 TDi 2014 AUTOMATIK

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:11 Vetura , Prishtinë

2015 VW Passat 2.0 TDI DSG Highline

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:04 Vetura , Ferizaj

Passat B7 2.0-TDI Automatik

9 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 10:03 Shitorja Vetura , Prizren

VW Passat 2.0 TDI

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 10:03 Shitorja Vetura , Gjakovë

VW GOLF VII 2.0TDI HIGHLINE

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:03 Shitorja Vetura , Prizren

VW Passat B8

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:02 Shitorja Vetura , Prishtinë

SHITET PASSATI B7 2013, Regjistrim 12muaj

12 300 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:02 Vetura , Prishtinë

VW Passat 1.9 TDI 6 Shpejtesi Klimatronik 2002

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 10:01 Vetura , Ferizaj

Passat 1.9-TDI Automatik-2005

3 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 10:00 Shitorja Vetura , Prizren

VW Passat B8

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:58 Vetura , Prishtinë

VW Passat CC 2.0 TDI Automatik DSG Highline I Doganuar

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:57 Vetura , Dardanë

Passat 1.9 Dizell

850 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 450 000 - 499 999
Sot 09:56 Vetura , Vushtrri

Shitet passat 3c TDI R-Line ,2.0 170PS,viti 2010

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 09:56 Shitorja Vetura , Prishtinë

VW Passat CC 2.0 TDI Automatik DSG Highline

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:55 Shitorja Vetura , Prishtinë

VW Passat 1.9 TDI 6 Shpejtsi

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 09:49 Shitorja Vetura , Mitrovicë

PASSAT 3c 1.9 TDI HIG/LINE EXTREM I RUJTUN

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:49 Shitorja Vetura , Mitrovicë

PASSAT 1.9 TDI 94 10 VITE 1 PRONAR KS ��

1 850 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:49 Shitorja Vetura , Mitrovicë

PASSAT 1.9 TDI ��AUTOMATIK

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:47 Vetura , Vushtrri

Pasat 1.9TD-KS 05-05-2023

1 999 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:46 Vetura , Besianë

Passat 3C 2.0 TDI (motor golf 6 fabrikisht) 4x4 2008

6 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 09:46 Vetura , Prishtinë

VW Passat 1.9 TDI

1 750 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 09:35 Vetura , Drenas

Passat cc 2.0 Tdi rks 11 muaj 2009

8 299 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | VW Volkswagen | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione