Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura | VW Volkswagen | Passat

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Shitet | Vetura | VW Volkswagen Passat | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Dje 15:58
Linku:
,

Pasat 2013

10 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 13:15
Linku:
,

Passat 2.0 TDI B8

13 100 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Maj 12:15
Linku:
,

Passat B8 1.6 TDI(DI) Tkuqe

15 100 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
02 Maj 02:19
Linku:
,

Pasat 046-155-316

2 700 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999

Sot 14:15 ,

PASSAT B8 2.0 TDI BLUEMOTION DSG Targa GJERMANIS 2018

11 900 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 14:10 ,

Shitet - Passat 2012 Automatik DSG

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:09 Shitorja ,

Blejm Vetura Gjtih Regjioni e Kosoves 24/7 Onlie

13 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 14:09 Shitorja ,

VW PASSAT B8 1.6 TDI AUTOMATIK 2016 / ME DOGAN

12 900 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 14:05 ,

Shitet VW Passat 2.0 TDI R_Line Viti 2009 RKS

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:02 ,

Passat B7 2.0 TDI Automatik DSG Start/Stop Model 2013 RKS

8 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:02 Shitorja ,

PASSAT 1.6TDI 2016 HIGHLINE

Viti: 2016
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 14:00 Shitorja ,

PASSAT B8 2.0 TDI 2017 I DOGANUAR

Viti: 2017
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 13:54 ,

PASSAT 3BG 1.9 TDI RKS VITI 2004 GJENDJE SHUM TE MIR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 13:53 ,

PASSAT B7 2.0 AUTOMATIK F1 PO SA DOGANU

Viti: 2012
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 13:51 ,

PASSAT 3BG 1.9 TDI RKS GJENDJE JASHTZAKONISHT TE MIR 2004

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 13:50 Shitorja ,

VW Passat B8 Variant 1.6 TDI

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:47 Shitorja ,

Vw Passat 2.0 TDI

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:46 Shitorja ,

Vw Passat 1.6 TDI

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 13:40 ,

VW Passat 2012

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 13:39 ,

passat automatik

3 900 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 13:37 ,

Passat 3c

4 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 13:36 ,

Passat 3c 2.0tdi DSG

6 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 13:36 ,

Passat 3c 1.9. TDI vp 2006 RKS

5 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 13:34 ,

PASSAT B7 2.0 VITI 2011 MANUEL

8 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 13:34 ,

PASSAT 1.9 TDI AUTOMATIK

3 800 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:33 ,

VW Passat B7 2.0 TDI DSG Highline Full Full Extra

10 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:32 ,

pasat

Viti: 1999
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 13:25 ,

PASSAT B8 2.0 TDI DSG 2016 RKS

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:24 ,

VV PASSAT 3C 2.0 TDI DSG AUTOMATIC VITI 2008

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:18 ,

Passat tdi ( di ) t'kuqe me 6 shpejtci Urgjent !!

3 550 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: > 500 000
Sot 13:16 Shitorja ,

PASAT DIESEL 1.9 TDI MANUEL RKS NE GJRNDJE PERFEKTE

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:15 ,

Passat 2.0 TDI B8

13 100 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:14 ,

Passat 3c 2.0 Tdi

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:11 ,

VW Passat 2.0 ** 2015 ** Automatik **

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:04 ,

Shes pasatin m 1 t kuqe 74 kw

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 13:00 ,

Shitet Passat 2.0 TDI DSG 2012 me lleda me Dogan e homologim

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:57 ,

Shitet Passat B8 2.0 TDI DSG Highline BMT 2015me dogan

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:56 ,

Shitet VW Passat 2.0 TDI Viti 2006 Manuel RKS 6 Muaj

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:56 ,

Shitet VW Passat 2.0 TDI Highline Viti 2006 RKS

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:55 ,

Shitet VW Passat 2.5 TDI Viti 2003 Automatik RKS 7 Muaj

2 800 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 12:54 ,

VW Passat B7 2.0 TDI Automatik DSG 170 Ps Highline

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:51 ,

VW Passat 2011 Automatik

8 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:50 ,

VW PASSAT 3C - 2.0 DIZELL TDI - AUTOMATIK DSG - VITI 2008 -

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:49 ,

VW PASSAT B7 - 2.0 TDI - AUTOMATIK DSG - VITI 2012 - RKS -

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:48 ,

Passat 3c dizell 2.0 tdi 140 pes viti 2008 automatik dsg

6 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:39 ,

shes Passat 2013 variant 2.0 DSG BMT

12 990 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 12:37 ,

Passt

11 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:28 ,

PASSAT 2.0 TDI 2016 DSG 190 PS / 140 KW

Viti: 2016
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 12:26 ,

Passat B7 ComfortLine 2.0 BlueMontion

6 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:25 ,

Passat B8 2015 HiGHLINE 190pss Dsg

17 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 170 000 - 179 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Shitet | Vetura | VW Volkswagen Passat | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione