Ferizaj | Makina | Vetura | VW Volkswagen | Passat

Passat , 1611
Passat CC , 65

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje Ferizaj,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | VW Volkswagen | Ferizaj ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 20:25 ,

Passt

11 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:13 ,

Passat b7 2.0tdi 2011 Automatik blumotion

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:28 ,

VW Passat 2.0 TSI R-Line Automatik 79mij km 2017

Viti: 2017
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
Sot 15:13 ,

VW Passat B8 2.0 TDI Bluemotion Automatik DSG -2015

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 15:12 ,

VW Passat B7 2.0 TDI Bluemotion Automatik DSG -2012

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:35 ,

Shitet passati 1.8 bezin rks 21.10.2021

780 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
Sot 12:56 ,

Passat 1.6 TDI - EDITION -

8 999 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 02:19 ,

vw passat 2.0TDI

14 999 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 17:36 ,

VW PASSAT B7 2.0 TDI DSG 4MOTION Highline

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 17:34 ,

VW PASSAT 3C 2.0 TDI DSG ( Dogan te paguar )

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 17:28 ,

Okazion, në gjendje të Shkëlqyer.

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 17:03 ,

Pasat 1.9 Tdi viti 2001 RKS 1 vit

3 600 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 15:06 ,

Passat B7

11 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 14:58 ,

Pasat 2.0 2014

9 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 11:31 ,

VW Passat 2.0 Tdi 4 Motion Automatik / I Doganuar

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Maj 17:00 ,

Passat cc 2009 automatik

9 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Maj 13:20 ,

Wv Passat B8 2.0 TDI BLUEMOTION

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
07 Maj 09:41 Shitorja ,

Passat 2.0 TDI Automatik

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
07 Maj 09:41 Shitorja ,

VW Passat 2.0 TDI Highline

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
06 Maj 14:20 ,

Amortizera koni

Viti: 2018
Kilometrazha: 0 - 4 999
06 Maj 12:01 ,

Passat 1.9 tdi

Viti: 1997
Kilometrazha: 0 - 4 999
06 Maj 11:07 Shitorja ,

PASSAT 2.0 TDI Automatik * DSG *

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Maj 02:47 ,

Passat B7 2.0 viti 2014

10 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Maj 21:38 ,

Passat 3C 2.0 TDI Manual

Viti: 2005
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
02 Maj 20:08 ,

Vw pasat

Viti: 1986
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
01 Maj 13:41 ,

VW ARTEON 2.0 TDI DSG

Viti: 2018
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
01 Maj 11:38 ,

Vw PASSAT B7 2.0 TDI AUTOMATIK

9 300 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Pri 20:53 ,

VW Passat 1.9 t(di)

Viti: 2002
Kilometrazha: 0 - 4 999
30 Pri 14:43 ,

passat 3c 2010 rks 10 muaj. 2.0 dsg automatik

6 600 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
30 Pri 10:17 ,

Shes vw pasat 1.9 TDI rks 9 muj

3 900 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
30 Pri 09:47 ,

Passat b8 diesel comfortline 2.0 dsg automatik

14 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Pri 14:20 ,

Passat b8 DSG Automatik 2015 I doganuar

14 800 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Pri 14:19 ,

Passat b8 2.0 TDI bluemotion ME DOGAN

13 200 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Pri 09:03 ,

Shiten

Viti: 1988
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
27 Pri 03:39 ,

SHES PASSAT 1.9 TDI

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Pri 19:10 ,

SHES PASAT 2.0 TDI

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Pri 10:23 ,

VW Passat-3-C-Komfort-LIMUZIN 2,0L TDI-6 Shpejtsi

11 888 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
24 Pri 21:38 ,

Passat B5

3 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
23 Pri 08:26 ,

shes pjes per pasat 4

Viti: 2000
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
23 Pri 08:25 ,

Auto pjes te riza

Viti: 2004
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
23 Pri 08:24 ,

pasat 2.0 tdi automatik

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
23 Pri 08:24 ,

Pasat 3c 2.0 tdi

Viti: 2007
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
23 Pri 08:23 ,

shiten pjest per pasat b5

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
23 Pri 08:23 ,

pasat 2.0 tdi 170 pes

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
22 Pri 08:15 ,

SHITET PASATI INTERKULLER

530 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 0 - 4 999
20 Pri 22:01 ,

Shes pasatin

Viti: 1992
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
20 Pri 17:48 ,

Shitet fyti per passat 4 b 1.8 turbo

60 EUR Price Reduced

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
20 Pri 14:19 ,

SHITET PASSATI URGJENT

530 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 0 - 4 999
19 Pri 14:36 ,

VW PASSAT 3C 2.0 TDI 2007 Highline

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | VW Volkswagen | Ferizaj juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione