Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

audi a3 - VW Volkswagen Të gjitha në Kosovë

Golf , 687
Passat , 188
T3 , 5
T4 , 16
T5 , 27
T6 , 2
181 , 1
Beetle , 10
Bora , 24
Caddy , 107
CC , 9
Fox , 2
ID.3 , 1
Jetta , 16
LT , 2
Lupo , 5
Phaeton , 3
Polo , 55
Scirocco , 4
Sharan , 3
T2 , 2
Tiguan , 13
Touareg , 14
Touran , 49
up! , 2
Vento , 7

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe audi a3,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj audi a3 Të gjitha | Vetura | VW Volkswagen | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Dje 09:45
Linku:
Vetura , Prishtinë

Golf 7 Automatik - super gjendje pak kilometra

15 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 100 000 - 109 999

Sot 00:29 Vetura , Pejë

Golf 6 GTD DSG

12 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:33 Vetura , Mitrovicë

Shitet Toka

Viti: 2007
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Dje 22:35 Vetura , Prishtinë

GOLF 2 ME 185MI KILOMETRA 1 PRONAR NGA ZVUCRA RKS

2 400 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 22:32 Vetura , Skenderaj

VW UP 2016 Me Dogan 90mi km

Viti: 2016
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
Dje 20:48 Shitorja Vetura , Prishtinë

VW GOLF 8 2.0 TDI LIFE / DSG / 2020 / ME DOGAN

24 900 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Dje 20:29 Vetura , Prishtinë

VW POLO FACE LIFT 1.4 TDI I DOGANUAR 2015

7 400 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:29 Vetura , Prishtinë

VW GOLF 7.5 TDI DSG AUTOMATIK I DOGANUAR 2019

15 400 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:36 Vetura , Prishtinë

Golf 7 GTI 2014 (automaik)

14 400 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 19:34 Vetura , Prishtinë

SHITET GOLF 7

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:33 Vetura , Prishtinë

SHITET GOLF 7 2.0 TDI AUTOMATIK

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:33 Vetura , Prishtinë

SHITET POLO 1.6TDI AUTOMATIK

Viti: 2018
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Dje 18:55 Vetura , Prishtinë

BLEJM VETURA TE AKSIDENTUARA

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 18:54 Vetura , Skenderaj

Blejm vetura

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 18:54 Vetura , Prishtinë

Blej vetura te aksidentuara

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 18:53 Vetura , Prizren

Blejm vetura te aksidentuara

Viti: 2005
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 18:53 Vetura , Gjakovë

Blejm vetura te aksidentuara

Viti: 2002
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
Dje 18:53 Vetura , Prishtinë

Blejm vetura

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 18:53 Vetura , Prishtinë

BLEJM VETURA TE AKSIDENTUARA

Viti: 2008
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 17:28 Vetura , Prishtinë

VW TOUAREG 3.0 TDI,RKS,4X4,FULL EXTRA 2006

5 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 17:12 Vetura , Ferizaj

VW Polo 1.4 TDI 2015 me dogan Auto Faiku

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 17:09 Vetura , Ferizaj

VW Golf 7.5 Variant 1.6 TDI 2017 ����

Viti: 2017
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Dje 16:28 Vetura , Prishtinë

Vw Polo -7- 1.4 TDI viti 2016-facelift-me Dogane te pagume

8 800 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 16:27 Vetura , Vushtrri

VW Caddy 2.0 SDI (Dizell)/Pa DOGAN

2 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 15:20 Shitorja Vetura , Prishtinë

Rent A Car Dardania +38345880888 Cmimi nga 19.99 E

Viti: 2018
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Dje 14:43 Vetura , Prishtinë

VW Touran - Automatik - 2013 - 1.6 Diesel - 105 PS

13 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 13:59 Vetura , Prishtinë

VW TOURAN - 1.9 DIZELL TDI - AUTOMATIK DSG - VITI 2006 -

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 13:59 Vetura , Prishtinë

VW POLO R-LINE 2011 1.2 TDI BLUEMOTION RKS Gjendje PERFEKTE

7 250 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 11:51 Vetura , Drenas

Golf 7 2.0Tdi Automatik 2015 Pa Dogan

Viti: 2015
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 11:18 Vetura , Prishtinë

Bosch me leter grryse

100 EUR

Dje 10:56 Vetura , Prizren

VW Golf 5 2.0 TDI Manuel RKS

5 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 10:34 Vetura , Mitrovicë

FELLNE ME GOMA TVERES PER AUDI A4 GOLF 5/6/7 PASSAT TOURAN

250 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 10:33 Vetura , Prishtinë

VW POLO | 1.4 TDI Bluemotion | 2008

5 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 10:33 Vetura , Mitrovicë

SHITEN GOMAT E DIMRIT PER GOLF 4 AUDI A3 POLO BORA SHKODA

170 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 10:19 Vetura , Pejë

Golf 1.9 TDI

1 400 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 10:15 Vetura , Prizren

VW GOLF 8 2.0 TDI Automatik Me Dogan 91xxx Km ( Ndrrohet )

31 000 EUR

Viti: 2021
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
Dje 09:46 Vetura , Prishtinë

VW GOLF 7.5 R-LINE DSG me dogan

16 500 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 09:45 Vetura , Prishtinë

Golf 7 Automatik - super gjendje pak kilometra

15 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Dje 09:40 Vetura , Prishtinë

PickUp Caddy 1.9 TDI 2004

3 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
27 Sht 22:30 Vetura , Prishtinë

VW GOLF 7.5 R-LINE AUTOMATIK

16 500 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Sht 20:49 Vetura , Prishtinë

Golf 3 1.9 tdi me klim pa dogan

880 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
27 Sht 20:25 Vetura , Gjilan

Vw polo 2001

3 400 EUR Price Reduced

Viti: 2001
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
27 Sht 17:12 Vetura , Pejë

Blej vetura te aksidentuara

27 Sht 16:46 Vetura , Prishtinë

Shitet Golf 6

9 650 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
27 Sht 13:02 Shitorja Vetura , Prishtinë

Rent a Car Dukagjini

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Sht 10:11 Vetura , Pejë

Passat 1.9 TDI viti 2002 RKS 8 Muaj

3 800 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
27 Sht 10:09 Vetura , Pejë

Golf 7 2.0 TDI 4X4 viti 2015 model 2016 Pa Dogan

8 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Sht 10:09 Vetura , Pejë

Kamioneta T4 2.4 Diesel 6 Ulse 1 VIT RKS

2 500 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Sht 10:06 Vetura , Pejë

Golf 3 1.9 sdi

1 200 EUR Price Reduced

Viti: 1994
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
26 Sht 21:45 Vetura , Besianë

motor golf 5 2.0 tdi

1 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
26 Sht 10:35 Vetura , Prishtinë

Paisje kunder qenve endacak

16 EUR Price Reduced

Viti: 2020
Kilometrazha: 20 000 - 24 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj audi a3 | Të gjitha | Vetura | VW Volkswagen | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


  • audi a3 në kategorinë Autopjesë dhe Pajisje
  • Audi a3 në kategorinë Vetura | BMW | 335 | Seri 3
  • Audi a3 në kategorinë Vetura | MINI | Cooper
  • Audi A3 në kategorinë Makina
  • audi a3 në kategorinë Vetura | Mercedes-Benz | ML-Class
  • audi a3 në kategorinë Vetura | BMW | X6 | X-modele
  • audi a3 në kategorinë Vetura | Mercedes-Benz | E 270 | E-Class
  • Audi A3 në kategorinë Vetura | Renault | Megane
  • Audi a3 në kategorinë Makina
  • Audi a3 në kategorinë Vetura | Hyundai

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione