Fushë Kosovë | Makina | Vetura | VW Volkswagen | Passat CC

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje Fushë Kosovë,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | VW Volkswagen Passat CC | Fushë Kosovë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 10:36 ,

Passat 2007 diesel 2.0 Tdi DSG RKS

5 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Shk 21:28 ,

Kerkoj Pasat cc,karavan,2006-2012, ndrrimAudi A6 allroad2.5d

4 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
19 Shk 12:57 ,

Passat CC 2.0 BLUETDI

1 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
26 Dhj 04:36 ,

Passat CC 2013

10 000 EUR Price Reduced

Viti: 2013
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
30 Nën 09:13 ,

Vjen me Porosii...Passat CC...Okaziion...6900€

6 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
26 Nën 22:46 ,

SHITET PASSAT 3C AUTOMATIK

5 999 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Sht 09:41 ,

Vetur

8 500 EUR Price Reduced

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Sht 12:39 ,

VW Passat CC 2013

7 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
10 Korr 09:17 ,

Vetura me qera

Viti: 2007
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
04 Qer 12:22 ,

Pasat cc automatik/ dsg

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Sht 12:38 ,

Passat CC SPORTLINE

11 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
20 Korr 12:36 ,

Passat cc Automatik

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
08 Jan 21:35 ,

VW Passat 2 1.9 turbo dizell

1 700 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Jan 17:50 ,

U shit

8 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
29 Tet 21:06 ,

Pasat cc 2008

6 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
06 Sht 23:19 ,

Shes Passat cc 2.0 TDI Rline 4 matic

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Gush 22:41 ,

Passat 1.9 naftë

4 100 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Pri 20:41 ,

passat cc 2.0 2008

9 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Pri 22:33 ,

Shitet passat cc

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Mar 03:09 ,

Shitet

5 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
24 Dhj 15:14 ,

Shitet vetura urgjent

1 800 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
13 Dhj 19:28 ,

U shittt

Viti: 2012
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
13 Korr 17:34 ,

VW c3 2012

15 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
27 Maj 17:31 ,

Shitet passat cc

Viti: 2012
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
10 Maj 14:48 ,

passa cc

Viti: 2012
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
02 Maj 19:14 ,

VW Passat CC -00

4 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
05 Shk 12:07 ,

Urgjentisht shitet makina VW Touran

Viti: 2012
Kilometrazha: 10 000 - 14 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | VW Volkswagen Passat CC | Fushë Kosovë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione