Prizren | Makina | Vetura | VW Volkswagen | Passat

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje Prizren,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | VW Volkswagen Passat | Prizren ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 17:11 ,

PASSAT 1.9 TDI

4 400 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 17:11 ,

PASSAT 2.0 Atomatik DSG R-LINE VITI 2011

9 300 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:46 Shitorja ,

VW Passat 2.0 TDI Automatik

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:46 Shitorja ,

Vw Passat 2.0 TDI

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:04 ,

PASSAT 1.9 TDI AUTOMATIK

3 800 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:14 ,

Pasat dizell 1.9 tdi regjistrim 5 muaj guma ereja viti 2000

3 100 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 15:11 ,

Passat tdi ( di ) t'kuqe me 6 shpejtci Urgjent !!

3 650 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: > 500 000
Sot 14:35 ,

VW Passat B7 2.0 TDI Viti 2011 (RKS)

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:32 ,

pasat 1.9 tdi me i tkuqe rks me klim

2 850 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:32 ,

Passat Karavan Dizel 2007 - ose ndrrim me golf 6

6 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:19 Shitorja ,

VW Passat B8 Variant 1.6 TDI

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:17 Shitorja ,

VW Passat B7 2.0 TDI

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:16 Shitorja ,

VW Passat B7 2.0 TDI AUTOMATIK

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:31 ,

Shitet passat 3c disel 1.9Tdi viti 2005 rks 4muj

4 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 09:17 ,

Passat 3c

5 400 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Sot 08:49 ,

Passat 2.0 TDI viti 2012 ALLTRACK

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:48 ,

Passat 2.0 TDI 2011

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 07:47 ,

VW PASSAT 2.0 TDI DSG

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:48 ,

u shit

11 700 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 08:23 ,

Ushit..u shittttttt.Gollf.3.1.9 dizell

700 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 06:40 ,

Passat 2.5 tdi 4x4 Shitet/Ndrrohet

3 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 01:14 ,

Passat 1.6 DSG

11 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 01:14 ,

Passat 1.6 DSG

11 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Pri 19:31 ,

Pasat 2 karavan

800 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
21 Pri 12:48 ,

Passat

3 100 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
21 Pri 08:12 ,

Passat 2006 6shpejtsi

1 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
20 Pri 16:32 ,

Passat 3C 2006 2.0 TDI

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
20 Pri 10:41 ,

fellne 15

155 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
20 Pri 10:40 ,

motorr 1.9 per passat

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
20 Pri 10:40 ,

pjes per passat pa dogan

Viti: 1999
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
18 Pri 22:49 ,

VW.Passat 2.0 TDI BlueTdi

12 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
18 Pri 18:24 ,

Passat

1 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
18 Pri 09:15 ,

PASAT

1 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
17 Pri 18:18 ,

PASAT

1 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
15 Pri 20:19 ,

Passat 3BG dizel

5 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
14 Pri 22:17 ,

Pasat

5 850 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
12 Pri 14:30 ,

passat td-i pa dogan

999 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
10 Pri 12:48 ,

Pasat karavan Dizel 2007- Shitet ose ndrrim me golf 6

6 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Pri 11:48 ,

VW Passat 3G5 2.0DTI 110KW Blue Motion I DOGANUAR

15 999 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
08 Pri 14:59 ,

VW Passat DSG

14 800 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Pri 07:39 ,

Passat 3 c 2009 muaji 10

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Pri 14:35 ,

Passat

5 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
02 Pri 04:22 ,

Shitet pasati

7 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
30 Mar 10:39 ,

Shes passat 3 karavan 1.8 benzin

Viti: 1993
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Mar 20:07 ,

Pasat

4 200 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
21 Mar 17:31 ,

sold ����

3 400 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Mar 19:43 ,

Passat 3c 2.0 tdi

6 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
20 Mar 19:03 ,

passat 1.9

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
20 Mar 11:32 ,

Pasat 3c 2010

7 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 300 000 - 349 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | VW Volkswagen Passat | Prizren juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione