Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura | VW Volkswagen | Polo

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Shitet | Vetura | VW Volkswagen Polo | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 18:07 Shitorja ,

POLO DIESEL 1.4 TDI ME KLIM EXTRA E RUJT PA AS NI VREJTJE

4 450 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 18:00 ,

Blej Vetura Rks Aksidentuar Defekt pa Dogan Etj

Viti: 2007
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 17:33 ,

Vw Polo 1.6Tdi 2011����

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 17:32 ,

Vw Polo 1.6Tdi 2011����

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:31 ,

Polo 1.4 TDI 2016

8 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 17:31 ,

Polo 1.4TDI Bluemotion Highline 2015

8 800 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
Sot 17:31 ,

Polo 1.6

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 17:31 ,

Polo 1.6 Diezel

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 17:15 ,

VW Polo 1.9 TDI

1 EUR Price Reduced

Viti: 2004
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 17:09 ,

VW POLO 1.4 B 2001

Viti: 2001
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 17:04 ,

POLLO 1.2 TSI BENZIN DSG AUTOMATIK V.P 2010

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:55 ,

Polo 1.9 TDI 2007 rks 10 muaj model GOAL 3 qelsa

4 999 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 16:41 ,

Polo

8 400 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 16:37 Shitorja ,

VW Polo 1.2 TSI,Benzin

4 900 EUR Price Reduced

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 16:20 ,

Polo 1.6 Bluemotion 2011 model TEAM

6 300 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 16:11 ,

Polo 6 R line 1.2 tdi me dogan edhe homologim munci edhe ndr

1 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:57 ,

Polo 1.4 TDi 2007

3 450 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:29 ,

vw polo pa dogan

1 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:11 ,

Polo 1.6 Diezel

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 15:11 ,

Polo 1.6 Diezel

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 15:11 ,

Polo 1.6 Diezel

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 15:07 ,

Shitet-Ndrrohet Polo-DizelI-1.9--96Viti-regj-6muj

2 100 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:07 ,

VW POLO 1.2 Tdi Comfortline Doganuar 2011

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 14:47 Shitorja ,

Volkswagen Polo 1.6 Dizel

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:25 ,

POLO CROS 1.9 TDI BLUMOTION VITI 2008

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 14:16 ,

POLO 1.9 TDI

3 800 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 14:15 ,

VV POLO 1.4 TDI BLUMOTION VITI 2016

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 14:15 ,

POLO 1.9 TDI

3 800 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 13:59 ,

Polo mk2 Benzin 1.3. Regjistrim deri me 09.06.2021

350 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
Sot 13:42 ,

VW Polo 1.6 TDI 2011 Me dogan

6 600 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:39 ,

WV POLO

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 13:38 ,

VW Polo 1.2 Benzin Viti 2002 RKS 10 Muaj

1 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:29 ,

POLO 2006 RKS

1 050 EUR Price Reduced

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:20 ,

Shiten Karrikat per Pollo 2002-2008

100 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 12:16 Shitorja ,

VW POLO 1.2TDI 2012 Modeli STYLE RKS

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:07 ,

VW Polo 1.4 TDI. Viti 2005 Manuel RKS

4 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:45 ,

Shitet Polo 1.9 Dizell

3 800 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:40 ,

Vw Polo 1.2 TDI 55kw model 2014

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 10:13 ,

Vw Polo Cross Tdi

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 10:07 Shitorja ,

VW POLO 6R 1.4 GTI 2012 180 PS

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 09:33 ,

Volkswagen Polo

5 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 09:33 ,

Polo ne gjendje perfekte

3 105 EUR Price Reduced

Viti: 2003
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 09:23 ,

polo 1.9 SDI vp 2004

3 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 09:18 ,

Polo 1.6TDI klim abs viti 2011 e sapodoganuar

6 950 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:14 ,

VW Polo 1.6 TDI

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 07:38 ,

POLO 1.4 90PS 2015 ME DOGAN

9 200 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 04:03 ,

VW POLO 1.4 GTI 180PS DSG 2011 NGA ZVICRA

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Shitet | Vetura | VW Volkswagen Polo | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione