Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura | VW Volkswagen | Phaeton

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | VW Volkswagen Phaeton | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 15:59 Vetura , Prizren

Phaeton 4X4 okazion 9.999€

9 999 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Mar 11:51 Vetura , Gjilan

VW Paheton 4.2 Benzin Automatik Pa Dogan

3 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Mar 22:48 Vetura , Klinë

Blejm vetura

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Mar 11:28 Vetura , Prizren

VW Phaeton V12

24 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
20 Shk 12:57 Vetura , Pejë

Phaiton 5.0 v10 boj ndrim

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Shk 06:09 Vetura , Prishtinë

shitet bisha me super qmim viti 2004 per marakli 6700 e

6 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
28 Jan 16:59 Vetura , Burim

Phaeton V6 3.0 Diesel

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Jan 14:26 Vetura , Gjakovë

Ww Phaeton 3.0 TDI 4x4

Viti: 2014
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
14 Nën 23:53 Vetura , Ferizaj

Shitet pa dogan 6.0 w12

3 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
13 Nën 01:14 Vetura , Prishtinë

VW Phaeton 3.0 4Motion Langversion

16 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Tet 07:45 Vetura , Gjilan

3.0 TDI PASSAT PHEATON

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Tet 23:59 Vetura , Prishtinë

Shes phaeton 3.0

7 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
24 Sht 23:57 Vetura , Ferizaj

Vw PHEATON 3.0 TDI 1 vite RKS automatik

4 400 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
15 Sht 02:22 Vetura , Prishtinë

Shitet passat phaeton(Ndrrim i mundshem)

8 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Sht 10:35 Vetura , Ferizaj

Phaeton 3.0 Tdi Face Lift 2013 Rks 6 Muj

10 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Sht 09:33 Vetura , Ferizaj

Phaeton 3.0 Tdi FaceLift 2013 Rks

1 EUR Price Reduced

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Korr 11:56 Vetura , Ferizaj

VW Phaeton 5.0 V10

8 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
30 Korr 11:56 Vetura , Ferizaj

VW Phaeton 5.0 V10

8 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
24 Korr 21:32 Vetura , Ferizaj

VW Phaeton 5.0 V10

8 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
22 Korr 11:31 Vetura , Lipjan

Shitet phaeton V.p 2013 / 3.0dizell RKS

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Korr 17:01 Vetura , Besianë

Shitet vetura VW Phaeton

6 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Korr 00:26 Vetura , Besianë

Vetura eshte ne gjendje te mire

6 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Korr 00:25 Vetura , Lipjan

Shitet Phaeton 3.0dizell model 2013

13 200 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Korr 09:59 Vetura , Vushtrri

Pasat phaeton

6 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
23 Qer 01:15 Vetura , Zveçan

Luzern, makinë zvicerane phaeton 3.0 tdi webasto 2008

7 400 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Qer 23:51 Vetura , Mitrovicë

PHAETON

6 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Qer 23:36 Vetura , Drenas

Shes ose ndrroj

2 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
01 Qer 14:37 Vetura , Pejë

Shes ndroj Fenton dizell

2 800 EUR Price Reduced

Viti: 2006
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
10 Maj 10:51 Vetura , Pejë

shes ndroj pejton rks i skadum dizell full full

1 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Pri 12:13 Vetura , Mitrovicë

Phaeton

6 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Pri 20:54 Vetura , Mitrovicë

Phaeton 3.0TDI -v6 RKS

1 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
20 Pri 00:54 Vetura , Vushtrri

SHitet ndrrohet phaeton

Viti: 2004
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
31 Mar 22:56 Vetura , Mitrovicë

Phaeton 3.0TDI -V6 RKS Full opcione

1 EUR Price Reduced

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
08 Shk 15:21 Vetura , Ferizaj

Phaeton

2 999 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Shk 10:31 Vetura , Mitrovicë

Shitet Pharton

6 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Shk 03:59 Vetura , Prishtinë

Phaeton 2013 4motion

15 200 EUR Price Reduced

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Jan 00:53 Vetura , Gjilan

VW phaeton

17 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
16 Jan 04:31 Vetura , Pejë

Vw Phateton 3.0 rks

4 800 EUR Price Reduced

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
26 Dhj 21:14 Vetura , Prizren

VW Phaeton 3.0 TDI 4 Motion V6

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Tet 00:22 Vetura , Pejë

Phaeton 3.0 4x4 viti 2013 Pa Dogan

11 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
13 Sht 15:16 Vetura , Malishevë

Phaeton

4 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
20 Gush 19:26 Vetura , Pejë

Shes kerin e ardhur prej jashtit

3 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
02 Gush 17:19 Vetura , Pejë

Shes kerin e ardhur prej jashtit

Viti: 2006
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
29 Maj 19:49 Vetura , Pejë

VW Phaeton

10 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
29 Maj 16:13 Vetura , Prishtinë

Shitet

6 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
16 Maj 02:08 Vetura , Prizren

Shitet phaeton v6 3.0 viti 2006 dizel Me marrveshje

5 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
14 Maj 19:36 Vetura , Prizren

Shitet phaeton v6 3.0D viti 2006

5 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
14 Pri 09:17 Vetura , Gjilan

Passat Phaeton 2009

7 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
31 Mar 15:03 Vetura , Mitrovicë

Phaeton 3.0

3 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
27 Mar 19:25 Vetura , Prishtinë

VW Volkswagen Phaeton 2007 3.0 TDI Dizel 225 PS

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | VW Volkswagen Phaeton | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione