Prishtinë | Makina | Vetura | VW Volkswagen | Polo

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje Prishtinë,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | VW Volkswagen Polo | Prishtinë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 10:21 ,

VW POLO 2011 1.6 TDI NGA ZVICRRA

5 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:05 ,

Volkswagen Polo

5 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 09:47 ,

Vw Polo 1.6Tdi 2011����

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:01 ,

POLO CROS 1.9 TDI BLUMOTION VITI 2008

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 08:47 ,

Vw Polo 1.6Tdi 2011����

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:19 ,

polo 1.4 benzin automatik

4 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 20:43 ,

POLLO 1.2 TSI BENZIN DSG AUTOMATIK V.P 2010

7 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:20 ,

POLO 1.4 - BENZIN - REGJISTRIM - 7 - MUAJ

3 300 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 20:17 ,

Shitet Polo ne gjendje te shkelqyer - 2011

7 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:11 ,

Volkswagen pollo 1.2B 2003

2 990 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 17:45 Shitorja ,

VW POLO 1.4 TDI 2016

Viti: 2016
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 17:44 Shitorja ,

POLO 1.2 TDI ME DOGAN HOMOLOGIM 2012

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 17:30 ,

POLO 1.6 DSG AUTOMATIK DIZEL 2012

7 200 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 16:15 ,

Shiten Karrikat per Pollo 2002-2008

100 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Dje 15:21 ,

POLO 1.2 MANUAL

1 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 15:20 ,

POLO GTI

1 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 15:18 ,

POLO CROSS 1.6 AUTOMATIK 151.XXXKM

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 14:46 ,

Shitet Polo 1.6 TDi -2010

6 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 14:20 ,

VW POLO 1.4 B 2001 RKS

Viti: 2001
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 14:17 ,

VW POLO 1.2B

2 990 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 14:05 ,

VW Polo1.2 benzin

2 990 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 13:07 ,

Shes Volkswagen Polo 1.4 TDI viti i prodhimit 2002

3 450 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 12:56 ,

Polo 1.4 TDI

1 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 11:57 ,

VW Polo 1.2 benzin

2 990 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 10:43 ,

POLLO AUTOMATIK 1.6 TDI V 2012 ISAPOARDHUR

1 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 10:18 ,

VW Polo 1.6 TDI 2011 Me dogan

6 600 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 00:58 ,

POLO 1.6 TDI 2018 full 60.000km full kasko

14 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
16 Pri 22:58 ,

VW POLO 1.4 GTI 180PS DSG 2011 NGA ZVICRA

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
16 Pri 15:57 ,

Shiten Fellnet 16qe Per Pollo 2010

170 EUR Price Reduced

Viti: 2010
Kilometrazha: 0 - 4 999
16 Pri 15:17 ,

Volkswagen Polo 1.2b 2003

2 990 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
16 Pri 12:51 ,

Shitet Polo 1.2 ngjendje te rregullt

3 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Pri 16:08 ,

Vw Polo 1.3 GT coupe

1 250 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
14 Pri 18:55 ,

POLO GTI DSG 180 PS Viti 2013 ������������

7 700 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
14 Pri 18:42 ,

Shitet

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
14 Pri 18:10 ,

VW Polo 1.2 Tdi Bluemotion 2012

5 555 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
14 Pri 13:41 ,

Polo 1.4-TDI

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
14 Pri 12:19 ,

POLO 1.4 90PS 2015 ME DOGAN

9 200 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
13 Pri 00:08 ,

WV POLO 1.6 TDI AUTOMATIK MODEL MATCH

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Pri 17:17 ,

Shitet VW POLO 2010 HIGHLINE

4 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
11 Pri 21:36 ,

Shitet polo 1.4 dizell vp 2009

1 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
11 Pri 16:44 ,

Shitet

Viti: 2012
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
10 Pri 22:26 ,

Rent a Car Polo 2012 Automatik

25 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
10 Pri 22:23 ,

Polo 1.4 , 16 V , 2012 Automatik

25 EUR / muaj

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | VW Volkswagen Polo | Prishtinë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione