Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura | VW Volkswagen | T1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | VW Volkswagen T1 | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

10 Maj 20:54 Vetura , Malishevë

BET FORD 1981

3 000 EUR

Viti: 1981
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
30 Sht 19:54 Vetura , Prishtinë

Korpe

Viti: 1985
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
30 Sht 18:13 Vetura , Rahovec

Shitet

1 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Maj 22:53 Vetura , Prizren

Tenda Dilli ,,Xhimi''

Viti: 2000
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
25 Shk 00:22 Vetura , Gjilan

Golf 2

700 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
15 Shk 12:09 Vetura , Prishtinë

VW T1

3 550 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Korr 21:47 Vetura , Pejë

Shesss

Viti: 70-at
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
27 Qer 10:10 Vetura , Prizren

Kombi 4 Dyer VW

2 150 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
29 Maj 12:54 Vetura , Malishevë

Golf 2

Viti: 1989
Kilometrazha: 0 - 4 999
03 Mar 13:57 Vetura , Malishevë

Man 8.15 mundesi ndrrimi me vetura etj

4 900 EUR Price Reduced

Viti: 1993
Kilometrazha: 0 - 4 999
25 Mar 13:44 Vetura , Prishtinë

Bledi

Viti: 2005
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
05 Shk 12:59 Vetura , Prishtinë

Shes Kombi

12 000 EUR

Viti: 70-at
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
30 Dhj 23:41 Vetura , Mitrovicë

Shitet kombi

2 250 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
04 Tet 21:03 Vetura , Mitrovicë

Ww.t2

1 200 EUR

Viti: 1986
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
30 Gush 19:33 Vetura , Prishtinë

Kombi Volkswagen 1

1 500 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
04 Gush 17:35 Vetura , Prishtinë

Tauran

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Shk 10:54 Vetura , Pejë

Shes Kombi T1 1972

9 000 EUR

Viti: 70-at
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
06 Sht 12:34 Vetura , Prishtinë

Sipas Marveshjes

Viti: 70-at
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
09 Gush 09:42 Vetura , Ferizaj

kryje 1.9

95 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
19 Maj 15:58 Vetura , Deçan

ne kerkim te kafsheve

2 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
05 Maj 09:08 Vetura , Prishtinë

stutgatd skenderaj shtutgard

55 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
13 Mar 15:53 Vetura , Fushë Kosovë

shitet kombi

1 650 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
03 Shk 08:28 Vetura , Lipjan

Shiten 4 kombi wolkswagen

Viti: 70-at
Kilometrazha: 0 - 4 999
27 Dhj 22:12 Vetura , Shtime

U shit Fave Kombi

Viti: 1996
Kilometrazha: 0 - 4 999
26 Tet 00:05 Vetura , Prizren

Vw

1 500 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | VW Volkswagen T1 | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione