Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura | VW Volkswagen | Passat CC

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Shitet | Vetura | VW Volkswagen Passat CC | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 07:01 Shitorja ,

VW Passat CC 2.0 TDI

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:48 ,

Passat cc 2009 automatik

9 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:24 ,

Shes Passat CC 2.0 TDI AUTOMATIK Viti 2012 RKS

12 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:51 ,

PASSAT CC 2.0 TDI AUTOMATIK PANORAM DOGAN HOMOLOGIM - 2015

Viti: 2015
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 20:41 ,

Shite pasati viti 2008. Cc4km230000

7 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 20:24 ,

VW Passat 3C 2009 TDI

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:08 ,

VW Passat CC 2.0 Benzin Manuel Fuull Opsione 2009

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 18:03 ,

VW Passat CC 2.0 TDI *DSG* Viti 2010 Sport

9 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 15:58 ,

Shite Veturen Shpejt tek Ne, Na Kontakto Ju Mire Presim!

8 400 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 15:16 ,

PASSAT CC 2.0 TDI..DSG..2011..R-Line..5..Ulse

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 14:59 ,

PASSAT CC 2.0 TDI VETEM 145 MI KM TE GARANTUARA

Viti: 2013
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 14:59 ,

PASSAT CC 2.0 TDI R_LINE 4 MATIK DISTRONIK PANORAM

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 12:00 ,

PASSAT CC 2.0 TDI

1 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 11:58 ,

Pasat CC Rks 2010

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 10:45 Shitorja ,

VW Passat CC 2.0 TDI

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 08:39 ,

Passat CC 2.0TSI 240ps 2010 R\Line isapo doganuar

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 02:50 ,

shes

5 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Pri 07:23 ,

VW PASSAT CC 2.0TDI PREMIUM FULL EXTRA

9 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
09 Pri 20:41 ,

Pasat 3c 2006 4 x4

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
08 Pri 15:52 ,

Passat 2007 diesel 2.0 Tdi DSG RKS

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Pri 12:51 ,

Passat cc

13 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Pri 19:26 ,

Pasat CC Automatik 2006

5 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
01 Pri 09:14 ,

Rent a car

30 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
31 Mar 12:55 ,

Eshte shitur flm merr jep

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Mar 20:11 ,

SHITET PASAT 3C 2.0 DIZELL ME RKS 12 muaj etj

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
28 Mar 14:55 Shitorja ,

U SHIT NGA AUTO SALLON ALEA

8 888 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
26 Mar 22:54 ,

Kerkoj veture tabela huja,dhe Jap Audi A6 2.5 TDI 2005, RKS

4 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
26 Mar 11:03 ,

Pasat CC Rks 2010

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Mar 09:24 ,

Passat CC

12 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
20 Mar 09:23 ,

Kerkoj vetur,opel Zafir,aster,korse,Pasat3ccndrrojA6 allroad

4 500 EUR Price Reduced

Viti: 2010
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
18 Mar 17:11 ,

043755100

7 100 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
16 Mar 16:52 ,

Passat cc TDI 2.0

8 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Mar 12:34 ,

》》BOJM PASTRIMIN E FARAV GJITHA MODELEV

1 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
15 Mar 04:37 ,

Shtite

10 EUR

11 Mar 07:32 ,

SHITET VW CC 2013 2.0

Viti: 2013
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
09 Mar 23:03 ,

Pasat cc

10 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
02 Mar 12:57 ,

VW PASAT CC 2.0 TDI DSG AUTOMATIK 2009 RKS FULL OPSIONE 0456

8 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Shk 09:25 ,

passat 3cc

11 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
26 Shk 21:28 ,

Kerkoj Pasat cc,karavan,2006-2012, ndrrimAudi A6 allroad2.5d

4 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
21 Shk 14:12 ,

Fellne 19

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Shk 12:57 ,

Passat CC 2.0 BLUETDI

1 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
18 Shk 11:05 ,

Passat

6 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
16 Shk 04:32 ,

Pasat cc

12 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Shk 10:31 ,

SHES GOMAT 185:65:R14

Viti: 2018
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
09 Shk 22:38 ,

》》BLEJ VETURA TE AKSIDENTUME DHE DEFEKTE《《��

2 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
09 Shk 22:37 ,

》》BLEJ VETURA TE AKSIDENTUARA APO ME DEFEKT《《��

10 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
09 Shk 22:36 ,

》》BLEJ VETURA TE AKSIDENTUME APO ME DEFEKTE《《��

9 999 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
09 Shk 22:34 ,

》》BLEJ VETURA TE AKSIDENTUME APO ME DEFEKT《《��

2 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 15 000 - 19 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Shitet | Vetura | VW Volkswagen Passat CC | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione