Gjakovë | Makina | Vetura | VW Volkswagen | Passat

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje Gjakovë,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | VW Volkswagen Passat | Gjakovë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Dje 22:48 Shitorja ,

Vw Passat 2.0 TDI

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:03 ,

Passat 2.0 tdi DSG

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:02 ,

Passat 2.0 tdi 4X4

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:37 ,

VW Passat 1.9 tdi automatik

4 400 EUR Price Reduced

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 20:26 ,

VW PASSAT 3C 2.0 TDI DSG - 2010

7 100 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 20:25 ,

PASSAT 1.9 TDI AUTOMATIK - 2003

3 650 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 16:18 ,

VW PASSAT 2.0 TDI

4 850 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 13:40 ,

shitet passati

Viti: 1994
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 10:46 Shitorja ,

Vw Passat 1.6 TDI

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 00:46 ,

Shes Passat3

6 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Pri 23:14 ,

Vw Passat B7 1.6 TDI 77kw model 2012

7 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
12 Pri 23:06 ,

Vw Passat B7 1.6 TDI 77KW model 2012

7 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
12 Pri 22:53 ,

Vw Passat B7 1.6 TDI 77KW model 2012

7 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
12 Pri 22:32 ,

Vw Passat B7 1.6 TDI 77kw model 2012

7 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
12 Pri 22:28 ,

Vw Passat B8 2.0 TDI DSG model 2016 (limited edition)

Viti: 2015
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
11 Pri 20:33 ,

VW Passat 2.0

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
11 Pri 14:24 ,

Vw Passat B7 1.6 TDI 77kw model 2012

7 999 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
11 Pri 14:20 ,

Vw Passat B7 1.6 TDI 77KW model 2012

7 999 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
11 Pri 14:19 ,

Vw Passat B7 1.6 TDI 77KW model 2012

7 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
11 Pri 14:18 ,

Vw Passat B7 1.6 TDI 77KW model 2012

7 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
11 Pri 14:05 ,

Vw Passat B8 2.0 TDI 13.900 ero Bluemotion model 2016

13 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
11 Pri 14:01 ,

Vw Passat B8 2.0 TDI Bluemotion model 2016

1 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
11 Pri 13:58 ,

Vw Passat B8 2.0 TDI DSG model 2016 (limited edition)

2 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
11 Pri 13:23 ,

Vw Passat B8 2.0 TDI Bluemotion model 2016

13 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
11 Pri 13:13 ,

Vw Passat B8 2.0 TDI DSG model 2016 (limited edition)

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
09 Pri 14:01 ,

Passat 2.0 Automatik 2012

8 300 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Pri 19:40 ,

Passat 3 1.9 dizel

2 400 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
05 Pri 02:57 ,

shes pasat2 turbo disel1.6

1 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
04 Pri 21:43 ,

u shit u shit flm MERREJEP

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
04 Pri 19:35 ,

u shit u shit flm MERREJEP

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Pri 19:26 ,

shes pasat 2 turbo disel 1.6

1 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
03 Pri 08:31 ,

shitet ose ndrohet pasat 2 turbo disel 1.6

1 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
03 Pri 02:42 ,

shitet ose ndrohet pasat 2 turbo disel

1 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
02 Pri 17:24 ,

Pasta 2

2 200 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
28 Mar 20:00 ,

pasat 2 karvan turbo disel1.6

1 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
28 Mar 14:41 ,

u shit u shit flm MERREJEP

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Mar 03:52 ,

Pasat karavan 1.6 dizel rks 8 muj ngjendje t rregull

Viti: 1991
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
26 Mar 23:24 ,

Vw Passat B7 1.6 TDI 77KW model 2012

8 300 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Mar 21:06 ,

VW Passat 2.0 TDI BMT GSG

11 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
22 Mar 20:51 ,

Shitet

2 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
22 Mar 16:57 ,

VW Passat 2.0 TDI Highline BMT

20 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
22 Mar 16:57 ,

VW PASSAT 2.0 TDI DSG BMT

17 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
22 Mar 09:31 ,

u shit u shit flm MERREJEP

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
20 Mar 17:51 ,

Passat 2.0TDI 2012 DSG

11 400 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
20 Mar 12:30 ,

Shitet passati

Viti: 2004
Kilometrazha: 0 - 4 999
20 Mar 10:11 ,

Kerkoi Vento ose pasat 3 dizell 1.9

Viti: 1996
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
17 Mar 10:49 ,

Shitet Pasati

Viti: 1999
Kilometrazha: 160 000 - 169 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | VW Volkswagen Passat | Gjakovë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione