Fushë Kosovë | Makina | Vetura | VW Volkswagen | Sharan

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje Fushë Kosovë,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | VW Volkswagen Sharan | Fushë Kosovë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

19 Mar 15:50 ,

Shitet Sharani 1.8 Benxin

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
03 Mar 13:54 ,

shes pjest per wv sharan automatik

Viti: 2002
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
05 Shk 16:04 ,

1.9 diesel

1 000 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
27 Tet 22:03 ,

SHARAN 1.9 TDI

5 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
27 Tet 21:53 ,

SHARAN 1.9 TDI

5 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
20 Sht 17:32 ,

Shitet Sharan Tdi Me DI te kuqe

Viti: 2000
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
10 Gush 10:36 ,

VW SHARAN 1.9 TDI

5 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
09 Korr 21:59 ,

SHARAN 1.9 TDI

6 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
09 Pri 15:28 ,

VW Sharan 1.9 TDI

6 100 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
23 Shk 12:17 ,

SHARAN 1.9TDI 8MUJ REXHISTRIM

2 600 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
08 Shk 11:27 ,

Shitet urgjent 2700 ero regj 8 muj goma dimri

2 700 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
04 Shk 10:34 ,

Shitet urgjent 250 ero per pjes ose heker

250 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 0 - 4 999
30 Jan 08:52 ,

Sharan 1.9 TDI

Viti: 1998
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Jan 17:44 ,

Sharan

6 100 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
09 Nën 22:28 ,

Shitet vw Sharan 2002 1.9 TDI me dy te kuqe

Viti: 2002
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
03 Nën 21:30 ,

VW Sharan

6 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
01 Nën 18:56 ,

VW Sharan

6 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
01 Nën 18:34 ,

VW Volkswagen Sharan

6 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
29 Sht 17:57 ,

Sharan -03

4 900 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Sht 22:50 ,

Vw sharan 1.9TDI nga gjermania

1 199 EUR Price Reduced

Viti: 1998
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
05 Mar 18:28 ,

Shiten Veturat

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
23 Gush 19:12 ,

sharan i spoardhur nga anglia 2003 1.9 tdi

1 650 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
04 Korr 22:39 ,

Shitet vetura

4 800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
27 Qer 21:24 ,

VW Sharan TDI

3 200 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
29 Tet 18:27 ,

shitet

5 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 0 - 4 999
28 Maj 12:07 ,

Sharan 1.9 TDI

3 500 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
05 Shk 18:12 ,

Sharan 1.9 TDI

4 800 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Shk 14:00 ,

VW Sharan 1.9dizel

3 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Shk 16:14 ,

Sharan automatik

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
24 Jan 18:22 ,

Wv sharan disel rks

3 400 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
12 Tet 22:35 ,

Sharan tdi me dy te kuqe

5 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
12 Gush 15:51 ,

VW sharan 1.9 tdi automatik

4 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | VW Volkswagen Sharan | Fushë Kosovë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione