Prishtinë | Makina | Vetura | VW Volkswagen | Sharan

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje Prishtinë,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | VW Volkswagen Sharan | Prishtinë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Dje 19:03 ,

VW SHARAN 1.9 TDI - RKS - 7 ULESE

2 250 EUR Price Reduced

Viti: 2000
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 17:33 ,

SHARAN 1.9 TDI 6 shpejci 7 ulse

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 08:22 ,

Shitet Sharan 1.9 TDI Automatik - 2001

3 750 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
13 Pri 13:06 ,

sharan pa dogan

2 100 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
16 Mar 19:30 ,

1.9 tdi ardhur tash nga jashte

1 250 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
02 Mar 22:03 ,

Shitet ose ndrrohet

Viti: 2003
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
02 Mar 09:37 ,

USHIT FLM MERRJP

999 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
22 Shk 16:23 ,

sharan 7 ulse

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
22 Shk 16:22 ,

volkswagen sharan 225 pk full option

18 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
22 Shk 12:57 ,

Shitet sharani 1.9 TDI per marakli

2 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
21 Shk 15:04 ,

Shes sharan ose ndrroj

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
21 Shk 14:33 ,

Shes Sharan

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
21 Shk 13:22 ,

Shes Veturen Sharan

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
21 Shk 12:33 ,

Shitet sharani 1.9 TDI

1 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
21 Shk 09:32 ,

Shitet sharani 1.9 TDI top gjendje

1 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
08 Shk 18:59 ,

Shes Sharon

3 350 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
04 Shk 10:21 ,

Vw Sharan, 1.9 TDI Trendline, Modeli 2009, 7 ulse

6 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
17 Jan 09:17 ,

Shitet Sharan Facelift

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Jan 13:40 ,

1.9 tdi 81kw ardhur tash nga jashte

840 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
14 Jan 12:42 ,

1.9 tdi 81kw ardhur tash nga jashte

840 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
14 Jan 12:29 ,

1.9 tdi81kw ardhe tash nga jashte

840 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
14 Jan 12:10 ,

1.9 tdi klimtronik ardhur tash nga jashte

840 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
24 Dhj 17:46 ,

sharan 1.9 diesel rks 7 ulse karrigat me nxemje

3 400 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
15 Dhj 12:49 ,

Shitet Sharan Facelift Diesel 2006

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Dhj 23:05 ,

Shitet Sharan Facelift

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Dhj 22:10 ,

Shes VW SHARAN 2.0 TDI

9 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Dhj 16:25 ,

Sharan Dizel 1.9 Viti 2000 Manual 7 ulse RKS

2 400 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
12 Nën 16:34 ,

sharan

3 250 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
26 Tet 19:16 ,

Shitet sharani

1 850 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
22 Tet 21:09 ,

vw sharan 1.9 Tdi

3 600 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
10 Tet 16:55 ,

Sharan 2005

1 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
07 Tet 17:08 ,

Shes veturen

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
29 Sht 20:32 ,

Shitet Sharan 2012 2.0

11 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
20 Sht 22:43 ,

VW Sharan 2011 me 170 mi km te garantuara

13 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
16 Sht 22:15 ,

Shitet ndrrohet

1 800 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
09 Sht 09:37 ,

shitet sharani 1.9 tdi rks dej nshkurt 2021

1 800 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
06 Sht 20:47 ,

shitet ndrrohet 1.9 tdi rks 17 01 2021 1800

1 800 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
06 Sht 06:49 ,

Shitet sharani 1.9 tdi rks 1-17-2021 aksion 1800

1 800 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
05 Sht 15:38 ,

aksion 1800 sharani 1.9 tdi rks 17 01 2021

1 800 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
31 Gush 10:43 ,

VW sharan 1.9Tdi

3 600 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
29 Gush 19:06 ,

Vw sharan 1.9Tdi

3 600 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
26 Gush 12:45 ,

Shes VW Sharanin "Business class"

5 000 EUR Price Reduced

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Gush 09:33 ,

Shitet ne gjendje te mir 1,9 TDi .e i kuqe

1 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
01 Gush 08:53 ,

Shitet vw SHARAN

14 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
31 Korr 19:18 ,

VW Sharan dizel

4 600 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
30 Korr 14:26 ,

Shes sharan 1.9 tdi

2 500 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 350 000 - 399 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | VW Volkswagen Sharan | Prishtinë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione