Ferizaj | Makina | Vetura | VW Volkswagen | Passat CC

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje Ferizaj,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | VW Volkswagen Passat CC | Ferizaj ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 20:08 ,

��❗️PASAT 3C/ CROS 2006/ DSG EXTRA FULL NDRRiM��

6 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 18:21 ,

Volkswagen Passat

4 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 15:16 ,

Passat cc 2009 automatik

9 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 01:30 ,

Pasat cc viti 2012 full opcione 4Motion

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
09 Shk 22:38 ,

》》BLEJ VETURA TE AKSIDENTUME DHE DEFEKTE《《��

2 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
20 Jan 23:16 ,

����SHiTeT PASAT 1.8 B+PLiNË RKS -8- MUJ ����

700 EUR Price Reduced

Viti: 1990
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
11 Jan 11:55 ,

Shitet passat cc

Viti: 2009
Kilometrazha: 0 - 4 999
10 Tet 12:00 ,

Shitet pasati 045641779

65 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
17 Gush 15:27 ,

shes pasatin

2 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
15 Gush 11:56 ,

Shitet pasati 045641779

55 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
09 Korr 14:49 ,

passat c3 2007 2.0 Automatik-DSG

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Korr 21:00 ,

Shes Passat 3C 2.0 TDI Dizel Automatik DSG 2011

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Qer 11:48 ,

Shitet

8 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
16 Qer 21:14 ,

Passat CC 2009 - DSG Automatik

8 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
10 Maj 01:51 ,

shes passatin cc

123 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
27 Jan 16:26 ,

Passat cc 2.0 tdi

8 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Nën 13:16 ,

She's passat 3c

5 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
14 Tet 11:01 ,

shes gumat e dimrit 16

185 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
28 Gush 23:42 ,

����. SDI UUU SHIIITT ����

900 EUR Price Reduced

Viti: 1992
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
18 Gush 14:02 ,

Passat 5

5 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
03 Korr 20:50 ,

Shitet Passat CC asht per rrug per ne kosov.

12 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
28 Qer 17:28 ,

VW Passati 2011

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Qer 01:08 ,

passat cc

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
28 Maj 20:11 ,

shes passatin cc

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
08 Maj 07:55 ,

Passat cc 2.0 tdi

11 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
29 Mar 13:52 ,

Pasat cc 2007

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Mar 21:15 ,

����. FlM ����

750 EUR Price Reduced

Viti: 1992
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
23 Mar 00:21 ,

shes fellne 18

470 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 0 - 4 999
19 Mar 11:42 ,

Ulse per Passat CC , 3C

120 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
07 Dhj 22:23 ,

Passat CC 2.0 TDI Bluemotion DSG 140 PS

12 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
07 Dhj 22:23 ,

Shitet Passat cc BLUEMOTION

12 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
07 Dhj 13:25 ,

VW Passat CC 2.0 DSG

10 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Dhj 19:20 ,

shitet passati 1.9 1993 turbo dizell

1 500 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Gush 19:08 ,

��PASAT C TDI DSG&AUTOMATIK-RKS-7-MUAJ��

7 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
18 Gush 22:58 ,

��PASAT TDI DSG&— REGJISTRIM 7MUAJ TOP��

7 399 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
12 Korr 22:14 ,

VW Passat CC

4 500 EUR Price Reduced

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Qer 16:57 ,

passat 2.0

4 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Pri 21:55 ,

Shite vetura passat 2.0 044731005

6 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Mar 20:43 ,

Shitet

Viti: 2009
Kilometrazha: 0 - 4 999
16 Mar 19:44 ,

Shitet

Viti: 2009
Kilometrazha: 0 - 4 999
16 Mar 19:36 ,

Shitet

Viti: 2009
Kilometrazha: 0 - 4 999
06 Mar 16:54 ,

Shitet

Viti: 2010
Kilometrazha: 0 - 4 999
25 Shk 20:55 ,

VW Passat CC dizel

Viti: 2010
Kilometrazha: 0 - 4 999
13 Jan 00:56 ,

Passat 3c

6 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
01 Jan 17:59 ,

Shitet VW Passat

7 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
31 Dhj 10:16 ,

Passat3c

6 999 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
04 Dhj 21:47 ,

Shes pasat 3c 2.0turbo benzin automatik full opsio

6 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
12 Nën 15:51 ,

Shes passatin 1.8 benzin plin. 5 muj rexhistrim

1 400 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | VW Volkswagen Passat CC | Ferizaj juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione