Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura | VW Volkswagen | Passat

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | VW Volkswagen Passat | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Dje 12:13
Linku:
Vetura , Pejë

Passat 2.0 TDi DSG SEL Special Edition Limited

13 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Mar 10:57
Linku:
Vetura , Prishtinë

Vw Passat Alltrack 2.0 tdi Automat

95 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:45
Linku:
Vetura , Pejë

Passat b7 4motion 177 PS

12 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
17 Mar 21:40
Linku:
Vetura , Fushë Kosovë

Passat B7

11 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
19 Mar 10:56
Linku:
Vetura , Prishtinë

Vw Passat Alltrack 2.0 tdi Automat

95 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

Sot 22:23 Shitorja Vetura , Prishtinë

VW PASSAT 2.0 BiTDI 239ps 4MOTION

14 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 22:13 Vetura , Besianë

Passat 3C 2.0 TDI (motor golf 6 fabrikisht) 4x4 2008

6 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 22:13 Vetura , Viti

PASSAT 2.0 DIZEL 2012 AUTOMATIK

9 990 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 22:08 Vetura , Fushë Kosovë

PASSAT 3C 2.0 MOTOR I GOLFIT 6

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 21:46 Vetura , Gjilan

Passat B5

6 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 21:45 Vetura , Pejë

Blejm Veturave Rks Defekt Aksidentuar pa Dogan

1 100 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 21:44 Vetura , Pejë

Pasat B7 2.0 dizell

Viti: 2014
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 21:34 Shitorja Vetura , Prishtinë

VW Passat B8 2.0 Tdi Automatik Viti 2016 Me Dogan + 383 44

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:34 Shitorja Vetura , Prishtinë

VW Passat 1.6 Tdi Automatik Viti 2017 Me Dogan + 383 44 838

Viti: 2017
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 21:34 Shitorja Vetura , Prishtinë

VW Passat B8 2.0Tdi DSG Viti 2016 Me Dogan + 383 44 838 8

Viti: 2016
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 21:34 Vetura , Prishtinë

Passat b7 2.0 tdi 4 Motion vp 2012

83 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 21:34 Shitorja Vetura , Prishtinë

VW Passat B7 2.0 tdi Automatik Viti 2014 Me Dogan + 383 44

10 999 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 21:33 Vetura , Vushtrri

Shitet passat 3c TDI R-Line ,2.0 170PS,viti 2010

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 21:31 Vetura , Prishtinë

PASSAT 3c 2018

18 300 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:20 Vetura , Ferizaj

Passat B8, 2.0 TDI

123 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:18 Vetura , Mitrovicë

Passat B8 1.6 TDI 4/2018 Automatik PA DOGAN

15 800 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:18 Vetura , Mitrovicë

Passat B8 2.0 TDI 190 PS 4 Motion 11/2015 RKS

13 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 21:16 Vetura , Skenderaj

Shitet passat 3c

Viti: 2007
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Sot 21:15 Vetura , Pejë

VW PASSAT TDI

3 200 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 21:10 Vetura , Gjilan

passat B5

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 21:07 Vetura , Mitrovicë

Passat B7 2.0 TDI 2011 Automatik RKS

8 999 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 20:50 Vetura , Fushë Kosovë

SHITET VW PASAT B8 2.0 TDI

Viti: 2016
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 20:41 Vetura , Prishtinë

VW PASSAT 2.0 - AUTOMATIK - VITI 2012 -

9 650 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 20:40 Vetura , Vushtrri

Passat 2008 DSG gjendje perfekte rks

6 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 20:34 Vetura , Gjakovë

Passat B8 2.0 Disel Rks

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:29 Vetura , Prishtinë

VW PASSAT 2.0 TDI DSG

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 20:26 Vetura , Prishtinë

VW Passat 1.9 TDI Rks Klimatronik

Viti: 2000
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 20:25 Vetura , Pejë

VW passat 2.0 DSG

Viti: 2019
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 20:19 Vetura , Ferizaj

Passat b7 2.0 tdi automatik

1 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 20:18 Vetura , Klinë

shitet passat 1.9 tdi rks klimë

3 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 20:18 Vetura , Lipjan

Passat Vp2000 1.9 Tdi

2 800 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 20:16 Vetura , Lipjan

Passat

Viti: 1995
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 20:16 Shitorja Vetura , Kastriot

RENT A CAR TIME +38349203303 Cmimi Duke Filluar Nga 19.99

Viti: 2016
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
Sot 20:16 Vetura , Prishtinë

BLEJM PASSAT TE AKSIDENTUAR

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 20:15 Vetura , Prizren

BLEJM VETURA

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:14 Vetura , Rahovec

Blejm vetura te aksidentuara

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:08 Vetura , Prishtinë

Volkswagen Passat All-Track 2018-2019 Pa Dog

Viti: 2019
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 20:08 Shitorja Vetura , Kastriot

RENT A CAR TIME +38349203303 Cmimi Duke Filluar Nga 19.99

Viti: 2015
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
Sot 20:05 Vetura , Prishtinë

Volkswagen Passat All-Track 2018-2019 Pa Dog

Viti: 2019
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 19:42 Vetura , Lipjan

Passat 1.9 TDI Rks 1 Vit Clima AC - 97

Viti: 1997
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Sot 19:27 Shitorja Vetura , Prishtinë

SHITET PASSATI B7 2013, Regjistrim 12muaj

12 300 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:27 Vetura , Prishtinë

PASST 3C 2.0 TDI 1BREGASNI 6 MUJ REGJISTRIM

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 19:26 Vetura , Pejë

VW PASSAT 1.9 TDI (MODEL SPECIAL) RKS

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 19:22 Vetura , Skenderaj

Shite Pasat 2 1.9 dizell

Viti: 1992
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
Sot 19:21 Vetura , Prishtinë

Passat b8 2.0 4Motion R-Line

12 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:12 Vetura , Prishtinë

Shitet Passati 2010

7 600 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:10 Vetura , Gjilan

Shese passat 3c 2.0 TDI Dizell --DSG

Viti: 2008
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
Sot 19:05 Vetura , Prishtinë

PASSAT B8 2.0TDI AUTOMATIK ME DOGAN I SAPO ARDHUR - 2015

13 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 19:05 Vetura , Prishtinë

VW PASSAT B8 DSG - 2018

18 500 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 19:02 Vetura , Gjakovë

SHITET

4 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 400 000 - 449 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | VW Volkswagen Passat | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione