Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Prizren | Makina | Vetura | VW Volkswagen | Passat

Passat , 1544
Passat CC , 63

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje Prizren,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | VW Volkswagen | Prizren ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

10 Gush 18:31 ,

Passat 1.9 tdi

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
10 Gush 11:45 ,

VW PASSAT B8 2.0TDI AUTOMATIK DSG

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Gush 10:52 ,

Vw Passat 2.0 Tdi DSG

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
10 Gush 10:08 ,

Pasat b5 1.9 automatik 4x4

5 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
08 Gush 21:19 ,

Passat 3c 2013

10 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
08 Gush 13:17 ,

VW Pasat 2.0 TDI4M B6b

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Gush 12:38 ,

Passat cc 2.0 TDI RKS 10muj

8 499 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Gush 12:25 ,

Passat 2013 gaz&benzin

9 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
08 Gush 11:51 ,

Shitet Pasat 1.9 Tdi 1 Vit i regjistruar

3 250 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
08 Gush 11:51 ,

Shitet Pasat 3C

5 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Gush 10:52 ,

Shitet

700 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
06 Gush 15:29 Shitorja ,

VW Passat 1.6 TDI������������

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Gush 12:51 ,

Shitet

700 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
06 Gush 08:10 ,

VW PASASAT TDI BLUEMOTION 2.0 (190PS)

Viti: 2016
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
04 Gush 18:16 ,

VW Passat 2.0 TDI 4 Motion 171 ps

11 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
30 Korr 11:56 ,

Vw Passat TDI 2.0 BLUEMOTION

17 000 EUR

30 Korr 11:51 ,

Passat automatik 1.9

3 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
27 Korr 19:22 ,

Volkswagen Passar

16 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
26 Korr 17:13 ,

Passat CC

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Korr 14:03 ,

Pasaat b7 R-Line

13 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Korr 09:15 ,

VW Passat B7 2.0 HDI Viti 2012

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Korr 00:28 ,

VW PASSAT B7 2.0 TDI

10 400 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Korr 13:32 ,

Pasat karavan

2 400 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
12 Korr 23:07 ,

Shitet

1 200 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
11 Korr 17:42 ,

PASSAT B8 4MOTION 190 PS 2016

1 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Korr 18:08 ,

Passat 3C 4 Motion 2.0 tdi manual

2 200 EUR Price Reduced

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Korr 22:06 ,

Passat 1.9 TDI

5 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
02 Korr 11:15 ,

Shitet pasati tabela t huja

7 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
28 Qer 11:21 ,

Shitet vetura passat alltrak 12/2020

44 000 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
23 Qer 01:13 ,

Pasat karavan

2 400 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
22 Qer 17:07 ,

Pasat B8

1 EUR Price Reduced

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
17 Qer 15:11 ,

Shitet Pasat 2

Viti: 1992
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Qer 12:12 ,

Pasat B8

10 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
15 Qer 21:31 ,

Shitet urgjent

Viti: 1992
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Qer 21:04 ,

PASSAT 3C B6

6 100 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
13 Qer 20:34 ,

SHITET VETURA PASSAT 3C B6

6 100 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
13 Qer 15:36 ,

Pasat B5

1 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Qer 14:28 ,

shes pasat 2.0 dizell

2 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
12 Qer 11:53 ,

vw cc

Viti: 2015
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
12 Qer 11:51 ,

Pasat 3c

5 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
12 Qer 11:38 ,

Pasat karavan

2 600 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
10 Qer 21:12 ,

Passat b7 R-Line

13 700 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Qer 16:29 ,

Shes makinen

Viti: 2006
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
08 Qer 03:29 ,

Shitet pasati

1 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Qer 23:00 ,

Passat 2 1.6dizel

600 EUR Price Reduced

Viti: 1990
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Qer 11:16 ,

Passat2 1.6dizel

700 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Qer 11:28 ,

Shes makinen

Viti: 2005
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
02 Qer 18:28 ,

VW Passat B8 2.0 dsg 2015

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Maj 18:32 ,

Passat b7

13 700 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Maj 14:14 ,

Pasat 1.9 turbo

950 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 10 000 - 14 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | VW Volkswagen | Prizren juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione