Pejë | Makina | Vetura | VW Volkswagen | T2

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje Pejë,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | VW Volkswagen T2 | Pejë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

27 Pri 22:43 ,

kombi

2 000 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
26 Shk 19:20 ,

Motokultivator

Viti: 2001
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
01 Shk 20:16 ,

Shitet kombi t2 500 ero

Viti: 1989
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Jan 11:50 ,

Shitet kombi Te2 500 ero

Viti: 1988
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
22 Jan 09:08 ,

Shitet kombi TE2 500 ero

Viti: 1989
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
21 Jan 13:38 ,

Shitet kombi TE2 500 ero

Viti: 1989
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
21 Jan 11:58 ,

Shitet kombi

Viti: 1989
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
15 Jan 13:55 ,

SHITET T2 6 muaj regjistrim

1 000 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 0 - 4 999
10 Dhj 19:29 ,

Shtitet kombi t2

Viti: 1990
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
08 Dhj 11:10 ,

Shitet kombi t2

Viti: 1990
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
06 Dhj 11:33 ,

Shitet kombi

Viti: 1988
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
09 Tet 20:03 ,

U shit

Viti: 1993
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
08 Tet 20:23 ,

Shitet kombi

500 EUR

Viti: 1983
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
15 Sht 20:27 ,

Kombi na prodaju DIZEL

1 500 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
15 Sht 20:18 ,

Kombi na prodaju Dizel

1 500 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Qer 23:18 ,

Kombi T2 1,9

1 EUR Price Reduced

Viti: 1988
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
22 Qer 21:20 ,

Shitett kombi

Viti: 1980
Kilometrazha: 0 - 4 999
10 Qer 22:06 ,

Shitet VW t2

Viti: 1990
Kilometrazha: 0 - 4 999
01 Pri 21:42 ,

Kombi wv

400 EUR

Viti: 1986
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
24 Mar 05:07 ,

Golf2

1 000 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
07 Mar 13:09 ,

Komb T2 1.7

1 100 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Shk 19:44 ,

vw volksvagen 5shpejtsii

Viti: 1990
Kilometrazha: 0 - 4 999
10 Jan 15:41 ,

t2 ne gjendje shum t mir

650 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
25 Dhj 16:28 ,

t2

850 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Nën 14:26 ,

Shes pjes per T2

1 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
13 Nën 16:33 ,

T2

1 000 EUR

Viti: 1984
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
31 Tet 17:33 ,

Shes kamioneten t2

1 100 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
30 Gush 14:17 ,

T2

1 400 EUR

Viti: 1983
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
30 Gush 13:58 ,

T2

1 400 EUR

Viti: 1983
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
13 Gush 10:31 ,

Urgjent shes t2

700 EUR

Viti: 1986
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
14 Korr 12:08 ,

Kombi T2

Viti: 1990
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
23 Qer 15:37 ,

T2 ne gjendje te mire

1 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
07 Qer 17:53 ,

Urgjent t2

950 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
24 Pri 18:33 ,

Kombi T2

1 700 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 0 - 4 999
24 Mar 15:43 ,

Shes Wave T2 1.6 Turbo Dizel Regjistrim 1 Vit

Viti: 1989
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
16 Mar 17:07 ,

Shitet kombi

Viti: 1986
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
31 Jan 11:30 ,

Kombi

1 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
28 Jan 12:11 ,

Kobi

1 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
08 Jan 20:49 ,

Ndrrim me gjip

1 000 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
31 Tet 19:36 ,

kombi

1 650 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
09 Tet 19:16 ,

Kombi

1 600 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
03 Tet 19:57 ,

kombi

2 000 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
16 Qer 18:01 ,

Shes kombin T2 ne gjendje te regullt

1 200 EUR

Viti: 1984
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
14 Maj 21:50 ,

T2

800 EUR

Viti: 1984
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
13 Shk 09:43 ,

VW T2

750 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 0 - 4 999
19 Sht 15:46 ,

Shitet kombi 2

1 100 EUR

Viti: 1985
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
09 Korr 23:36 ,

Kombe VW T2 1.9 dizel

Viti: 1985
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
07 Korr 12:48 ,

Kombe VW T2 1.9 dizel

2 000 EUR

Viti: 1985
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Qer 16:53 ,

Shitet vw t2

1 000 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
11 Qer 20:30 ,

Vw t2 1,6 dizell

420 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | VW Volkswagen T2 | Pejë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione