Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Pejë | Makina | Vetura | VW Volkswagen | Passat

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje Pejë,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | VW Volkswagen Passat | Pejë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Dje 12:13
Linku:
Vetura , Pejë

Passat 2.0 TDi DSG SEL Special Edition Limited

13 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:45
Linku:
Vetura , Pejë

Passat b7 4motion 177 PS

12 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 250 000 - 299 999

Sot 21:45 Vetura , Pejë

Blejm Veturave Rks Defekt Aksidentuar pa Dogan

1 100 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 21:44 Vetura , Pejë

Pasat B7 2.0 dizell

Viti: 2014
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 21:15 Vetura , Pejë

VW PASSAT TDI

3 200 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 20:25 Vetura , Pejë

VW passat 2.0 DSG

Viti: 2019
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 19:26 Vetura , Pejë

VW PASSAT 1.9 TDI (MODEL SPECIAL) RKS

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 16:22 Shitorja Vetura , Pejë

VW PASSAT B8 2.0TDI 4MOTION DSG R LINE 176KW/239PS VITI 2016

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 16:19 Shitorja Vetura , Pejë

VW PASSAT B8 2.0TDI DSG R LINE VITI 02.2016 I DOGANUAR

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 15:45
Linku:
Vetura , Pejë

Passat b7 4motion 177 PS

12 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 15:29 Vetura , Pejë

Passat 2 1.9 i thjeshte

950 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 14:15 Vetura , Pejë

Passat B7 2.0tdi Dsg 140hp

11 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:51 Vetura , Pejë

Passat—-2006

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 09:07 Vetura , Pejë

VW PASSAT 3BG 1.9 TDI 131PS AUTOMATIK VP.2004 RKS 10 MUJ

1 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 08:57 Vetura , Pejë

Bora 1.9 tdi

4 100 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Sot 08:40 Vetura , Pejë

VW Passat B5 02/2003 Automatik-tiptronik

4 750 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 08:29 Vetura , Pejë

Passat alltrack 2.0 tdi 4motion 190ps viti 2015 i doganuar

19 400 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 20:32 Vetura , Pejë

Pasat 1.9/dizell

1 500 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Dje 20:29 Vetura , Pejë

Shitet pasati me RKS

2 300 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 15:45 Vetura , Pejë

Shes pasatin 3c viti 2008 dsg

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 15:17 Vetura , Pejë

PASSAT 1.9 DIESEL RKS

2 800 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Dje 12:13
Linku:
Vetura , Pejë

Passat 2.0 TDi DSG SEL Special Edition Limited

13 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 02:42 Vetura , Pejë

Passat 1.9 TDI rks deri ne muajin e 5 bej ndrrim

2 700 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
22 Mar 14:58 Vetura , Pejë

VW Passat B7 2.0 Tdi

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
21 Mar 21:20 Vetura , Pejë

Shitet passti

2 300 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
20 Mar 21:35 Vetura , Pejë

Passat B8

20 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
20 Mar 17:18 Vetura , Pejë

Vw Pasat B8 1.6 Dizel DSG

Viti: 2016
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
20 Mar 07:53 Vetura , Pejë

Passat 2.0 Automatik 4x4 me karika me ftofje kamer etj

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
19 Mar 18:50 Vetura , Pejë

Vw passat 3C 1.9 Tdi 2006 *308 mije km

7 100 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
19 Mar 11:42 Vetura , Pejë

Shitet

8 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Mar 22:29 Vetura , Pejë

Shitet passat 2.0 Tdi 2007

6 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
18 Mar 21:51 Vetura , Pejë

Passat

Viti: 2005
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
17 Mar 09:08 Vetura , Pejë

Passat b7 2.0 tdi automatik modeli exlusive viti 12/2012 rks

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Mar 12:38 Vetura , Pejë

Shes Pasat 1.9 Fabrikisht Dizell

Viti: 1990
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
15 Mar 18:05 Vetura , Pejë

Passat b7

12 800 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
15 Mar 17:55 Vetura , Pejë

Vw Passat 3

950 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 0 - 4 999
13 Mar 15:21 Vetura , Pejë

Passat

Viti: 2019
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
13 Mar 14:04 Vetura , Pejë

VW Passat 1.9 TDI

4 300 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Mar 18:25 Vetura , Pejë

Passat

1 100 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 0 - 4 999
10 Mar 14:24 Vetura , Pejë

Shitet Passat 2 1.9

Viti: 1992
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
10 Mar 08:44 Vetura , Pejë

shitet pasati

1 050 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
10 Mar 08:21 Vetura , Pejë

Passat b7 2.0 tdi automatik viti 09/2013 i doganuar

11 400 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Mar 21:01 Vetura , Pejë

Shes Passatin

3 300 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
05 Mar 18:29 Vetura , Pejë

Shes nrroi

Viti: 1990
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
25 Shk 10:59 Vetura , Pejë

Passat

1 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Shk 19:14 Vetura , Pejë

shitet

3 800 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
23 Shk 12:19 Vetura , Pejë

Passat

Viti: 1992
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Shk 11:57 Vetura , Pejë

Passat

19 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Shk 11:57 Vetura , Pejë

Passat

20 Shk 16:22 Vetura , Pejë

Passat

12 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Shk 08:25 Vetura , Pejë

SHES PASSAT 1.9 I THJESHTE DIZEL

Viti: 1990
Kilometrazha: 350 000 - 399 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | VW Volkswagen Passat | Pejë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione