Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura | VW Volkswagen

Golf , 61891
Passat , 20285
T3 , 668
T4 , 4945
T5 , 1629
T6 , 151
181 , 161
Amarok , 105
Beetle , 311
Bora , 1264
Buggy , 24
Caddy , 7586
CC , 328
Corrado , 49
Crafter , 225
Eos , 32
Fox , 168
Iltis , 6
Jetta , 2330
Käfer , 13
LT , 628
Lupo , 411
New Beetle , 70
Phaeton , 130
Polo , 4812
Routan , 5
Santana , 13
Scirocco , 68
Sharan , 956
T1 , 26
T2 , 1678
Taro , 5
Tiguan , 1023
Touareg , 843
Touran , 5150
up! , 59
Vento , 934
XL1 , 14
Model tjetër , 1038

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Shitet | Vetura | VW Volkswagen | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

13 Maj 05:21
Linku:
,

Golf 7 GTD

1 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Maj 10:33
Linku:
,

Golf 6+ dsg

7 100 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
01 Maj 12:15
Linku:
,

Passat B8 1.6 TDI(DI) Tkuqe

15 100 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
Dje 17:58
Linku:
,

Tiguan 4x4 Automatic 160.000 km

Viti: 2016
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
13 Maj 17:55
Linku:
,

Touran 2.0 TDI Automatik

9 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999

Sot 07:59 ,

Shitet Golf 4 1.9 TDI i vitit 1999 RKS deri 12/2021

3 500 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 07:59 ,

PASSAT B8 2.0 TDI BLUEMOTION DSG Targa GJERMANIS 2018

11 900 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 07:59 ,

Vw Lupo 1.0 . Llupo

1 300 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 07:56 ,

Yamaha 1300 MidnightStar viti 2012 RKS���� *ÇMIMI FIX*

7 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
Sot 07:55 ,

Golf 6 1.4 TFSI (TFSI)

8 300 EUR Price Reduced

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 07:54 ,

shitet ndrrohet vp 2000 clim rks

2 999 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 07:54 ,

Shitet Golf VI 1.6 TDI Viti 2011 Me Dogan Homologim

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 07:51 Shitorja ,

Blejm Vetura Gjtih Regjioni e Kosoves 24/7 Onlie

13 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 07:51 ,

Vw caddy 1.9 tdi 5 ulse dsg

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 07:51 ,

Caddy pikap cady 2.0. Tdi 4×4 nga Ch

6 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 07:50 ,

Vw passat b7 pa dogan

4 EUR Price Reduced

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 07:50 ,

Caddy pikap cady 2.0 sdi

3 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 07:50 Shitorja ,

Blejm Vetura Gjtih Regjioni e Kosoves 24/7 Onlie

8 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 07:50 ,

Shitet Golf 4 1.9 TDI viti 2003 RKS 10/2021

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 07:49 ,

Shitet VW Passat 2.0 TDI Highline Viti 2006 RKS

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 07:49 Shitorja ,

Vw Golf 6 2.0 GTD

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 07:49 Shitorja ,

Vw Passat 1.6 TDI

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 07:49 Shitorja ,

Vw Sharan 2.0 TDI

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 07:48 Shitorja ,

Vw Passat 2.0 TDI

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 07:48 ,

Vw Polo 1.6Tdi 2011����

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 07:48 Shitorja ,

Vw Sharan 2.0 TDI

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 07:47 ,

U shitt VW Golf VII 2.0Tdi 2015����

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 07:47 Shitorja ,

VW Passat 1.6 TDI

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 07:47 Shitorja ,

VW Passat CC 2.0 TDI

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 07:47 ,

Golf V 1.9Tdi 2009

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 07:46 ,

U Shittt Vw Golf VI 2.0Tdi 2012 Dsg

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 07:46 Shitorja ,

Vw Touran 2.0 TDI Automatik

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 07:46 ,

VW Touran 2.0Tdi 2015

Viti: 2015
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 07:46 ,

Vw Golf VII 1.6Tdi 2018����

Viti: 2018
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 07:46 Shitorja ,

Vw Sharan 2.0 TDI Automatik

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 07:46 Shitorja ,

Vw Golf 7 1.6 TDI Bluemotion

Viti: 2016
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 07:46 ,

Vw Polo 1.6Tdi 2011����

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 07:46 ,

Caddy 1.9Tdi Max 2008

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 07:45 Shitorja ,

Vw Sharan 2.0 TDI Automatik

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 07:45 Shitorja ,

VW Touran 1.6 TDI

Viti: 2013
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 07:45 ,

golf 1 1.6 dizell

Viti: 70-at
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 07:44 ,

GOLF 7 1.6 TDI NDRRIMI I MUNDSHËM

9 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 07:41 ,

GOLF 4 BENZIN 1.4,RKS,KLIME,2003

3 800 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 07:41 ,

Golf 2,turbo dizell 1.6,rks edhe 6 MUAJ, 1987

1 100 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 07:35 ,

Passt

11 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 07:34 ,

Pollo ne shitje

Viti: 2016
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 07:32 ,

Shitet VW Caddy - 2.0 SDI me klim 2008

4 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 07:30 Shitorja ,

VW Passat CC 2.0 TDI

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Shitet | Vetura | VW Volkswagen | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione