Pejë | Makina | Vetura | VW Volkswagen | Passat

Passat , 1582
Passat CC , 56

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje Pejë,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | VW Volkswagen | Pejë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 17:31 ,

VW PASSAT B7 2.0 TDI DSG COMFORTLINE PA DOGAN

6 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:10 ,

Vw Passat 3c 2.0 Tdi Rks 1 vit Manual

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 16:34 ,

PASSAT 2.0 - BLUEMOTION 2011 (GJENDJE PERFEKTE)

7 400 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 16:10 ,

VW PASSAT 2.0 TDI RKS

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:53 ,

Shitet - Passat 2012 Automatik DSG

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:21 ,

Pasat

3 600 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Sot 13:39 ,

Passat 3c 2.0 Tdi

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:23 ,

passat

1 000 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 12:16 Shitorja ,

VW PASSAT B8 2.0TDI DSG R LINE 2017 I DOGANUAR

Viti: 2017
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 12:14 Shitorja ,

VW PASSAT B8 2.0TDI DSG 2015 I DOGANUAR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:06 ,

Shitet vetura Passat B7 Bluemotion Diesel Automatik DSG

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 12:04 ,

Pasatt B8 2.0 tdi Dsg

Viti: 2016
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 11:50 ,

shitet pasat 1.6 turbo dizell

900 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 11:43 ,

Shitet passati 1.9 dizel viti 1992 Rks edhe 2 muaj

1 000 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 08:41 ,

Shes pasatin m 1 t kuqe 74 kw

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 01:10 ,

Passat B7 2.0 blue motion RKS

9 400 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 23:08 ,

Pasat B8 2.0Tdi Bluemotion (Dsg)

13 800 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 12:26 ,

Passat B7-2.0 Automatik -2012 RKS

11 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 12:25 ,

Passat B8 2015 HiGHLINE 190pss Dsg

17 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 12:05 ,

Shitet pasati 1.9 dizell

Viti: 2004
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 12:01 ,

Shitet pasati 1.9 dizell

Viti: 2000
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
03 Maj 21:02 ,

Passat b8 2.0

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Maj 16:27 ,

Passat B7-2.0 Manual 140 Ps --2011

9 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Maj 12:48 ,

VW PASSAT 3BG 1.9 TDI 96kw VP.2003 AUTOMATIK RKS 1 VIT

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
27 Pri 03:35 ,

Passat B7 2011

8 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Pri 22:07 ,

SHES PASAT 1.9 TDI

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Pri 20:30 ,

SHES CITROEN BERLINGO 2.0 HDI

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Pri 19:27 ,

SHES PASSAT 1.9 TDI

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Pri 19:19 ,

Ww Passat 1.9

4 900 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
24 Pri 14:20 ,

Shtopa dhe drita para per passat b5 (2001-2004)

Viti: 2004
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
21 Pri 13:40 ,

Pasat 3c

Viti: 2010
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
20 Pri 13:29 ,

Shes Pasat

Viti: 2014
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
18 Pri 18:45 ,

VW Passat B7 2.0 TDI DSG 2011/ LEDA-Para/Mbrapa!!!

8 600 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Pri 09:44 ,

Shitet pasati

800 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
15 Pri 08:09 ,

Shes

Viti: 2014
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
14 Pri 18:54 ,

U shit flm

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
11 Pri 14:36 ,

Shese

16 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
10 Pri 19:56 ,

Passat 1 vit regjistrim

2 300 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Pri 19:44 ,

Pasat 2.3v5

2 300 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Pri 19:44 ,

Pasat 2.3b 1 vit regjistrim

2 300 EUR Price Reduced

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Pri 23:24 ,

U shittttttttt flm merrjep passat 2 1.9 turbo dizell

1 350 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
08 Pri 11:47 ,

pasat2

600 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
08 Pri 07:23 ,

Shitet - Passat 2012 Automatik DSG

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Pri 05:33 ,

( I SHITUR ) VW PASSAT B8 2.0 BLUEMOTION

Viti: 2015
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
06 Pri 16:14 ,

shitet

1 400 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Pri 08:28 ,

pasat

500 EUR Price Reduced

Viti: 1989
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
04 Pri 19:26 ,

Pasat CC Automatik 2006

5 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
03 Pri 10:25 ,

Passat 2.0 TDI 2016

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
03 Pri 02:42 ,

Passat

Viti: 2016
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
02 Pri 15:25 ,

Passat

Viti: 2016
Kilometrazha: 160 000 - 169 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | VW Volkswagen | Pejë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione