Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura | VW Volkswagen | T3

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | VW Volkswagen | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Dje 20:05 Vetura , Besianë

2,4disel

1 001 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 02:01 Vetura , Prishtinë

Kombi t3

1 500 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 450 000 - 499 999
23 Mar 14:44 Vetura , Prishtinë

Shitet kombi t3

1 800 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
15 Mar 13:00 Vetura , Gjakovë

Shes VW kombi T3 ngjendje shum tmir 1.9D rks 1vit

6 200 EUR

13 Mar 19:48 Vetura , Fushë Kosovë

T3 kombi

1 750 EUR Price Reduced

28 Shk 04:48 Vetura , Klinë

VW bj. 1997

Viti: 1997
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
19 Shk 16:41 Vetura , Prishtinë

Shitet Kombi Fave 2

1 100 EUR Price Reduced

Viti: 1990
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
11 Shk 06:10 Vetura , Prizren

Shes bej ndrim me pickap me ulse mbrapa

2 250 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
17 Jan 23:54 Vetura , Prishtinë

T2 T3 multivan

35 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 0 - 4 999
08 Jan 10:21 Vetura , Vushtrri

Shitet kombi per udhtar

2 100 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
08 Jan 08:28 Vetura , Gjilan

T4 2.5 tdi viti 2002

3 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
31 Dhj 18:24 Vetura , Mitrovicë

Blej kombi t3 per pjese tel +38349840799

500 EUR

Viti: 1986
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Dhj 21:26 Vetura , Malishevë

T4 shes/ndrroj

20 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
30 Nën 20:38 Vetura , Ferizaj

VW minibus 7+1 ulse fabrikisht

1 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
27 Nën 20:16 Vetura , Ferizaj

kombi 7+1 fabrikosht

2 300 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Nën 00:28 Vetura , Ferizaj

shitet

2 500 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Nën 00:28 Vetura , Ferizaj

shitet kombi

2 500 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Tet 10:44 Vetura , Fushë Kosovë

Kombi

1 650 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
16 Tet 23:30 Vetura , Shtime

Shitet

Viti: 1989
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
13 Tet 13:19 Vetura , Mitrovicë

Kombi ne shitje

1 300 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
09 Tet 23:20 Vetura , Mitrovicë

Kombi në shitje

1 300 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
29 Sht 18:46 Vetura , Prishtinë

Kombi me friz

2 400 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
29 Sht 15:55 Vetura , Prishtinë

T 3 kobi

3 EUR Price Reduced

29 Sht 11:38 Vetura , Prizren

VW T4 Caravel

4 000 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
26 Sht 11:52 Vetura , Prizren

U shit . Ushit e gzoft pronari i ri

1 250 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 0 - 4 999
25 Sht 23:04 Vetura , Klinë

U shit . Ushit e gzoft pronari i ri

1 250 EUR Price Reduced

Viti: 1988
Kilometrazha: 0 - 4 999
20 Sht 08:27 Vetura , Vushtrri

SHES KOMBIN T2 T3 T4 MULTIVAN

Viti: 1990
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
20 Sht 00:34 Vetura , Gjilan

Shes..VW .t3. 1.9 .tdi .dizell. 4x4

4 000 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
19 Sht 09:00 Vetura , Rahovec

Vw t3 (t2) Kamper "Westfalia"

3 800 EUR

Viti: 1986
Kilometrazha: 0 - 4 999
07 Sht 23:10 Vetura , Vushtrri

SHES KOMBIN T2 T3 T4 MULTIVAN

Viti: 1990
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
07 Sht 22:12 Vetura , Vushtrri

Shes kombin t2 t3 t4 multivan

Viti: 1990
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
07 Sht 21:42 Vetura , Kastriot

Furgon

1 350 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
07 Sht 21:42 Vetura , Kastriot

Furgon

1 350 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
07 Sht 21:42 Vetura , Kastriot

furgon

1 350 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
07 Sht 11:36 Vetura , Kastriot

Furgon

1 350 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
04 Sht 08:53 Vetura , Gjakovë

Kombi t3

1 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
31 Gush 14:12 Vetura , Gjakovë

Shitet Kombi VW T2 T3 1.9 dizell 5 shpejtsi

5 500 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Gush 12:45 Vetura , Fushë Kosovë

Shes VW T5 caravelle 2011

6 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
25 Gush 19:16 Vetura , Prishtinë

Shitet t3

Viti: 2021
Kilometrazha: 0 - 4 999
25 Gush 19:16 Vetura , Prishtinë

Shitet kombi t3

Viti: 2021
Kilometrazha: 0 - 4 999
23 Gush 11:40 Vetura , Gjilan

Shes..VW .t3. 1.9 .tdi .dizell. 4x4

48 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
09 Gush 19:54 Vetura , Lipjan

I ardhur nga gjermania

2 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
08 Gush 21:35 Vetura , Gjilan

Shitet

1 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
25 Korr 21:21 Vetura , Skenderaj

Shiten pasqyret e gjana per kombi t2 t3 shum t mira

1 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
18 Korr 00:25 Vetura , Gjilan

Kombi T3 syncro

5 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
18 Korr 00:23 Vetura , Gjilan

T3 4x4 syncro

5 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
10 Korr 22:56 Vetura , Vushtrri

SHES KOMBIN T2 T3 T4

2 500 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
08 Korr 21:26 Vetura , Mitrovicë

Shitet Kombi T3

2 000 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
26 Qer 08:40 Vetura , Prishtinë

Kamionet

2 200 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
05 Qer 18:48 Vetura , Skenderaj

Shiten pjest oer kombi t3 t2 t4 qmimi i volitshem

1 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 30 000 - 34 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | VW Volkswagen | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione