Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura VW Volkswagen Sharan Të gjitha në Kosovë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | VW Volkswagen Sharan | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 09:32 Vetura , Gjakovë

SHARAN TDI 7 ulse rks 1.9 disell

3 400 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
Sot 06:07 Vetura , Drenas

shitet Sharan 1.9 automatik, dizel, viti 2000

2 900 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Sot 05:56 Shitorja Vetura , Mitrovicë

Sharan 1.9 Tdi 7 ulse automatik

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 05:27 Shitorja Vetura , Prishtinë

Rent a Car Dardania +38345880888 WV Sharan

Viti: 2014
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Online
Sot 05:25 Vetura , Vushtrri

SHES NDRROJ SHARAN 1.9 TDI 6 shpejci 7 ULSE

Viti: 2005
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 16:39 Shitorja Vetura , Gjakovë

VW SHARAN 2.0TDI DSG 7 ULSE - i sapo Doganuar ����

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online
Dje 00:20 Vetura , Shtërpcë

VW Sharan

3 700 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
30 Sht 23:26 Vetura , Lipjan

Sharan 1 9 tdi

2 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
30 Sht 09:58 Vetura , Gjakovë

Sharan TDI 1.9 RKS 7 ulse

Viti: 2000
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
29 Sht 23:42 Vetura , Mitrovicë

Sharan 2.0 tdi dsg 7 ulse

1 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
29 Sht 15:05 Vetura , Gjakovë

SHARAN TDI 2000 RKS 1.9 disell

Viti: 2000
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
27 Sht 20:17 Vetura , Prishtinë

Sharan

13 900 EUR

24 Sht 22:18 Vetura , Pejë

shitet ndrim nuk bojm

1 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
24 Sht 22:18 Vetura , Pejë

7 Ulse Sharan

Viti: 2007
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
24 Sht 20:43 Vetura , Prishtinë

I SHITUR ��

4 100 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
24 Sht 20:33 Vetura , Gjakovë

Sharan TDI 1.9 RKS 2000

Viti: 2000
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
22 Sht 16:09 Vetura , Viti

Volkswagen Sharan 2015 Tabela Angleze

5 200 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
17 Sht 15:00 Vetura , Prishtinë

VW Sharan Volkswagen 2012

3 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
15 Sht 16:52 Vetura , Pejë

Sharan

5 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
12 Sht 18:16 Vetura , Klinë

Sharan 2011

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Sht 11:18 Vetura , Prishtinë

Vetura ne shitje

3 990 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
31 Gush 19:01 Vetura , Rahovec

Sharan

4 550 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
31 Gush 19:00 Vetura , Rahovec

Sharani

4 550 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
31 Gush 18:48 Vetura , Rahovec

Sharani

4 800 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
28 Gush 02:26 Vetura , Prishtinë

Shitet Sharan

6 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
21 Gush 19:03 Vetura , Malishevë

Shitet vw Sharan 2013

11 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
21 Gush 12:42 Vetura , Drenas

Transmision automatik/ Menjaq automatik Sharan 1.9 viti 2000

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
18 Gush 15:59 Vetura , Viti

Wolkswagen Sharan 2015 Tabela Angleze

5 200 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
18 Gush 03:59 Vetura , Rahovec

Sharan

4 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
14 Gush 20:02 Vetura , Rahovec

Shitet sharani

4 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
14 Gush 14:34 Vetura , Fushë Kosovë

VW Sharan 1.9 TDI 2005

Viti: 2005
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
07 Gush 03:14 Vetura , Malishevë

Shitet sharan 1.9 dizel TDI

Viti: 2002
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
03 Gush 21:33 Vetura , Lipjan

Shitet Sharani

3 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
28 Korr 00:42 Vetura , Gjakovë

Sharan 1.9 TDI

26 Korr 18:26 Vetura , Gjilan

WV SHARAN 1.9 TDI

4 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
26 Korr 16:25 Vetura , Drenas

Shitet vetura Sharan 2016

18 250 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
17 Korr 04:39 Vetura , Besianë

Shitet sharani i aksidentum

1 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
14 Korr 06:22 Vetura , Rahovec

Sharan

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
13 Korr 19:52 Vetura , Drenas

Shitet sharani

1 950 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Korr 11:36 Vetura , Lipjan

Shes sharan 2.0 benzin viti 1999 rks 7 ulse

1 450 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Korr 20:57 Vetura , Pejë

����SHITET

1 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
01 Korr 00:16 Vetura , Pejë

�� SHITET SHARANI

1 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
29 Qer 10:10 Vetura , Pejë

Shitet Sharani

6 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
25 Qer 11:56 Vetura , Prishtinë

Sharan 1.9 TDI 2 t'kuqe

1 400 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
22 Qer 17:43 Vetura , Prishtinë

Shitet VW SHARAN 2002

2 500 EUR

20 Qer 16:05 Vetura , Vushtrri

Shes sharan ne gjendje shum te mir extra i rujtum

Viti: 1996
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
12 Qer 19:38 Vetura , Dardanë

Shitet sharan 2.8 benzin pa dogan

1 200 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Qer 09:19 Vetura , Pejë

Shitez sharani

1 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
06 Qer 15:59 Vetura , Prishtinë

Shitet VW SHARAN 2002

2 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
06 Qer 10:10 Vetura , Ferizaj

Shitet vetura

4 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 450 000 - 499 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | VW Volkswagen Sharan | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione