Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura | VW Volkswagen | T3

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Shitet | Vetura | VW Volkswagen | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Dje 20:04 ,

Vw t3 2.0 benzin viti 85 manuel 5 shpejci 1 pronar

1 600 EUR Price Reduced

Viti: 1985
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 19:29 ,

Olsi

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 13:07 ,

Shek kombi t 4

1 699 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
11 Maj 08:52 ,

VW T3 Kombi 1.9 ne gjendje te mire

1 500 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Maj 10:09 ,

vw t3 kombi me cerad 2.4

Viti: 1992
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Maj 02:50 ,

Shitet kombi t3

1 500 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 0 - 4 999
09 Maj 15:42 ,

VW T4 2.5 tdi maxi 8+1 ulse rks viti 98

2 850 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
04 Maj 22:23 ,

Shitet kombi T3/T2 Multivan

1 500 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Pri 09:31 ,

Shitet Kombi TM3 1.9 diesel

1 800 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 0 - 4 999
31 Mar 07:30 ,

Shes kombin t4 2.5 tdi ....

1 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
30 Mar 11:18 ,

Kombi T3

1 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
26 Mar 20:52 ,

Shitet Kombi T3 Diesel

Viti: 1993
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
19 Mar 15:25 ,

Shitet t4 transporter 2.0 urgjent

1 800 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
05 Mar 21:09 ,

Tip top

Viti: 1987
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Mar 20:40 ,

Kombi T2

1 500 EUR

01 Mar 14:41 ,

Shes.pjes.per.kombi.t2.t3.me qmim te arsyshum

5 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
25 Shk 16:27 ,

Wolzvagen fugon

4 500 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
20 Shk 13:47 ,

U shit

40 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 0 - 4 999
13 Shk 16:56 ,

Shes • KOMBIN VOLKSWANGEN T3

1 650 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
12 Shk 22:35 ,

Shitet

1 800 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
11 Shk 20:04 ,

Shitet kamioneta

Viti: 1992
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
08 Shk 15:46 ,

Shitet t2

Viti: 1988
Kilometrazha: 0 - 4 999
03 Shk 15:04 ,

vw kombi

1 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
02 Shk 22:39 ,

Kombi t2 t3

Viti: 1989
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
28 Jan 10:49 ,

Shes t3 per marakli

2 295 EUR Price Reduced

Viti: 1987
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
26 Jan 21:36 ,

Shes pjes per kombi t2 t3 4×4

100 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
19 Jan 11:07 ,

Shes kombin t2 t3 t4 ushitttt

Viti: 1991
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Jan 10:27 ,

T4 Multivan

1 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
10 Jan 19:17 ,

Vw t3 caravelle

2 100 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 0 - 4 999
06 Jan 02:11 ,

Kombi T3 Caravelle

900 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
17 Dhj 21:09 ,

Kombi

2 300 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
15 Dhj 20:02 ,

Kombi

2 400 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
13 Dhj 21:33 ,

T3 caravell

1 000 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Dhj 18:06 ,

Kombi t3

Viti: 1990
Kilometrazha: 0 - 4 999
03 Dhj 20:02 ,

shitet menjaqi per vw t3

150 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
02 Dhj 21:39 ,

Shitet

3 000 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
29 Nën 12:52 ,

kombi

Viti: 1992
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
29 Nën 00:04 ,

Shitet vetura

1 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Nën 21:39 ,

Kombi t2 t3

Viti: 1989
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
24 Nën 09:58 ,

Kombi 1.9 dizell

1 300 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
24 Nën 09:58 ,

Kombi 1.9

1 300 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
23 Nën 10:08 ,

Shitet Kombi T2

16 000 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
22 Nën 20:45 ,

Shitet Kombi t3

16 000 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
19 Nën 22:45 ,

Wt3/t2

3 200 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
13 Nën 09:31 ,

Shitet kombi

3 000 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
12 Nën 12:10 ,

Shitet kombi 4×4

3 000 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
11 Nën 20:43 ,

VW T4 2.5 tdi ME KLIM 8+1 ulse rks 9 muj

3 450 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
11 Nën 00:57 ,

Vw t3 2.0 benzin viti 85 manuel 5 shpejci 1 pronar

Viti: 1985
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
09 Nën 18:50 ,

shitet t3 1 .9 dizell

600 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 5 000 - 9 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Shitet | Vetura | VW Volkswagen | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione