Klinë | Makina | Vetura | VW Volkswagen | Polo

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje Klinë,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | VW Volkswagen Polo | Klinë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

31 Mar 16:16 ,

Polo 3

50 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
20 Jan 23:21 ,

Gjindet ne gjermani

1 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Jan 22:17 ,

VW Polo 1.6 DIESEL HIGHLINE AUTOMATIK 2010

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Sht 12:25 ,

Pershendetje

3 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
26 Gush 21:22 ,

FLM U SHITTT

999 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
20 Qer 21:53 ,

SHITET POLO

3 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Qer 19:33 ,

Polo 1.4

1 600 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
19 Dhj 16:26 ,

VW Polo benzin

1 000 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
05 Dhj 16:46 ,

VW Polo benzin -99

1 250 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
22 Nën 20:30 ,

VW Polo dizel

450 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
02 Gush 17:36 ,

Shes pollon 1.4dizell rigjistrim deri fund muj 11

850 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
31 Korr 19:20 ,

Shes pollon urgjent 1.4 dizell urgjent

850 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
27 Korr 13:43 ,

Shes pollon urgjent 1.4 dizell urgjent urgjent

950 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
25 Korr 17:41 ,

shes polon 1.4 dizell

700 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
23 Korr 19:08 ,

Shes pollo urgjent 1.4 dizell urgjent

950 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 0 - 4 999
17 Korr 22:38 ,

Shes polon 1.4 dizell

830 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
17 Korr 18:29 ,

Shes pollo urgjent 1.4 dizell urgjent urgjent

950 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
16 Korr 14:08 ,

Shes pollo urgjent 1.4 dizell urgjent urgjent

950 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
14 Korr 18:41 ,

Shes pollo urgjent urgjent 1.4 dizell

950 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 0 - 4 999
13 Qer 21:23 ,

Wv polo 1.6 benzin viti 98.

1 350 EUR Price Reduced

Viti: 1998
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Pri 15:46 ,

Polo

1 600 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
25 Mar 20:23 ,

Shes vetura

900 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 0 - 4 999
08 Jan 16:04 ,

Polo 1.9 SDI

Viti: 2001
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
17 Dhj 19:42 ,

Polo 1.6 qmimi me marrveshje

Viti: 2010
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
17 Dhj 14:10 ,

Polo 1.6

Viti: 2010
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
11 Dhj 13:49 ,

Polo 1.4 benzin

1 400 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
08 Nën 17:48 ,

Polo 1.4 benzin tip top

1 200 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
28 Pri 21:16 ,

VW Polo

600 EUR

Viti: 1985
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
25 Pri 13:21 ,

Polo

2 000 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
10 Mar 20:39 ,

polo 1.4 benzin shitet ose nderrohet

550 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
22 Jan 17:59 ,

Polo

3 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
17 Jan 21:54 ,

Shes polo 2013

Viti: 2013
Kilometrazha: 0 - 4 999
09 Dhj 13:07 ,

antoni

1 000 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 0 - 4 999
08 Dhj 11:15 ,

antoni

1 000 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 0 - 4 999
07 Dhj 22:13 ,

antoniii

1 000 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 0 - 4 999
30 Sht 18:04 ,

Shitet Vetura VW Polo 1.0..1995

900 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
28 Sht 19:07 ,

Shitet VW Polo 1.0.1995.

900 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
18 Korr 20:18 ,

Shitet

4 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
06 Mar 11:22 ,

Vw polo

900 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
04 Mar 20:22 ,

ndrojj pitbull md far kerri te vogel

Viti: 2000
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
20 Jan 17:56 ,

Polo 1.6 TDI

8 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
14 Dhj 20:24 ,

shes polo dhe golf II

Viti: 1996
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
09 Tet 20:28 ,

VW Polo 1.2 d shum e mir

7 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
18 Sht 16:54 ,

Polo 1.4 TDI

3 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Gush 13:15 ,

Vetura ne shitje

1 850 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Korr 14:13 ,

Polo 1.6 Benzin

1 000 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
26 Korr 23:06 ,

Me marrveshje

Viti: 2002
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
21 Mar 19:35 ,

shes polon

9 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
14 Jan 10:37 ,

Shes polon 1vite rks

3 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 30 000 - 34 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | VW Volkswagen Polo | Klinë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione