Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

VW Volkswagen në shitje - Zgjidhni më të mirin për ju!

Golf , 67906
Passat , 22556
T3 , 745
T4 , 5452
T5 , 1947
T6 , 191
181 , 171
Amarok , 131
Arteon , 9
Beetle , 358
Bora , 1386
Buggy , 27
Caddy , 8855
CC , 369
Corrado , 49
Crafter , 290
e-Golf , 92
Eos , 44
Fox , 180
ID.3 , 2
ID.4 , 1
Iltis , 7
Jetta , 2596
Käfer , 14
LT , 693
Lupo , 450
New Beetle , 73
Phaeton , 146
Polo , 5407
Routan , 5
Santana , 12
Scirocco , 74
Sharan , 1021
T1 , 26
T2 , 1807
Taro , 7
Tiguan , 1267
Touareg , 926
Touran , 5639
up! , 76
Vento , 995
XL1 , 15
Model tjetër , 1193

Ne kemi një sërë veturash VW Volkswagen në shitje të modeleve dhe viteve të ndryshme prodhimi në gjithë Kosovën.


Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar VW Volkswagen automatik, manual, me doganë apo pa doganë, në këtë kategori ju mund të gjeni VW Golf, VW Passat, VW Tiguan, VW Polo dhe seri të tjera të VW Volkswagen në shitje.

Dje 11:42
Linku:
,

VW GOLF 7 2.0 Dizel Highline

12 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Maj 03:06
Linku:
,

WV CADI SDI 2.0

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 12:38
Linku:
Shitorja ,

PASAT B7 KARAVAN 2.0TDI AUTOMATIK 2011

8 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 16:52
Linku:
,

** WW CADY 1.9 TDI KLIM RKS NDRRIM I MUNSHUM 044280873

2 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
16 Maj 17:32
Linku:
,

Passat 2.0

20 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 150 000 - 159 999

Dje 23:58 ,

Shitet Polo

1 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 23:14 ,

Golf VII 2.0 TDI Automatik DSG ME DOGAN

1 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 23:14 ,

Shitet polo Rks me Klime

1 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:27 ,

VW TOURAN 1.6 TDI DSG BLUEMOTION MODEL CUP

1 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:14 ,

Golf 7 highline bluemotion 2.0 dsg automatik

1 EUR Price Reduced

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:38 ,

Pjes per passat

1 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:24 ,

Ww caddy 2.0 sdi viti 2008 pa dogan

1 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:02 ,

T4 Transporter Rks 4 Muaj - 96

1 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 300 000 - 349 999

Po kërkoni një veturë VW Volkswagen të shkëlqyeshme me një çmim të arsyeshëm? Mos shikoni më tej! I gjithë inventari ynë është i përditësuar dhe i disponueshëm në internet dhe ne vazhdimisht shtojmë vetura të reja në listat tona, kështu që kontrolloni vazhdimisht për të parë se çfarë ka të re.


MerrJep numëron mijëra shpallje për VW Volkswagen në shitje të postuara nga persona fizik, sallone të veturave si dhe direkt nga pronarët e veturave. Pavarësisht nevojave tuaja, ju mund të zgjidhni lehtësisht se nga kush të blini, pa pasur nevojë të shkoni sa në një sallon në tjetrin, direkt nga faqja jonë.


Modelet e veturave VW Volkswagen që mund t'i gjeni në MerrJep.com


Vetura për të gjithë! VW Volkswagen janë të gjitha makina familjare që mund t'ju ndihmojnë të jetoni jetën në maksimum. Pavarësisht nëse i përdorni ato për të shkuar në destinacione të përditshme ose të niseni për pushime familjare jashtë vendit, sfera e Volkswagen do t'ju çojë atje me rehati dhe stil.


Gjatë kërkimit tuaj në këtë kategori ju do të gjeni modele të shumta të VW duke përfshirë VW Touran, VW Touareg, VW Golf 5, VW Passat, VW Caddy, VW Jetta të serive më të njohura me një klikim të vetëm.


Ku mund të blini vetura VW Volkswagen?


Nëse po kërkoni një marrëveshje të mirë me një shitës të VW Volkswagen, keni ardhur në vendin e duhur. Në MerrJep.com, ju do të gjeni zgjedhjen më të mirë të veturave VW Volkswagen për shitje pranë jush.


Për të gjetur më lehtë shpallje për VW Volkswagen në shitje, të cilat përkojnë me kërkesat tuaja, ne ju rekomandojmë të përdorni filtrat për kërkim duke përfshirë kilometrazhin, transmetuesin, vitin e prodhimit, karburantin dhe çmimin e veturës.


Nëse gjatë kërkimit tuaj për VW Volkswagen ju nuk hasni në një veturë që plotëson kërkesat tuaja, MerrJep.com ju mundëson të bëheni pjesë e platformës tonë duke regjistruar shpallje falas.


Disa rekomandime për shitje të shpejtë të veturës VW Volkswagen


Një mënyrë e shkëlqyeshme për të shitur veturën tuaj VW Volkswagen në internet është krijimi i një reklame shumë specifike për tregun tuaj.


Ju duhet të krijoni një shpallje që i tërheq blerësit potencialë në treg për automjetin tuaj, të ngarkoni disa fotografi të mira dhe një përshkrim të mirë të automjetit. Eshtë një ide e mirë të përfshini historinë e automjetit dhe një listë të çdo përmirësimi që keni bërë.


Titulli: Gjatë regjistrimit të shpalljeve juve do ju kërkohet të vendosni një titull për shpalljen tuaj. Në mënyrë që shpallja juaj të arrijë më shpejtë tek shitësi, ne ju rekomandojmë të formuloni titullin në formën e duhur duke shkruajtur "VW Volkswagen në shitje".


Përshkrimi - Në përshkrim mund të përfshini karakteristikat e veturës që shisni. Pra nëse shisni VW Golf 5, VW Polo, VW Passat, etj, automatik, me doganë ose pa doganë, me targa të huaja apo jo dhe informacione të tjera rreth veturës.


Fotografitë - Nëse dëshironi që të listoni sa më shumë detaje rreth veturës tuaj, atëherë, ju mund gjithashtu të shtoni fotografi të modelit të veturës VW Volkswagen që shisni.
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione